Страница 312 од 727 ПрваПрва ... 212262302310311312313314322362412 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,111 до 3,120 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Unded Види одговор
    Obavezno da dodjete! Jos jace! pa da vas ispratimo pocetkom marta na bax posto niste vi bas neki burek-pre mi licite na posan zu-zu.
    Doci cu ti ja. Jer u.mom.napadu pise

SELO JE POTPUNO UNISTENO.

I da ti samo kazem moj napad vam je obrisao neki gg s mape. Jer vidim da ti to.ne primjecujes ocigledno se jos pokusavas sabrati.

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Doci cu ti ja. Jer u.mom.napadu pise

SELO JE POTPUNO UNISTENO.

I da ti samo kazem moj napad vam je obrisao neki gg s mape. Jer vidim da ti to.ne primjecujes ocigledno se jos pokusavas sabrati.
    Bravo za tebe i za tvoj napad, gde god da je isao. Ostavili ste 4 offa i 8k ovnova na zidu??? Mislim da ce se i u sledecem krugu dn menjati vrlo rado za ovakav ishod. Da vi ostavite 4 offa na zidu a da prodjete na 2 mesta a uradite samo jedan crop kill. dn ima dosta neaktivnih i poluaktivnih naloga koji mogu da se kataju a vama je ostalo offa za jos 2 kruga najvise.

Jos jednom bravo bravo za to sto je tvoj mocni napad obrisao neko selo sa mape. Lepo je kad su svi srecni i zadovoljni. Sasvim sam siguran da ce dn i sledeci put vrlo rado prihvatiti ovakvu trampu, pa da opet svi budemo zadovojni a i ti opet da obrises neko selo sa mape.

Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла PrincOdTame Види одговор
    Bravo za tebe i za tvoj napad, gde god da je isao. Ostavili ste 4 offa i 8k ovnova na zidu??? Mislim da ce se i u sledecem krugu dn menjati vrlo rado za ovakav ishod. Da vi ostavite 4 offa na zidu a da prodjete na 2 mesta a uradite samo jedan crop kill. dn ima dosta neaktivnih i poluaktivnih naloga koji mogu da se kataju a vama je ostalo offa za jos 2 kruga najvise.

Jos jednom bravo bravo za to sto je tvoj mocni napad obrisao neko selo sa mape. Lepo je kad su svi srecni i zadovoljni. Sasvim sam siguran da ce dn i sledeci put vrlo rado prihvatiti ovakvu trampu, pa da opet svi budemo zadovojni a i ti opet da obrises neko selo sa mape.
    Pametno oko moje. Dn ovo dn ovo dn vako dn nako. Gg je nuliran, a izracunaj koliko je to dn izgubio deffa. I daj nam rezultate. Ajde kad si vec raspolozen. A gde je tvoj mocni napad. Do daljneg ne razgovaram sa likovima koji ne posttave svoj log napada. Bez toga mi se ne obracaj.

Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Auuu sto si bre ljut toliko?

Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Ti malopere rece da neces vise da se obracas onima koji ne izbace log

Nemoj da galamis molim te...nemoj bar ujutru,zbog komsija- nisu oni krivi sto si se ti nasekirao, jos nedelja eeej. eto ja prihvatam da si ti sve u pravu i da je sve kako kazes. Ipak ostajem pri stavu da ce dn vrlo rado da prihvati ovakav ishod i sledeceg puta. Kazem vi srecni mi srecni svi srecni!

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла PrincOdTame Види одговор

Ostavili jesmo , isto tako je cinjenica da je proporcionalno nasim izgubljenim offovima vas izgubljen deff . Sa razlikom 2 nulirana GG i 3 osakacena . Ali eto svak to vidi iz svoje perspektive .

A sto se tice aktivnih , polu-aktivnih i neaktivnih , molim te nemoj o tome da ne bi kasnije bilo da smo kroz server katali samo ove zadnje dvije grupe.

Pozz

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Unded Види одговор
    Evo dobio sam i ja usmeno ishod.Ono za ispracaj na bax sam se salio ali posle jos jedne ovako uspesne akcije stvarno ne znam sta bi vam preostalo jos.

Pa nije ni to sramota ...
    Ili je ovdje sramota sve osim skucati off na ww ?

Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Neka te .
    Sta me neka. Jesi vidio.da brat ne fula. Gde ti je onih 3888 hahaha.

Блокиран корисник
    Члан од
    10.11.2016
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Sta me neka. Jesi vidio.da brat ne fula. Gde ti je onih 3888 hahaha.

Nisu dosli do sela . :(

Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TITANIUM Види одговор
    Nisu dosli do sela . :(
    Hahaha sinoc sam sabana isfurao. Da fulam metu. Ganjao me pola noci po skype. Kaze "Humani ja tebe nista ne kontam. Sta pokusavas reci."
    Hahaha mogu ga zamisliti kad je to vidio haha reko ljudi izvinite moja greska hahhaa ono niko ni jedne haha...

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •