Страница 5 од 23 ПрваПрва ... 3456715 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 41 до 50 од 228

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Подразумевано

Ide božić... i nije neki covek Cukundeda posvećujem ti server! Nemoj samo da me katate ja sa sam ipak posvetio server

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Loou Види одговор
    Ne diraj mi Džanca nemoj kate da palim
    Ma Dzanac je super lik, nista lose nisam ni rekao za njega..

Mislis izvidjace Lejlice ?

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано nee izviđači idu onako kad mi dune, kate za Džanca 8-)

Цитат Поруку оставио/ла exRaznosacPica Види одговор
    Ma Dzanac je super lik, nista lose nisam ni rekao za njega..

Mislis izvidjace Lejlice ?
    nee, njih šaljem kad mi dune, kate za Džanca

Подразумевано

Kazu red je odgovoriti kada vas neko proziva..

Pa da krenemo.. Sta ima zaljubljenko mali, kako si mi, kako zivot, ljubav, cujem hranis 8 ljudi, goldima, a sta drugo mozes i da im ponudis?.Ouu brat studia, svaka cast.. s obzriom kakav si pjesnik da ti dam i pjesmicu -Lady Gaga - Applause...
    Vidim i profil ukrasen pjesmicama, pravi romantik, zavodnik..Vidjoh da je i off bio posvecen nekim igracima, pise se kako si nesto bez povodca..Auu jaka licnost, moze ponovo Lejdi Gaga..aplauz

Preracuna se ja, profil promijenjen, labilna licnost.

Rekoh ja da si ti trebao sa Dzancom da mijenjas nick, pristajao bi ti u fulu..Kontam nesto pa da ne hranis te goldima, zar bi imao prijatelja, imao bi tog "f"..tu ste vi, labilni..Dok sam bio sa dualom ti Nemanjom na kafici, kaze puno pijes, sta te muci, ojadi nam se, zarucen si, budi sretan
    Kaze ima se moze se, al opet se place kad se pokuca malo kod druga riota

Ja brcka licno nisam prozvao, on je ljudina, za razliku od nekog doticnog rukometasa ili pokusaj istog..Kolega Adis se malo preracunao, akcija je bila sa par greskica, no svaka cast..Krop ode, doci ce novi, moze opet biti skatan...nemam ja potrebu puno pricati, zna se gdje boli, nije to vise ni do igrice..malo je zeznuto kada ti igrica nije ubijanje vremena, nego zivot, zivot druze. To nikada ne dozvoli. Ipak je to igrica, server dodje, server prodje.. Ostaje to kakav si covjek, ma ne gleda se ni kakav si igrac bio..jer sve je prolazno moj druze..

Da ne duljim, ovo je moj prvi i jedini odgovor tebi licno, jer smatram da nisi neko ko zasluzuje da mu ja odgovaram na forumu..Trebas zaraditi neki respect da dobijes odgovor, ali eto preko stele..

LP Ramiz
    exRaznosacPica
    sta ovaj mali dunstercic umislja da je neka faca, i sto tebi raznosacicu smeta sto milan voli anteu, niko ti nije kriv sto si jadavac, zidaj taj crop da imamo sta rusiti ponovo

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Bar smo mi ljudi pa volimo zene a ne kao ramiz .....

Lp

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Bar smo mi ljudi pa volimo zene a ne kao ramiz .....

Lp

bogami, bas ti nebi trebao pricati o zenama, pricaju ljudi da su ti kod nigera samo pertle virile, i da bas ne volis zene

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bigers bang Види одговор
    ...
    Ko si robe predstavi se ?

Сијалица

Цитат Поруку оставио/ла bigers bang Види одговор
    bogami, bas ti nebi trebao pricati o zenama, pricaju ljudi da su ti kod nigera samo pertle virile, i da bas ne volis zene
    HAHAHAHHHAHAH
    Sta je ovo Marsovac na Marsovca ?

Feride o ovome sam ti ja pricao sinoc

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Ko si robe predstavi se ?
    cak si i nigerov recnik pokupio, sav si njegov, pa se zapitaj ko je rob, steta sto zbog ostalih na acc ne mogu, inace bi ti mali feride dobio kate, iako se krijes ko mis da se ne sazna gdje klikas

Подразумевано

HAHAHAHHHAHAH
    Sta je ovo Marsovac na Marsovca ?

Feride o ovome sam ti ja pricao sinoc
    a ti dunstic, razguli u raznosenje, mogao bi ti cika big prognozirati jos jedno katanje, mada nemas vise sta za slupati

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •