Страница 382 од 727 ПрваПрва ... 282332372380381382383384392432482 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,811 до 3,820 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nensy Види одговор
    E vidis nisu svi jednaki,mnog nalozi su nebitni po nekim ljudima iz DN i ne trebaju da se deffaju uopste tako da BZB od sad samo napred ko i do sad na MANJE VAZNE IGRACE prolazite sigurno!
    Vidis devojko , zbog ovakvog posta bi trebalo da letis iz ally . Sama da izadjes ako te rukovodstvo tvog saveza ne izbaci , jos bolje bi bilo da ugasis nalog . DN brani i igraca sa dva sela , ako se proceni da je meta . Isto tako , ne brani uopste igraca sa 122 sela , ako se proceni da nije meta . Nekada budes uspesan , nekada ne . Ali ovakvi ispadi .. To ne bi smelo da se tolerise , koliko god da si licno povredjena ili uvredjena necijim stavom i misljenjem .
    Corpin , rs3 rs1

Корисник Аватар корисника Macan
    Члан од
    03.02.2017
    Одговори
    205

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Victor Види одговор
    Nekad jeste nekad nije.... neki su "manje bitni" kako bi rekli neki.

P.S. Sova jeste bio bitan i idalje je bitan, u svakoj akciji je bo bitan. Ali je bitan i najmanji nalog sa 2 sela, ako ces tamo skucati par offova koji sutra nece ici na nekog bitnijeg... kad se koristi to bitan-nebitan.
    Svaka cast Aruta...kao da sam i sam odgovorio...mada nisi ni trebao da se trudis jer je pitanje cista provokacija...da je neko drugi pitao pa ajde ali ako Dafte kao "trazi pojasnjenje" onda je klasicno peckanje u pitanju...ali Ok,idemo dalje
    rs1 Macan (Rev)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Corpin Види одговор
    Vidis devojko , zbog ovakvog posta bi trebalo da letis iz ally . Sama da izadjes ako te rukovodstvo tvog saveza ne izbaci , jos bolje bi bilo da ugasis nalog . DN brani i igraca sa dva sela , ako se proceni da je meta . Isto tako , ne brani uopste igraca sa 122 sela , ako se proceni da nije meta . Nekada budes uspesan , nekada ne . Ali ovakvi ispadi .. To ne bi smelo da se tolerise , koliko god da si licno povredjena ili uvredjena necijim stavom i misljenjem .
    Vidi decko,najmanji problem je izaci iz ally. Ja ovo nisam napisala bezvze vec na osnovu toga sto je bilo izjavljeno da se ne deffaju nalozi koji su manji bitni makar i da se utvrdi da su napadi pravi. Malo se uputi u pricu, pa tek onda komentarisi. Pre bih rekla da ovakve izjave koje su iznete ne bi trebale da se tolerisu.

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Ma sve mokrom krpom.
    Zahvale na cestitkama. Zahvale fbm-u na tome sto se brko skucao samo da ne place za zito.
    Al taj osjecaj jutros ma nema ba. Kad sam ono odbrojavao sekunde haha i pratio napade.

Nekad sam takve napade pratio s mucetom hahha i kladili se ko ce se kucati. Hahaha moram vratiti muceta taj je ludji od mene taj kata i svoje deffere.
    Последња измена: Humani, 10.03.2017 у 18:22.
    HUMANI.BZB.TEAM

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Ma sve mokrom krpom.
    Zahvale na cestitkama. Zahvale fbm-u na tome sto se brko skucao samo da ne place za zito.
    Al taj osjecaj jutros ma nema ba. Kad sam ono odbrojavao sekunde haha i pratio napade.
    I tebe zalepili ? Sad te o5 moramo cekat 130 dana da naklikas jos jedan off bolje predji na def bices korisniji

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    I tebe zalepili ? Sad te o5 moramo cekat 130 dana da naklikas jos jedan off bolje predji na def bices korisniji
    Tih budi tih. Da nebi krpa radila.
    HUMANI.BZB.TEAM

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nensy Види одговор
    Vidi decko,najmanji problem je izaci iz ally. Ja ovo nisam napisala bezvze vec na osnovu toga sto je bilo izjavljeno da se ne deffaju nalozi koji su manji bitni makar i da se utvrdi da su napadi pravi. Malo se uputi u pricu, pa tek onda komentarisi. Pre bih rekla da ovakve izjave koje su iznete ne bi trebale da se tolerisu.
    Daj dokaz, crno na belo.

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник Аватар корисника ubica
    Члан од
    06.03.2017
    Одговори
    13

Подразумевано

Pozz svima samo par rijeci da kazem nije DN toliko los koliko smo mi BZB dobri jer svaki server isti problem svi se vade na neorganizaciju,srecu te fali ovo te fali ono al nije to vjerujte mi to je do nas

Подразумевано

Ali prvo neka izadje iz ally . I da ostavi koord svog gg-a , kad vec tako velikodusno poziva ljude iz BZB . Da lakse vide gde imaju siguran prolaz
    Corpin , rs3 rs1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tul3 Види одговор
    Daj dokaz, crno na belo.
    E ovako,kad vec trazis dokaz imas ga u sobi pored svih 70 ljudi iz ally koji su videli sta si napisao ako bas imas zelju slobodno ga ti okaci ja ne bih da te blamiram. A sto se tice izlazenja iz ally nije valjda da izbacujete zbog istine koja se iznese?! Pa to je interesantan nacin izbacivanja. A sto se tice mog gg, evo kome god treba (*-*178‬‬|*-*49‬‬) dobrodosao je.I tu stavljam tacku sto se tice ove rasprave.
    P.S. Vidim u zadnjih 20 strana si za sve sto si izrekao izneo dokaze crno na belo.

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •