Страница 437 од 727 ПрваПрва ... 337387427435436437438439447487537 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,361 до 4,370 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Antix
    Члан од
    11.03.2011
    Одговори
    87

Подразумевано

Micice, jos se mlati prazna slama ovdje,a logova nema..
    Forum, iliti praonica mozaKa..novinarske patke, "žuta štampa".

Neka nam je samo JK u postovima poštovana.
    H E A V E N
    rs1 : BBDcupcake; DejaVU A; 2crow
    ba4, ba1 :Antix; litlleA
    rs4/rs3 : NewAntix; BWAntix
    com4 : OldAntix

http://www.youtube.com/watch?v=WljWJEYdBxY L e g i o n

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Predrag M. Види одговор
    Sto su se nasli da me zezaju.. cc Naravno Karleusa, jedna velika umjetnica, primjer i uzor treba biti svima.
    Uzor nego šta!

Svi smo mi pomalo baxy!

rs1- Pandora,Winx
    rs4- Pandora,
    rs2- vilence (dual acc)

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Na rs1 ocigledno neka fora napadati supporte . Vidim postalo in ... dok' ne zazvoni u usima pa se ne bude imalo cim ..

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Antix Види одговор
    Micice, jos se mlati prazna slama ovdje,a logova nema..
    Forum, iliti praonica mozaKa..novinarske patke, "žuta štampa".

Neka nam je samo JK u postovima poštovana.
    bili su logovi jucer ali se to zaboravilo.. zato moramo opet sutra ici da ubijemo ovu JK temu...
    Siđe ba, hodi da te Ljubi Brko^^

BZB

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Your love makes us strong. Your hate makes us unstopable. :*

CR7
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TripHop Види одговор
    Odgovoricu ti samo u vezi ovog rs1 acc da nema veze sa vezom ,i da si rekao laz
    Do pre par dana je bilo tako sad ne znam jel se stanje promenilo jer su im skatali tad i ja nalog : farmu garazu defera ne znam

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Heheh, pa treba da joj kazete hvala sto vam je dali opravdanje (u vasim ocima) da se ujedinite u pola mape kako bi ste nesto napravili na ovom serveru, a i zasto bi se javljala ili ne daj boze izvinjavala. Sjecam se videa sa porukom kao odgovor na ponudjeni PON preko koje ja licno nebi nikad presao, pa se ne sjecam da se neko izvinuo. Sjecam se da su mi neki branili da ovdje pisem BA, a ti isti sad druge ovdje prozivaju za nacionalizam. Svjedoci smo vaseg muljanja sa ubacivanjem rs1 acc medju DN koji ih je razbio iznutra i kojeg vi sad deffate ili vase kulture kojom nas castite svaki dan ovdje na forumu...

Jeftino ste se prodali sejtanu i postali licemjerni zarad pobjede u nekoj igrici i na nekom serveru ccc

Ako vec niste sposobni normalno komunicirati onda nam se nemojte vise ni obracati, i postedite normalan svijet koji posjecuje forum vaseg ispiranja mozga ponavljajuci gluposti koje nemaju blage veze sa istinom.
    Sram te bilo!Nekoliko puta nas prozivate,pored toga sto ne javljamo na forumu i nisam hteo da odgovaram do sada,ali moram da ti priznam da si fenomen.Sta se ja cudim,ipak si ti pretio da ces da zadavis coveka zbog igrice.Cime se bavite da bi ostvarili neki cilj ili uvredili nekoga,prosto mi bude muka...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Tvoja logika je tako mizerna da je apsurd komentarisati o protonima tvoje amorfne dijalektike na apstraknom nivou
    Al smo nacitani, svaka cast
    PRAVDA ZA BARABE

exrs1 Doberman
    rs1 Uros

Корисник
    Члан од
    16.12.2016
    Одговори
    105

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Do pre par dana je bilo tako sad ne znam jel se stanje promenilo jer su im skatali tad i ja nalog : farmu garazu defera ne znam
    jel imas dokaz ti neki ? ili vise verujes sta ti kazu nego svojim ocima
    ruznija strana B&S acc,a

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла baxy Види одговор
    Tvoja logika je tako mizerna da je apsurd komentarisati o protonima tvoje amorfne dijalektike na apstraknom nivou
    Opa, čuli smo za protone... Svaka čast kolega, biće nekad nešto od tebe...

Цитат Поруку оставио/ла Pandora Види одговор
    1. Postoji bitna razlika izmedju pevačice i pevaljke. Raspitaj se. 2. Suština je da joj je Karleuša prva pala na pamet što govori mnogo. 3. Blago vama što se "uzorčite" na nju. 4. Moglo bi i na vrbi da rodi groždje al ne radja jbg.

P.S. Nadam se da imate drugi posao osim davanja časova logike inače ćete crći gladni. Probajte da dajete časove poltronisanja, to je lukritivnije, ipak ste sveCki šampioni u tome.
    Draga moja, zar zaista misliš da ovakav vid provokacije deluje kod mene? Molim te, ne zasmejavaj me. :*

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •