Страница 16 од 23 ПрваПрва ... 61415161718 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 151 до 160 од 228

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Корисник
    Члан од
    02.07.2013
    Одговори
    15

Подразумевано

Svakome ... saigračima i protivnicima .... neka Godina Nova donese puno bezbriznih snova .
    adri - rsx , rs1
    El Greco - hrx
    Team Extreme - rs19

Корисник
    Члан од
    23.11.2016
    Локација
    G.Milanovac
    Одговори
    15

Подразумевано

SRECNA NOVA, kako saborcima tako i protivnicima sve naj bolje !!!

Корисник Аватар корисника lolek
    Члан од
    09.07.2015
    Одговори
    115
    RS1 Gameofteuton
    RS19 Fernadna
    Ba domen(Imran)

http://travian-reports.net/ba/report/209330a184d

Корисник
    Члан од
    23.11.2016
    Локација
    G.Milanovac
    Одговори
    15

Корисник Аватар корисника toba
    Члан од
    29.01.2013
    Локација
    Montenegro
    Одговори
    20

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Vpesovic Види одговор
    Makar da si ti imao udio neki u ovome, no se po obicaju kitis tudjim perijem kako i nebi kad niko ne okaci tvoj 15crop nulirani ahahahaa inace ovo je BGS, clan na forumu vidite od kad, mijenjas nikove al dzaba ti igracino

Корисник
    Члан од
    23.11.2016
    Локација
    G.Milanovac
    Одговори
    15

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла toba Види одговор
    Makar da si ti imao udio neki u ovome, no se po obicaju kitis tudjim perijem kako i nebi kad niko ne okaci tvoj 15crop nulirani ahahahaa inace ovo je BGS, clan na forumu vidite od kad, mijenjas nikove al dzaba ti igracino
    Da nalog BGS ja se ne krijem a pise ti i na njemu ko igra kao prvo, kao drugo nekitim se ja nicijim perjem nego sam izbacio da vidim samo kakav si covek sta ces da prokomentarrises a sad mi je sve jasno. Jasno mi je sad sve i u vezi ovoga sto si se pokacio sa njim dok si bio kod nas a i u vezi tebe sve ste pokazali oboica. A kao trece nije problem crop je tu na rs 20 mi je nulirano off selo tj zakljucano protivnicima sam cestitao i nastavio dalje do kraja servera sto moze da potvrdi i jedan od tvojih saigraca sadasnjih.pozdav i samo nastavi sa zanimanjem i razonodom ja ovo tako smatram a ne lecenjem kompleksa kao pojedini!!!

Корисник Аватар корисника toba
    Члан од
    29.01.2013
    Локација
    Montenegro
    Одговори
    20

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Vpesovic Види одговор
    Da nalog BGS ja se ne krijem a pise ti i na njemu ko igra kao prvo, kao drugo nekitim se ja nicijim perjem nego sam izbacio da vidim samo kakav si covek sta ces da prokomentarrises a sad mi je sve jasno. Jasno mi je sad sve i u vezi ovoga sto si se pokacio sa njim dok si bio kod nas a i u vezi tebe sve ste pokazali oboica. A kao trece nije problem crop je tu na rs 20 mi je nulirano off selo tj zakljucano protivnicima sam cestitao i nastavio dalje do kraja servera sto moze da potvrdi i jedan od tvojih saigraca sadasnjih.pozdav i samo nastavi sa zanimanjem i razonodom ja ovo tako smatram a ne lecenjem kompleksa kao pojedini!!!
    Hahahaha a najjace od svega vidio kakav sam ja covek na osnovu posta gore tako ste i komentarisali na osnovu mog izlaska iz saveza kakav sam covek, ne bas ti al nekolicina tvojih saboraca sto te izbacise iz rukovostva saveza

dunst i po.jpg

Корисник
    Члан од
    23.11.2016
    Локација
    G.Milanovac
    Одговори
    15

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла toba Види одговор
    Hahahaha a najjace od svega vidio kakav sam ja covek na osnovu posta gore tako ste i komentarisali na osnovu mog izlaska iz saveza kakav sam covek, ne bas ti al nekolicina tvojih saboraca sto te izbacise iz rukovostva saveza

dunst i po.jpg
    Nisam podoban

Корисник
    Члан од
    10.01.2017
    Одговори
    7

Подразумевано

http://travian-reports.net/rs/report/67694f4f19b
    Vojo ovo nisu neki vidjeli sigurno

Подразумевано

ima li sta novo, niko se nicim ne hvali, ili oni sto danas placu, kriju suze

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •