Страница 4 од 4 ПрваПрва ... 234
Приказ резултата 31 до 40 од 40

Тема: Стање на rs3 серверу

Корисник
    Члан од
    03.09.2016
    Одговори
    13

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zile55 Види одговор
    pa momak prvo vidi ovo:
    http://prntscr.com/dg5qmv
    i ovo:
    http://prntscr.com/dg5rum

ovde govori o rs3 serveru a na taj server ste se dovukli pre par meseci i u sobi aly prosipali svu traviansku pamet a usput niste započeli igru od početka nego ste došli na gotovo preuzevši neki def nalog. E pa sada gospodine šta god da ste pričali i sada trabunjate i ovde i smaranjem na ac(gde sam vas usput blokirao)ispade sasvim obrnuto, ja koji neznam da igram travian zidam WW a sutra i svetsko čudo počinje da se gradi i za vašu informaciju sva infrastruktura je gotova.
    Ne bih ni znao da nisam procitao LOOOOOOL

http://prnt.sc/dn97ml

Pa jel se ovo zove "gotova infrastruktura"? Nekada su ljudi trosili srednje ww offove da bi srusili 10 lvl-a glavne zgrade kako bi usporili zidanje protivniku a vi za svo ovo vreme niste mogli da podignete glavnu zgradu? To je nepostovanje ljudi koji sad zbog vaseg nepoznavanja travianske igre trebaju 15 dana duze da salju zito. Sram vas bilo...trebali ste reci da ne umete pa bi vam neko objasnio kako se zida.

Ne znam jel iko tu svestan( vi niste ocigledno-posto veze s vezom o igri nemate) toga da ako protivnici imaju ustekana samo 4 offa(koja su mogla da podignu sa malim ludama bez problema) bunt&family gube server zato sto niste umeli da odradite jednostavan zadatak a to je "samo isklikci redom sve gradjevine".
    Последња измена: Unded, 24.12.2016 у 00:08.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла PrincOdTame Види одговор
    Ladno covek 2 meseca zida infrastrukturu i ostavi glavnu zgradu na 10?????? EJ!!!!! (mislim na ovaj ww sto zida bunt)

Ja te ne bih pustio ni preko siterskog naloga da na 5 min vidis kako izgleda ww selo a kamo li da zidas!

Sto ne srusis glavnu zgradu na 0 pa zidaj do juna ww?
    gospodine sveznajući ipak nisi u prilici da virneš u naš ww niti ćeš ikada biti. ja svoje obećanje ispunjavam a tebi na rs3 neka je na čast jer imao si def u ww koji nisi hranio ni jedamput-naravno danas sam ti ga vratio jer i bez tvog defa se može i tvog olajavanja ovde jer si na svim nalozima sa kojih si me smarao bačen u ignjor. tebi ostaje samo da se jedeš a kada sam ti nudio da ti gradiš ww nisi hteo. lakše je lajati okolo nego graditi i prosipati svu pamet traviana ovog sveta. i na kraju gz je u fulu ako nisi znao još poodavno. i tvoje priče kako def nije potreban u ww-u i da se po selima odakle je def u ww čuva nečiji of su obične izmišljotine ali ja nemam nameru da se pravdam nikome a kamoli tebi. eto toliko na tu temu a tebi preporuka ne lupetaj gluposti i neistine jer moja je ipak zadnja na rs3 u odnosu na tebe. biće zapisano:
    Rs3 za 2016 godinu su pobedili Family&Bunt a nažalost ne tvojom zaslugom koji si nažalost iz saveza naših saveznika ali ostalim momcima skidam kapu. ti si kao jedinka dovoljno pokazao koliko si zloban i nedobronameran od onog trenutka kada si preuzeo nalog zigiste-od tada od tog naloga niko u aly nije video nikakve vajde osim tvog praznog trućanja ko neka zla babetina.

Подразумевано

neko se i nauči a neko nikad eto i ja nešto naučih. neko je prepoznatljiv po načinu obraćanja i pisanja a krije se iza nekog imena na forumu. ja znam ko si ali si totalno nebitan i tvoje opaske me ne dotiču. ostaje ti samo da se jedeš i ždereš zajedno sa tvojim pajtosom jer se uvek pojavljujete u isto vreme kada je opstrukcija i olajavanje u pitanju. budite bez brige pobeda je pak naša
    Bunt&Family i bez vas. usput povlačenjem defa pred natarski napad je nešto najpodmuklije od nekog ko ne misli dobro nikome

Корисник Аватар корисника PrincOdTame
    Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Sramota je da lazete u vasim godima to pre svega, i sto se deffa tice i sto se tice glavne zgrade za koju vam se podsmevaju i na drugim forumima, 2 meseca ste imali da odradite infrastrukturu a vi ste tek nakon mog posta na forumu nasli za shodno da, eto posle 65 lvl-a cuda malo zidate i glavnu zgradu. Sav deff je hranjen sa drugog naloga..a mislim da treba momciima sa betona da se izvinete zato sto ste vracanjem deffa bez najave pre svega njima narpavili dzumbus jer su morali da uplacuju dodatne golde i da prebacuju vojsku na drugo mesto kako ne bi crkla.

Inace me bas briga, posto uzivate da zidate ww i verovatno ste svesni da nikada vise niko nece da vam dozvoli da pogledate ww selo ni na slici vi odlazete zavretak servera. Sto se mene tice zidajte ga do 2020. ali vase nepoznavanje igre direkno utice na mene iz razloga sto su mi duali zarobljeni igorm na ovom serveru koji je vec trebao da bude gotov, pa ne mogu u potpunosti da se posvete igri na jednom drugom serveru sa kog ste oterani i izbaceni iz saveza.

P.S. Javicu se uskuro sa nekog naloga koji nije na ignore
    Последња измена: PrincOdTame, 25.12.2016 у 20:40.

Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zile55 Види одговор
    budite bez brige pobeda je pak naša
    ...nemoj ti puno po forumu da piskaras...nego trci tamo izvinjavaj se, kukaj moli, placi preklinji, vidis da si na "nokat" od toga da zbog licne gluposti i bezobrazluka izgubis ono sto je bilo dobijeno i pre nego sto je pocelo

Srecom po tebe, sa druge strane su ljudi koji nisu tako sujetni i zlopamtila pa ces se verovatno ovaj put izvuci.

Verovatno....

Новајлија
    Члан од
    26.11.2016
    Одговори
    4

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Unded Види одговор
    Ne bih ni znao da nisam procitao LOOOOOOL

Pa jel se ovo zove "gotova infrastruktura"? Nekada su ljudi trosili srednje ww offove da bi srusili 10 lvl-a glavne zgrade kako bi usporili zidanje protivniku a vi za svo ovo vreme niste mogli da podignete glavnu zgradu?

Cudi me da pijaca nije lvl 20

Подразумевано

...nemoj ti puno po forumu da piskaras...nego trci tamo izvinjavaj se, kukaj moli, placi preklinji, vidis da si na "nokat" od toga da zbog licne gluposti i bezobrazluka izgubis ono sto je bilo dobijeno i pre nego sto je pocelo

Srecom po tebe, sa druge strane su ljudi koji nisu tako sujetni i zlopamtila pa ces se verovatno ovaj put izvuci.

Verovatno....
    i tako Dragi prinče od tame, gle kako zastrašujuće ime ja ispunjavam svoje obećanje dato još jesenas a vama ostaje samo da kevćete okolo zajedno sa vašim pajtašem koji je mučki pred natarski napad povukao svojih tičavih 40k defa a ne onako kao ste pisali 300k i uz pomoć nekog od vas izazvao ban svog naloga(radio je to i ranije). betoncima sam se izvinuo naravno jer on mi nije rekao da je njegova vojska kod vas na hrani a i nije ti bio neki def u ww. imali ste oko 16500 falangi i 2600 druida sa kojima ste mi napali ww. gle sile neviđene. Svojim postupcima i ponašanjem ste samo pokazali koliko vredite a ja sam naravno imao svojih propusta i to stoji ali ipak sam uspeo da održim gotovo celu ekipu Bunta i Family na okupu i ljudi su do samog kraja bili aktivni. rekoh jednom:čovek nije naučen da zna sve a ja sam iz svega ovoga puno naučio da samo sa pravim ljudima može da se napravi sve a oni koji su od početka sve ovo podrivali umesto da pomognu njima na čast. kako god biće zapisano: rs3 za 2016 su osvojili Famili&Bunt vama uinat i svim nedobronamernima a opet imali ste prilike vi da gradite ww gospodine sveznajući kada sam vas ponudio da gradite ali lakše je bilo pričati teorije i nebuloze nego graditi. i da, jednom ste mi na ac napisali da ćete mi dozvoliti da gradim treći fake ww ja sam vam prepustio svih ostalih 12 pa zašto niste to uradili? odgovor je jednostavan niste imali podršku ni od jednog igrača naših saveza a i za ovo je trebalo i malo love izdvojiti
    Последња измена: zile55, 09.01.2017 у 14:23.

Члан од
    15.11.2016
    Локација
    Belgrade-Dusanovac
    Одговори
    34

Подразумевано

Svestan sam ja cinjenice da licemerstvo ne bira godine ali se *****astina moze sputati a shizofrenija uspesno drzati pod kontrolom zato da ne razumem zasto se tako ponasate i ponovo pricate lazi(koje pogotovo ne prilice coveku vasih godina).

Pre svega bih vas pitao "a ko smo to mi, koji smo podrivali?" Vidim da na svim nasim nalozima pored stoji savez-Family. Nas cetvorica koja drzimo pod kontrolom 3 naloga od kojih je svaki imao deff u ww selu a jedan imao najveci off na serveru i ubio vise deffa nego citava protivnicka alijansa zajedno? Svi ti nalozi su imali i neki jos uvek imaju vojsku u tom cudu koje zidate a off nalog je srusio protivnicko cudo na 0 kada se bilo problizilo ovom vasem a vi onda kazete podrivali... neko malo pametniji ili bar zahvalniji bi rekao da smo mozda i najvise ucinili za pobedu.

Neverovatno je da ste se tek sad usudili da mi odgovorite na post, kada vise ni protivnik nema offova

Kao sto vas pohebavam od pocetka a vi se primate na to kao tinejdzer tako sam i tada pomenuo zidanje ww-a cekajuci da vidim koliko ce vremena proce pre nego sto zakukate u vasoj sobi na skajpu....sto je meni naravno odmah preneto uz podsmehe na vasu paranoju.

Sto se teorija tice...ispostavilo se da su sve bile tacne. Ja rekao bice nekih ustekanih protivnickih offova-vi rekli nece biti. Eto pokazalo se da sam bio u pravu.

E sad posto ste u odredjenom trenutku bili toliko sigurni u sebe mislili ste da mozete nekome da "odsecete levu ruku a da se sa desnom rukujete" pa je nalog Beton momentalno izasao iz saveza cim je nalog koji ja drzim izbacen. Sta bi bilo i kako bi vasi saveznici koji su vredno slali i mucili se reagovali da su izgubili ovaj server zbog vase sujete i *****astine a to bi se desilo da se niste onako ponizno izvinjavali i molili za oprost. Sad bi onaj drugi ww bio na 70-80 a vas na 0.

Na kraju moram jos jednom da istaknem vasu neodgovornost i neznanje. Prvo ste drzali glavnu zgradu na 10 citavo zidanje a pri tom niste imali trunku postovanja prema ljudima koji salju vojsku u ww ni toliko da podignete zid na 20 da ne gine po 15-20% pri svakom napadu natara. Ko vas je podrivao i ko vas je sputavao u tome da 2 meseca ne umete da zavrsite infrastrukturu. Zbog te dve stvari ste prodizili server za 32 dana.

U svakom slucaju CESTITAM VAM sto ste iskliktali tih 150-200 "klikova" u ww selu...ako uopste mislite da nesto na ovom serveru treba vama da se cestita.

Подразумевано

Svestan sam ja cinjenice da licemerstvo ne bira godine ali se *****astina moze sputati a shizofrenija uspesno drzati pod kontrolom zato da ne razumem zasto se tako ponasate i ponovo pricate lazi(koje pogotovo ne prilice coveku vasih godina).

Pre svega bih vas pitao "a ko smo to mi, koji smo podrivali?" Vidim da na svim nasim nalozima pored stoji savez-Family. Nas cetvorica koja drzimo pod kontrolom 3 naloga od kojih je svaki imao deff u ww selu a jedan imao najveci off na serveru i ubio vise deffa nego citava protivnicka alijansa zajedno? Svi ti nalozi su imali i neki jos uvek imaju vojsku u tom cudu koje zidate a off nalog je srusio protivnicko cudo na 0 kada se bilo problizilo ovom vasem a vi onda kazete podrivali... neko malo pametniji ili bar zahvalniji bi rekao da smo mozda i najvise ucinili za pobedu.

Neverovatno je da ste se tek sad usudili da mi odgovorite na post, kada vise ni protivnik nema offova

Kao sto vas pohebavam od pocetka a vi se primate na to kao tinejdzer tako sam i tada pomenuo zidanje ww-a cekajuci da vidim koliko ce vremena proce pre nego sto zakukate u vasoj sobi na skajpu....sto je meni naravno odmah preneto uz podsmehe na vasu paranoju.

Sto se teorija tice...ispostavilo se da su sve bile tacne. Ja rekao bice nekih ustekanih protivnickih offova-vi rekli nece biti. Eto pokazalo se da sam bio u pravu.

E sad posto ste u odredjenom trenutku bili toliko sigurni u sebe mislili ste da mozete nekome da "odsecete levu ruku a da se sa desnom rukujete" pa je nalog Beton momentalno izasao iz saveza cim je nalog koji ja drzim izbacen. Sta bi bilo i kako bi vasi saveznici koji su vredno slali i mucili se reagovali da su izgubili ovaj server zbog vase sujete i *****astine a to bi se desilo da se niste onako ponizno izvinjavali i molili za oprost. Sad bi onaj drugi ww bio na 70-80 a vas na 0.

Na kraju moram jos jednom da istaknem vasu neodgovornost i neznanje. Prvo ste drzali glavnu zgradu na 10 citavo zidanje a pri tom niste imali trunku postovanja prema ljudima koji salju vojsku u ww ni toliko da podignete zid na 20 da ne gine po 15-20% pri svakom napadu natara. Ko vas je podrivao i ko vas je sputavao u tome da 2 meseca ne umete da zavrsite infrastrukturu. Zbog te dve stvari ste prodizili server za 32 dana.

U svakom slucaju CESTITAM VAM sto ste iskliktali tih 150-200 "klikova" u ww selu...ako uopste mislite da nesto na ovom serveru treba vama da se cestita.
    Na sve ove gluposti i laži neću da se osvrćem jer su jadne i bedne. ja sam ispunio svoje dato obećanje još jesenas a ti možeš samo da lupetaš po običaju i širiš laži i dezinformacije. suprotno tome ekipe Famili&Bunt su ostale jedinstvene do samog kraja uz svo vaše blebetanje i opstrukcije koje nisu imale ama baš nikakav uticaj i tu se vidi ko sam ja a ko ste vi koji ste pokušali u samom startu da me minirate. ni jedan jedini vojnik nije umro od gladi a to je za svaku pohvalu a tvojih 16k+2600 defa si pretvorio i mesecinih 40k si pretvorio u 300k smejurija. a što se tiče betona ja ga nisam molio jer u pitanju je bio čist nesporazum jer tvoj jadni nalog nije prijavio da mu je tu of. a opet mašta je radila kod tebe svašta i tvoja pusta želja da me ruši bi ionako propala jer su ljudi bili spremni da mu nuliraju of selo čim bi krenuo na WW tako da se ni to nebi desilo na tvoju žalost. Nemanja je razuman čovek i brzo smo se razumeli a takvi kao ti nikad to neće shvatiti. i na kraju samo da dodam da ste ti i tvoj pajtos u dalekoj manjini i da vaše spletke ovaj put nisu upalile jer su ljudi prepoznali ko je ko i kakav
    i sada za kraj kružna koja je obišla naše saveze i saveze protivnika koje izuzetno cenim jer nisu mućkovi kao vi. valjda ste nešto iz svega ovoga izvukli kao pouku ali čisto sumnjam jer takvui narcisi to niti migu niti umeju
    ================================================== ===============

Пошиљалац:
    Masha
    Наслов:
    ZA SVE IGRAČE FAMILY&BUNT
    Послато:
    прекјуче, 14:27
    Dragi moji saborci

Od velikog uzbuđenja teško je naći prave reči ali pokušaću ukratko da sve rezimiram od početka pa evo do samog kraja

Kada smo počeli ovaj server ja i Opetja nismo ni slutili dokle ćemo da dosegnemo a evo uz pomoć svih Vas uspeli smo da završimo ovaj server Rs3 za 2016/2017 godinu pobedom

Da nije bilo svih Vas koji ste do kraja istrajali sa nama na ovom prilično nezanimljivom serveru jer protivničke vođe posle prvih batina od nas iz BUNT i Family saveza pogasiše se i ostaviše svoje ljude na milost i nemilost. Bilo je i onih koji su vršili opstrukciju u samom startu kada sam se javio da gradim WW ali na sreću njihov uticaj je bio neprimetan jer ljudi i iz našeg saveza i naših saveznika su verovali u nas i to je krunisano pobedom a najveću zahvalnost oko gradnje dugujem našoj dragoj Bredi jer je neumorno bdela nad našim WW-om zajedno samnom.
    Takođe sve pohvale protivničkim igračima jer su iako su znali da nemaju nikakve šanse ostali skoro svi do samog kraja i od nas veliki respekt i njima jer su ipak uspeli da nas vrate 8 dana unazad ali i to je deo igre i tu je imalo draži u njoj

Ime našeg svetskog čuda je dato po jednom od vođa protivničkih saveza,malom Dragutinu njemu u čast jednoglasno a svi znate na koji način je okončao svoj mladi život, Nije to nikakva uteha ni njegovoj majci i sestri ni nama ali to je najmanje što smo mogli da uradimo u njegovu čast. kamo, sreće da do toga nije moralo da dođe.

Na samom kraju još jednom veliko HVALA svima Vama ekipa ste vredna poštovanja i respekta i zaista mi je bilo drago družiti se sa vama svo ovo vreme. uspeli smo bez ijedne ružne reči, bez ijedne pretnje ali za to i nije bilo potrebe jer svi ste znali svoja zaduženja. Sve pohvale u našim saveznicima koji su sa nama od samog početka servera pa do kraja disali smo kao jedan.

Još jednom hvala Vam svima i neka vas Bog čuva u sreći i blagostanju

Vaš

Zile
    alias Masha *love**love**love**love**love**love**love*

Подразумевано

Khallooow

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу