Страница 18 од 727 ПрваПрва ... 816171819202868118518 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 171 до 180 од 7269

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    13.03.2015
    Одговори
    86

Подразумевано

Prenosim jedan pozdrav

"Pozdrav pobjeguljama sa ba1 od prijateljice!"

Kaže da će dotični skontati ko ih pozdravlja
    Banda Zlih Bureka

http://prntscr.com/d3im04

Подразумевано

Samo da pozz sve i zelim svima uspjesnu igru.
    Izgleda da se polako pravi onaj jedan famozni balkanski server za sad imamo sigurne 3 strane bez saradnji mozda i 4,ko zna nekad u buducnosti mozda dode jos koja ekipa sa .hr ili slovenskog domena pa ce server postat prenapucen ne mislim po igracima ali sigurno po ekipama koji ga zele osvojit sto ce dat zanimljiviju igru,a Njemci ce se pobrinit za ostalo dace nam jos vise ressa,offa i deffa pa da mozemo dizat WW i sa 50 igraca
    rs3 - Django (2010-2011)
    - Rocco (2011-2012)
    - Tortuga (2012-2013)
    - Enjoy (2013-2014)
    - R3hab (2014-2015)

rs1 - San Sei (2013-2014)
    - Enjoy (2014-2015)
    - Enjoy (2015-2016)
    - Enjoy (2016-2017)

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Komunist Види одговор
    Vidim da su se Disidenti obracali za pomoc svima redom, dok nisu nasli sponzora u Heavenu. Lako je biti disident kad ti je tata budzovan, kao Bora Djordjevic, Nele Karajlic, Dzoni Stulic... Tate oficiri, a oni mangupi i disidenti.
    Vidim da si ovo pisao u nervozi pa da ti ne zamerim...kad imas 20 igraca i kidas se sa celim kordama onda je logicno da ne mozes sam pa cak i kad se ekipa odlicno poznaje...isti server koji Rudolf pominje smo se i mi iz Rev kidali na -/- sa SES ally...nas 32 a od toga 20 extra prijatelja i aktivnih igraca...doduse mi smo tada imali uz nas starijeg brata Olymp sa Goshom i Mecijem kao vodjama...pomogli su nam 2 puta za 3 i po meseca i ta je pomoc vise znacila sa psiholoske strane nego sto je stvarno bila potrebna...na ex serveru smo sa skoro totalno nepoznatom ekipom kao OSA odolevali dosta dugo dosta snaznijoj ally gde su bila 4 SWA saveza+PPP+PPP Eg+Olymp...mi NISMO tada trazili pomoc ni od koga ali eto "cuda",isti taj Heaven se ponudio da nam pomogne kao i DT...slucajnost??? Ne bih rekao...i ta pomoc je bila ogromna...tu se dokazala prica koju sam pricao dva servera za redom a to je da nas je UVEK vise cenio Heaven i pojedinci u njemu nego neki koji su se "zaklinjali u saradnje i prijateljstvo"...sto se tvog saveza tice,on je isto kukumavcio za pomoc pre 4 servera od svih zivih i nije ga dobio NI OD KOGA...pametnom i pismenom je dovoljno da se izvede zakljucak...a DT i REV se vrlo dobro poznaju i pre ovog i pre ex servera jer smo se sibali na dva servera i sa obe strane je postojao RESPECT...zato nije ni cudno sto smo ovde prihvaceni kao svoji na svome i sto imamo osecaj da smo oduvek igrali zajedno...sto se tebe Medo tice,pre dva servera si se pokazao kao extra drug i igrac pa bih te molio da zakljucke izvodis sam bez suflera sa strane...veliki pozz za tebe od nase ekipe

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Aske Види одговор
    poy za bracu iz dn-a

"Pozdrav ja sam cuveni Ragnar Lodbrok vikinski kralj i osvajac, govorim u ime saveza PFF, ako mislite da mozete da se za****vate sa nama grdno se varate, nismo mi od juce, branicemo se do zadnje kapi krvi, mi ginemo jedni za druge, mi smo ginuli jedni za druge, i mi cemo ginuti jedni za druge. Ako mislite da ste brojniji to je tacno, ako mislite da ste bolji i to je tacno, ako mislite da imate 7 wingova i svaki wing po 30 igraca i to je tacno, al mi imamo jedni druge. Ako ne predjete kod nas bicete primorani da nas srusite."

Uz pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c
    Ti si meni car! Leba mi i soli!

Pošaljite nam svima pozivnice! JA PRELAZIM ODMAH!
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Aske Види одговор
    poy za bracu iz dn-a

"Pozdrav ja sam cuveni Ragnar Lodbrok vikinski kralj i osvajac, govorim u ime saveza PFF, ako mislite da mozete da se za****vate sa nama grdno se varate, nismo mi od juce, branicemo se do zadnje kapi krvi, mi ginemo jedni za druge, mi smo ginuli jedni za druge, i mi cemo ginuti jedni za druge. Ako mislite da ste brojniji to je tacno, ako mislite da ste bolji i to je tacno, ako mislite da imate 7 wingova i svaki wing po 30 igraca i to je tacno, al mi imamo jedni druge. Ako ne predjete kod nas bicete primorani da nas srusite."

Uz pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c
    Svi smo mi PFF saljite pozive.

Подразумевано

Koga su Bosanci došli da ruše?

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла NedeljkoN Види одговор
    Koga su Bosanci došli da ruše?
    Ako mislis na BZB pod ovo Bosanci onda smo dosli rusit ko nam stane na put do pobjede hah,
    A inace u ekipi imamo Bosanaca,Hercegovaca,Hrvata, Srba, Crnogoraca i Albanaca neznam da li ima ijedan Makedonac bilo ih je prije....
    Salim se dosli smo da se igramo a nemamo nikog na radaru da smo licno dosli da njih srusimo.
    Dosli smo da pokusamo pobjedit...

Lp

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    Ako mislis na BZB pod ovo Bosanci onda smo dosli rusit ko nam stane na put do pobjede hah,
    A inace u ekipi imamo Bosanaca,Hercegovaca,Hrvata, Srba, Crnogoraca i Albanaca neznam da li ima ijedan Makedonac bilo ih je prije....
    Salim se dosli smo da se igramo a nemamo nikog na radaru da smo licno dosli da njih srusimo.
    Dosli smo da pokusamo pobjedit...

Lp
    Jbga, zovu vas Bosanci.. Nisam vam ja dao to
    Nas su tako zvali kad smo doslisa .ba prije tri servera.
    To me zanimalo, pikate na ww ili ste dosli da se rokate..

Lp,
    dr. oggy

Блокиран корисник
    Члан од
    31.10.2016
    Одговори
    235

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла NedeljkoN Види одговор
    Jbga, zovu vas Bosanci.. Nisam vam ja dao to
    Nas su tako zvali kad smo doslisa .ba prije tri servera.
    To me zanimalo, pikate na ww ili ste dosli da se rokate..

Lp,
    dr. oggy
    Dr. oggy mi je svakako poznat nick mada neznam odakle.
    Ma neznam kakva je igra ako nemislis ic na pobjedu. Svakako ako prezivimo do ww-a da je cilj gradit ga.

Lp

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла F-B-M Види одговор
    Dr. oggy mi je svakako poznat nick mada neznam odakle.
    Ma neznam kakva je igra ako nemislis ic na pobjedu. Svakako ako prezivimo do ww-a da je cilj gradit ga.

Lp
    Evo ovako druze. Ne znam nista o vama ali sam spreman da vam VOLT pomogne u borbi protiv DT na vasim koordinatama. DT je savez cije vodje vec godinama, na njihovu zalost, prilicno neuspesno pokusavaju da omalovaze nas slavni Savez. Zbog toga ih stalno kaznjavamo. Iako ih niko iz VOLT-a nije spomenuo oni su se drznuli i ovog puta i to licno njihov glavni vodja House da pokusa da opanjka VOLT i ovog puta. Naravno to mu nikad nije uspelo pa nece ni sada.
    Dakle ja javno kazem VOLT ce vam pomoci u borbi protiv njih a jedini razlog je taj sto oni jos uvek nisu naucili lekciju koju je prosle sezone naucio njihov nadredjeni Heaven alijansa. Bilo je price da ce biti rata na - - i nasa braca koja su nas zaduzila do kraja Travijana Olymp su nas zvali da se vratimo na - - koordinate sa + + na kojima smo prosle sezone razbucali Heaven. Da nije bilo tako mi bi smo sada bili na koordinatama na kojima ste vi da odrzimo lekciju DT. Oni na nase ne smeju da dodju pod firmom da ih to ne interesuje a ceo server zna da ne smeju i da se plase VOLT-a. I dan danas se prepricavaju nasi slavni napadi na njih koji su ih dovodili do ludila u travijanskom smislu.
    Oni su nas travijanski neprijatelj i saradjivacemo sa svakim savezom koji se bori protiv njih i prihvati nasu ispruzenu ruku. Ako se budete borili protiv njih mi vam podrsku nudimo. Ako odbijete postujemo i to. Ako ne budete napadali moje saborce nemam razloga da mislim bilo sta lose o vama.
    Последња измена: erode73, 02.11.2016 у 22:36.

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •