Страница 10 од 23 ПрваПрва ... 8910111220 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 91 до 100 од 228

Тема: Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Malo nas prosvetlite nesto vas ne kontam a i ljudi koji prate forum sigurno ni oni.

lp
    da bi neko nekog prosvetlio, iliti edukovao, odnosno pojasnio desavanja, onaj koji bi trebao da primi informaciju mora biti bar malo intiligentan da bi shvatio, tebi ne pomaze ni MH-pojasnjenje, ni ono sto je pisalo kad se ulogujes na acc, a svimaa je jasno zasto, sem tebi, jer imas ono sto stavljaju konjima na oci, a niger ti je kocijas, nemas ono sto homo sapiens ima u vugla, da ti po sarajevski pojasnim, masne u vugla stani, ko zanpra lonac ti je.

P.S. sramim se sto sam dio ovih muljatora, kao clan, a nikako kao sucinitelj

jos jedan P.S. pozdrav mom prijatelju aci

Корисник Аватар корисника Team Extreme-
    Члан од
    19.11.2016
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    9

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bigers bang Види одговор
    da bi neko nekog prosvetlio, iliti edukovao, odnosno pojasnio desavanja, onaj koji bi trebao da primi informaciju mora biti bar malo intiligentan da bi shvatio, tebi ne pomaze ni MH-pojasnjenje, ni ono sto je pisalo kad se ulogujes na acc, a svimaa je jasno zasto, sem tebi, jer imas ono sto stavljaju konjima na oci, a niger ti je kocijas, nemas ono sto homo sapiens ima u vugla, da ti po sarajevski pojasnim, masne u vugla stani, ko zanpra lonac ti je.

Ti druze ugasi nalog,ili napusti savez,sada svi ispadose posteni..niko ne vara sve fer play igraci
    Team Extreme-ex rs19 ex rs5 ex rs3 ex rs2

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bigers bang Види одговор

Mene zanima što ti osobi iz Sandžaka objašnjavaš nešto po sarajevski? I šta te to tako bole pa se zakačio ko muha na g.....?

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Kompleksi su cudo

Ovo za pon necu da komentarisem samo se ispostavilo da je istina.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Team Extreme- Види одговор
    Ti druze ugasi nalog,ili napusti savez,sada svi ispadose posteni..niko ne vara sve fer play igraci
    Pa eto sad se javno zna kako Mars igra, za ostale jos nista nije utvrdjeno.

LP

Корисник
    Члан од
    27.02.2014
    Локација
    Nis
    Одговори
    12

Подразумевано

Marsovci marsovci zar vas nije SRAM

Корисник Аватар корисника Team Extreme-
    Члан од
    19.11.2016
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    9

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла exRaznosacPica Види одговор
    Pa eto sad se javno zna kako Mars igra, za ostale jos nista nije utvrdjeno.

LP
    Ovo je velika uvreda za sve nas,koliko dugo igram travian.
    Последња измена: Team Extreme-, 25.11.2016 у 22:29.
    Team Extreme-ex rs19 ex rs5 ex rs3 ex rs2

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Malo nas prosvetlite nesto vas ne kontam a i ljudi koji prate forum sigurno ni oni.

lp
    Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Loou Види одговор
    ---------------------->

Cao mace....<3
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник
    Члан од
    28.04.2014
    Одговори
    36

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    Cao mace....<3

A zašto da se smiješ kad vam na profilu stoji s kim ste u PON? A to šta se radi - vrijeme će pokazati.

Ovo mače duge nokte ima i grebe njima

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •