Страница 11 од 23 ПрваПрва ... 91011121321 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 101 до 110 од 228

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Корисник Аватар корисника Team Extreme-
    Члан од
    19.11.2016
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    9

Подразумевано

[QUOTE=OverLordrs;436355]Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....[/QUOTE

VEOMA TIHO BILO KOD VAS,vi nemate,vi ste mi svi posteni
    Последња измена: Team Extreme-, 25.11.2016 у 21:53.
    Team Extreme-ex rs19 ex rs5 ex rs3 ex rs2

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Loou Види одговор
    A zašto da se smiješ kad vam na profilu stoji s kim ste u PON? A to šta se radi - vrijeme će pokazati.

Ovo mače duge nokte ima i grebe njima

Nemoj da grebes miran sam ja i dobar.Pa sta ako stoji na profilu sa kim smo u PONu,treba li sad da secemo vene.Necemo da pricamo o ponovima jer mi odmah dodje situacija sa proslog servera,znamo i tad sta je bilo....
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Подразумевано

[QUOTE=Team Extreme-;436359]
    Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....[/QUOTE

VEOMA TIHO BILO KOD VAS,vi nemate,vi ste mi svi posteni

Pazi druze vi kad napisete neku istinu ja cu prvi da kazem ok tako je,to stoji itd...Ali ono danas je zabolelo,i sam znas o cemu pricam.I ovu gore poruku sam odg Feridu jer se pravi da ne zna o cemu se prica ovde a to i ptice na grani znaju,kao sto zna svaki nalog na servu.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....
    Sto se mene licno tice spijuna nemam da sam hteo da ga imam imao bi ga vi to dobro znate ovaj pon pricutni ili sad zvanicni kako god ne znam zbog cega vam je smesno i zbog cega cete da se ismejete ja nijedan log nisam video da ste vi napali po i suprotno zbog toga je i sumnja za pricutni sad zvanicni.

Lp

Корисник Аватар корисника Team Extreme-
    Члан од
    19.11.2016
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    9

Подразумевано

[QUOTE=OverLordrs;436362]
    Цитат Поруку оставио/ла Team Extreme- Види одговор

Pazi druze vi kad napisete neku istinu ja cu prvi da kazem ok tako je,to stoji itd...Ali ono danas je zabolelo,i sam znas o cemu pricam.I ovu gore poruku sam odg Feridu jer se pravi da ne zna o cemu se prica ovde a to i ptice na grani znaju,kao sto zna svaki nalog na servu.
    Da znas da jeste,al ima leka za sve...A sto se tice pona,neka vam je sa srecom!Prosli put sa nama,sada sa vama igra je to,nema ljutnje...Samo znam jedno,bolje i biti i sam kao savez i izgubiti,nego da neko ceo zivot proziva da nije bilo nas nebi pobedili,tako ce i vama..Jer u buducnosti rs19 Jednostavno sa nikim viise saradnja.
    Team Extreme-ex rs19 ex rs5 ex rs3 ex rs2

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Sto se mene licno tice spijuna nemam da sam hteo da ga imam imao bi ga vi to dobro znate ovaj pon pricutni ili sad zvanicni kako god ne znam zbog cega vam je smesno i zbog cega cete da se ismejete ja nijedan log nisam video da ste vi napali po i suprotno zbog toga je i sumnja za pricutni sad zvanicni.

Lp

Javni se na skype i odma dobijes napade,kacio bi ovde al vise se ne zna sta sme a sta ne na forumu a i u igri...
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Подразумевано

[QUOTE=Team Extreme-;436366]
    Da znas da jeste,al ima leka za sve...A sto se tice pona,neka vam je sa srecom!Prosli put sa nama,sada sa vama igra je to,nema ljutnje...Samo znam jedno,bolje i biti i sam kao savez i izgubiti,nego da neko ceo zivot proziva da nije bilo nas nebi pobedili,tako ce i vama..Jer u buducnosti rs19 Jednostavno sa nikim viise saradnja.
    Ma koja buducnost i igra rs19,od toga nema nista bar sto se mene licno tice.Previse je ovde naboja i ko zna cega.Da je srece da svi igramo jedan server,mislim na sve travian igrace,ovakvo igranje je cista komedija po meni.Ima kvaliteta na celom Balkanu al dzaba kad se igra gomila nebitnih servera i dokazuje neka sila...
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Javni se na skype i odma dobijes napade,kacio bi ovde al vise se ne zna sta sme a sta ne na forumu a i u igri...
    Ne mogu da te nadjem na skypu.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Team Extreme- Види одговор
    Ovo je velika uvreda za sve nas,koliko dugo igram travian.
    Druze, da se igralo kako treba vjerovatno ne bi ni pisali ovo, ja koliko znam ovo u historiji traviana nije bilo..Da ne duzimo ovo. sve je jasno

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

Al sam pokreno lavinu, cast mi je
    Inace neko me upita, nije mi mh drug, tetka mi je
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Правила писања