Страница 356 од 727 ПрваПрва ... 256306346354355356357358366406456 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,551 до 3,560 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла lolek Види одговор
    Ko sto ti ucis evo 4 server i dalje ista prica neg kazu 20 k kata ce ozbaciti la offeri . Koncentracija na ww offere vidim da te radionice nisu puno

Fera baa dovoljni se znamo da ove forumske suplje ne prolaze

Nisam ja unk
    Kako nisi kao unk isti ste i ti na fejkove ceo def kod sebe.

Dobro si rekao dosta se znamo i nemoj suplje prosipati ako te ko zna to sam ja.

Znate ko su ww oferi pa krenite ako imate M...

Подразумевано

Đe ste žene?

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Perikas Види одговор
    Đe ste žene?

E moj mirnese hahaha... Glaj sta rade zene haha...

http://prntscr.com/efn7mm
    HUMANI.BZB.TEAM

Подразумевано

Ooo opasna si zena sa 1600 golda,nema tu sta
    Последња измена: PrincezaOdTame, 04.03.2017 у 01:03.

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Dve zene, ne zna se koja je veca ...bar sa slike, kakve ste pozerke. Samo za humanija muzicka

https://www.youtube.com/watch?v=YFMhJeYkzVE

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Ima se moze se , zlato talozi se
    Последња измена: union, 04.03.2017 у 10:34.

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Macan Види одговор
    Ono sto ti i tvoj veliki mag traijana necete NIKADA da shvatite je sledece...REV nije savez,REV je porodica...znaci,niko u REV nije lancima vezan da ne moze izaci iz njega ako mu se bilo sta ne dopada...u tom smislu svi ce ovde braniti Smaka,Pandoru,Radeta,bilo kog clana REV...mi se o svemu dogovaramo,REV nije diktatorski savez a tvrdnja za to je da u skoro nepromenjenom sastavu dolazimo uvek na server...nazalost,tvoja forumska propaganda moze da ostane jedino to i nista drugo a evo zasto...
    1.OSA nije nikakva reinkarnacija REV saveza...OSA je imala 7 clanova REV,ostali su skupljeni sa mape...cak i da jeste kao sto tvrdis,tvoje saveznike treba da bude sramota sto jedan "beznacajni savez" kao OSA nisu mogli da izbrisu puna 4 meseca...
    2.SOZ nisu u travijanskom smislu nasi saveznici...niko od njih do sada nije trazio nikakvu pomoc od REV...znaci razgranici to...da jesu,dobili bi pomoc ali ne zato sto REV mrzi DN
    3.Ti si na ex i kad te je savez OSA hvalio po forumu da si covek od reci pljuvao po nama i pricao da smo Heavenovi poslusnici sto je gnusna laz a to su znali i tvoji saborci...pozivao si OSA u AH front ali pri tom nisi imao ni malo uticaja u tvojoj ally gde kazes da te cene i postuju pa te tako niko nije ni slusao...OSA je bila na -/-,TACNO...dosli smo da se tucemo sa Olymp...TACNO...nama SWA nije bio neprijatelj i nismo tu ally tako dozivljavali...da su nas ostavili na miru vrlo brzo bi pokazali Olimpu gde im je mesto i nastavili da klikamo sa SWA...VELIKA GRESKA i od SWA i od LA...zasto...pa Olimp je vrlo brzo okrenuo ledja SWA i poceo da spletkari,da nas mole za PON da bi posle toga promenio kosuljicu u LA...a sada evo na forumu neki iz vodjastva LA izjavljuju kako je deff od Olimpa na ex bio smejurija...eto toliko o odanosti i sposobnosti tog saveza i njihovog vodjstva...zato ne govori za REV da je izdao bilo koji princip vec pocisti prvo svoje dvoriste...REV ima samo jedan princip,a to je prijateljstvo i da se prijatelj u nevolji poznaje...nama je to bio Heaven,ally koje smo godinama pljuvali i dolazili da ratujemo protiv njih...i taj isti Heaven nas sada vise uvazava sa 24 clana nego tvoj veliki mag na ex ex kad smo sve moguce arte sa -/- pokupili i kad nikada jaci nismo bili...
    4.Poslednje da ne bih spamao...ujedno da odgovorim i tvom clanu...ni REV ni ja nemamo problem sa egom i sujetom sto se ne bi reklo za neke tvoje saborce iz vodjstva...da sam gresio na nekim ex serverima jesam,to sam javno priznao i sve je sa tom pricom zavrseno...evo,REv nema na -/-,nemate vise egoisticne i sujetne "ludake" koji su umislili da su Bogom dani da vode ally...sta se desilo...mislim da je svima jasno...Smak ne mrzi nikoga,pogotovo tvo velikog vodju kome se divis i klanjas mu se...jedino sam mu u lice rekao da je ispodprosecni izgrac travijana koji pri tom pojma nema o vodjenju saveza a kamoli alijanse...i nakon toga sam postao njegov omrazeni lik...ko je sad tu sujetan neka ocene drugi...ko je nesposoban opet neka ocene drugi...ostaje ono sto sam izjavio i obecao...REV je svestan svoje snage i znanja a i neznanja...izaberite korde na sledecem serveru,dodjite u punom sastavu VOLT+Olymp a REv ce doci sa plafon 40 igraca...ko izgubi da se vise nikad ne pojavi na serveru - jel to OK ?
    Free zasto ne kacis logove ?

http://ts1.travian.rs/berichte.php?id=13899334|676b5386

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла union Види одговор
    Free Macko zasto ne kacis logove ???

http://ts1.travian.rs/berichte.php?id=13899334|676b5386
    a ovde bi trebali logovi da se kače, pa sto ne reče prije junače !!!

Корисник
    Члан од
    01.12.2016
    Одговори
    84

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Perikas Види одговор
    a ovde bi trebali logovi da se kače, pa sto ne reče prije junače !!!
    Junace pa okaci se sada kada znas

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Kako nisi kao unk isti ste i ti na fejkove ceo def kod sebe.

Dobro si rekao dosta se znamo i nemoj suplje prosipati ako te ko zna to sam ja.

Znate ko su ww oferi pa krenite ako imate M...

Ja to nikad nisam krio fejkas me citav server

Onda istinu da pisemo ?

Nemam pojmaaa ima li se sta kupiti ?
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре