Страница 419 од 727 ПрваПрва ... 319369409417418419420421429469519 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,181 до 4,190 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    to sto si ti ocito pocetnik u travijanu ( a samo pocetnici nikad nisu culi za slavni i mocni volt) ne menja cinjenicu da je volt prosle sezone dosao na koordinate heavena pokorio ih sa svojom bracom i sestrama iz vendetta i omogucio pobedu UAHF koloni predvodjenoj LA. te pobede ne bi bilo bez nesebicne pomoci brace i sestara iz SWA.
    da ti objasnim ovako. na ovom serveru VOLT ne smatra LA svojim neprijateljima. oni su nasa braca i sestre objasnio sam vec. svi oni sem kataneca i mozda jos po nekog virusa. ako cemo napasti neki nalog iz LA onda je to samo njegov. ako napadamo samo nega i par njegovih koji rade za heaven koji nam je neprijatelj to nikako ne znaci da ratujemo protiv LA koji su nam braca i sestre. evo sad sam ti pojasnio da je lako za razumeti.drugim recima ako bi LA alijansa slala deff katanecu oni bi i dalje bili nasa braca i sestre sem njega i par njegovih koji rade za h protiv interesa LA. drugim recima ne smatramo kataneca i njegove za LA bez obzira sto se oni tako izjasnjavaju i sto ih LA prihvata kao takve.
    A zašto odmah misliš da sam početnik ako nisam čula za vas? Pa, nije to sramota, jednostavno nisam čula za vas. Možda ne igram aktivno spore servere, možda nisam dugo igrala ovaj server, mislim nemoj da te kompleks odmah puca druže. Ne moraju svi ni da znaju za tvoj savez, dovoljno da ti znaš za njega i da znaš ko su i šta su ljudi s kojima igraš. Ja mislim da je to ipak bitnije nego dal neko drugi zna za vas ili grešim?

Корисник Аватар корисника Bokeli
    Члан од
    05.04.2015
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла loca Види одговор
    A ako ne razumeš, nije ni bitno, ovde je logično da ništa nije logično, zato što je ono logično zapravno najmanje logično, ako me kontaš,a verovatno ne kontaš, što je u neku ruku logično.
    hahahhaha carski
    ex ex rs1 - NW
    ex rs4 - NW
    rs1 2015 - Heaven
    rs1 2016 - Heaven
    rs1 2017 - Heaven

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

A zašto odmah misliš da sam početnik ako nisam čula za vas? Pa, nije to sramota, jednostavno nisam čula za vas. Možda ne igram aktivno spore servere, možda nisam dugo igrala ovaj server, mislim nemoj da te kompleks odmah puca druže. Ne moraju svi ni da znaju za tvoj savez, dovoljno da ti znaš za njega i da znaš ko su i šta su ljudi s kojima igraš. Ja mislim da je to ipak bitnije nego dal neko drugi zna za vas ili grešim?
    Kako i zašto nisi čula ?
    Zaista je skoro pa nemoguće ne čuti za Travian instituciju ' VOLT ' .

Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Kako i zašto nisi čula ?
    Zaista je skoro pa nemoguće ne čuti za Travian instituciju ' VOLT ' .
    Pa šta da radim, nisam čula. Za Heaven znam saveznik s rsx-a je igrao tu ako se ne varam, tako znam i za LA, za Volt ne znam nije do mene jednostavno nikad mi ga niko nije spomenuo. Ne kažem ja da su oni loši ili nešto jednostavno nisam čula za njih, to nije ništa loše Bože moj.

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Pa šta da radim, nisam čula. Za Heaven znam saveznik s rsx-a je igrao tu ako se ne varam, tako znam i za LA, za Volt ne znam nije do mene jednostavno nikad mi ga niko nije spomenuo. Ne kažem ja da su oni loši ili nešto jednostavno nisam čula za njih, to nije ništa loše Bože moj.
    Molim te ... Da od sada , bilo gdje da zaigras pomenes VOLT kako bi se se na korektan način revansirala za svoje slabije " osluškivanje " .

Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Molim te ... Da od sada , bilo gdje da zaigras pomenes VOLT kako bi se se na korektan način revansirala za svoje slabije " osluškivanje " .
    Aj naopako, uz adekvatan paket možemo pričati o promovisanju Volt saveza

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Aj naopako, uz adekvatan paket možemo pričati o promovisanju Volt saveza
    Haha Cekacemo na promociju paketica da bi docekali kampanju promovisanja VOLTA .

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Sve ok

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Pokvareni Katanec je odstranjen iz nase alijanse. U cast tebe,druze Erode,koji si nam prosli server doneo pobedu i porazio Heaven na njihovim kotama. Sve zasluge za prosli server dugujemo tebi! Nadam se da cemo u bliskoj buducnosti opet saradjivati,jer je cast i privilegija biti sa tobom na istoj strani.
    zadovoljstvo i cast je obostrana

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Pozdrav za druga Eroda .

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге