Страница 485 од 727 ПрваПрва ... 385435475483484485486487495535585 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,841 до 4,850 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Poceo sam da se "brinem" za sebe jer su postovi od Sumadinca poceli jako da mi se svidjaju ...Feride druze,ako bih nekog izabrao za LA PR onda si to svakako ti jer je vecina tvojih postova Ok i korektna ali MOLIM TE nemoj da ti dajes komentare kako si veliki ofer i slicno...mislim smesno je...to sam ti vec rekao,da ti nije Coke tvog duala tesko da bi ista pokazao kao igrac...i nije zlonamerno kao sto si ti o meni pisao ( da nikad nemam njive preko 15 i slicno),dobar offer mora mnogo kacamaka da pojede da bi ispekao zanat...uostalom i ako je tako kao sto si napisao,to je EX,na ovom si nesto slabo terorisao ljude i pored odlicnog offa izbacenog do artova...
    Da nije Nodija nebi bilo ni off-a ni defa.Do artova smo ja i kata klikali od artova dosta slabije sa moje strane ali zbog toga postoji dual koji je tu da te pokrije dok te nema.

Za terorisanje usporeni smo iz jednog razloga a to je akcija saveza. Moguce da cemo da se vratimo solo akcijanju svako vece po jedan crop 8-10 njiva al videcemo ima vremena.

I molim vas prestanite sa ovim spamom ako hocete da pisete napravite skype sobu ubacite sve koji se ovde prepiru i opletite do zore.

Lp

sarajevo, horde, bog i čaršija!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Da nije Nodija nebi bilo ni off-a ni defa.Do artova smo ja i kata klikali od artova dosta slabije sa moje strane ali zbog toga postoji dual koji je tu da te pokrije dok te nema.

Za terorisanje usporeni smo iz jednog razloga a to je akcija saveza. Moguce da cemo da se vratimo solo akcijanju svako vece po jedan crop 8-10 njiva al videcemo ima vremena.

I molim vas prestanite sa ovim spamom ako hocete da pisete napravite skype sobu ubacite sve koji se ovde prepiru i opletite do zore.

Lp
    Potvrdjujem sve napisano. Ja sam na nalog dosao tek poslije artova, a zna se kakav off je do tada napravljen.
    rs2 2015 - coko
    rs1 2015/2016 - Baraba
    rs1 2016/2017 - Baraba
    http://prntscr.com/dg8p6c

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла malibega Види одговор
    O majko, pa sto vazda na tvrdo Opletite malo po ovim manjim nalozima

Bravo za deff
    rs2 2015 - coko
    rs1 2015/2016 - Baraba
    rs1 2016/2017 - Baraba
    http://prntscr.com/dg8p6c

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Potvrdjujem sve napisano. Ja sam na nalog dosao tek poslije artova, a zna se kakav off je do tada napravljen.
    Ok,jasno sve...nisam ni rekao da Ferid nema pojma i da ne moze kvalitetno klikati dual...igrao je i sa nama kao dual sa Bobanom i bili su dosta dobri...rekao sam da treba jos da uci kad su napadi u pitanju,to je stvar iskustva a ne znanja...meni je licno laknulo a znam i jos neke kad ste skucali onu offcinu...
    rs1 Macan (Rev)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    O majko, pa sto vazda na tvrdo Opletite malo po ovim manjim nalozima

Bravo za deff
    Nebitno koji nalog..biće opet utvrdo
    Tihana tico rs1
    ba1 fiona
    ba3 tihana

TATTOO ♥ HEAVEN♥BZB♥

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

Cestitke vama na deffu, al onaj ko je organizovo ovu nazovi akciju Olimpa nek se drzi deffa, il suport naloga, za drugog nije
    Ili su ovi zeznuli fejkove, da ne grijesim dusu, al me zanima stvarno
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Bzb svaka cas.

p.s Bega se malo uziveo u glavnu ulogu moracemo ja i ti jos jedan ba3 da odigramo

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Bzb,svaka cast na deffu. DN,jbg,svaka cast na odabiru mete,ali ono,smatram da moze to bolje. Mada su to vase interne stvari.
    Necu vise da cackam nikoga,ovaj ce pivo da mi zakine,i to komada dva,ne isplati se. Ne cackajte LA,necemo ni mi vas. Msm,na forumu,u igri,samo navalite. Imamo mi jos deffa. Salim se,nemamo,imamo insajdera u DT,i sav deff otisao kod Sanje.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Подразумевано

Velika je cast pripadati ovakvoj alijansi. Objektivno receno i kriticki gledano, svaki njen clan treba biti ponosan. I siguran sam da jeste. Sad ako se neko pita kako sam siguran, reci cu mu, fino. Znam da je taj odgovor malo neprofesionalan ali nemam dovoljno prostora da detaljno izanaliziram. A mislim i da je taj odgovor jasan. I meni je zadovoljstvo da kao jedan tako obican igrac prisustvujem tom Bureku. Ja cu da se trudim da kao i svaki strucnjak dam maksimalan doprinos alijansi i nadopunim svoje znanje.
    Lp- Lijep pozdrav!

''U dobru je lako dobar biti, u muci se poznaju junaci''

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •