Страница 18 од 28 ПрваПрва ... 81617181920 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 171 до 180 од 274

Тема: Стање на rs2 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Djuja Види одговор
    hahaha.
    pa ladno ste skupili ono sto se skuplja, i poslali šurnaes offova na mene..
    a ja spavam ko bebica do 2 popodne, od kad se sitost upalila sav taj deff stoji kod mene u selu, nije pojacan za jednu falangu jer kao sto rekoh nisam vas shvatio kao pretnju.. ovaj vas vodja ili sta je vec ko ce ga znati ima srece vise nego pameti u svakom slucaju da pogodi na random meti riznicu i onda FORUM HEROJI poslednji udaraju, da sacuvaju offove a šatro ne mogu da ih hrane... komicni ste mame mi slavice.. za onu brzinu kod mice se hvalite kao da ste uhvatili boga za ****... a tu istu brzinu ako pogledas predhodne vlasnike mozes videti da je vudu uzeo od BITANGI, koje da su takva ally kao sto se predstavljaju da jesu, ne smeju da puknu art pa cak i da ceo grad ostane bez struje na 12h i tako vi ostali na graciji molki i heeru u zamenu za deff pa evo iskreno da vam kaze 3 i po coveka i moje 4 njive neka samo cepajte tako kao i do sada i ja zadovoljan! poslali ste 10 offova i molili sve svete tokom noci da pogodite riznicu i pogodili ste je, alal vera! sreca vas sluzi ako znanja nemate E sada drste gace sto volite vi iz bita da kazete
    pozrav sa naloga benny blanco, cekam vas i veceras opet
    Ono po sta smo krenuli smo uzeli.Ne mozes se ti sakriti ispod te skrivalice.

Корисник
    Члан од
    15.06.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    86

Подразумевано

Znalo se da imas defa, imao si sitost tu, znali smo gde idemo.
    Pobili smo ti deff, uzeli art cao zdravo.
    Samo nemoj da kenjas kako cuvas iz dosade 200k defa. Ako je tako onda si ti *cka najveca iako nisam mislio tako u pocetku.
    Cuvas deff kod tebe u cropu farbas tvoje ljude a njima prolaze fake napadi kroz selo danima. Tvoje dupe iz dosade se cuva sa 200k defa, jesi li isto postavio ostalim metama?
    Vidis, zadnji napadi na mene vezani - ja sam u selu jedva 100.000 jedinica imao, pokrio sam sve mete a meni najmanje defa bilo. Tu je razlika, do kad ce oni da ginu za tebe i da gube deff na tebe ako tebe boli dupe za njih.
    Zato ne foliraj, nego igraj
    Kraj nije blizu svasta jos moze da se desi.

Pozdrav

Корисник
    Члан од
    15.01.2016
    Одговори
    228

Подразумевано

Ne mogu se sakriti ispod skrivalice? stvarno to ti je odgovor? ko je uopste pominjo skrivanje ispod skrivalice? sreca vas sluzi kao sto rekoh jer znanj.... pa do sada sam mislio da vi sa gracije bar imate predstavu o igri, ali ipak greska, coko 12345678 16 prave off u sumi na 100/100 sa 0% gubitaka, jer izgleda bez multica ne znate ni farm listu da sastavite ali oke pametan vec iz toga sve moze da zakljuci
    Igracine ste sve, pogotovo gracija i coke, a specijalno ovaj sa kojim pokusavam da se nastavljam, ali vec sam upoznat sa igrackim kao i ljudskim kvalitetima istog... ko ti toliko namrljo facu feride pa ti nabi tolike komplekse? jer znam da ja jos nisam, ako si sada takav kakav ces tek biti kad i ja odradim taj deo
    eto ti sitost, bilo bi previse da ste bas toliko nesposobni da otmete mali art, posto znamo kako se zavrsila akcija jed obuka
    PS taj mocni off je na ovom nalogu izbacen u GGu bez multica bez coki i pusheva, za tvoj ne moram govoriti kako je izbacen i u kom selu a sto je toliko kratak pitaj drugara coBketa koji postavlja heroja u farme, i sluzi se takvim forama, neka vam je i to na cast, izgleda se coban toliko boji mog offa da mora da ga krati na sve moguce nacine!
    od celog bita mislio sam da 3 naloga vrede ali sam se i tu prevario, od vas 300 samo heer zna sta radi i njemu skidam kapu, ostatak nije ni za gde je.
    Odjavljujem se odavde jer nema poente raspravljati se sa deckicem koji radi sve gore navedeno, i pritom misli da je nesto uspeo, a ustvari umisljeni 15estogodisnji kompleksas, samo dal mu je neko u travu nabio to, ili irl, ali vidim da ga ni rodjeni saveznici ne cene tako da mi je sve jasno.

Hey remember me, Benny Blanco from the Bronx?
    Ex Rs1 Nation x, Rs1 Antun tun
    exex Rs2 Mukotrp, ex rs2 Na.Vi
    Rs19 Bic Boziji

Корисник
    Члан од
    16.02.2015
    Одговори
    335

Подразумевано

Molka neemooj da seeereš.. Čuj ti rasporedio savezu deff a sebi najmanjee.. Alooooo imaš li obrazaa? Bojiš li se boga?

Hahahahaha :*
    Dr. oggy - rs1.
    BlackWolf - rs2.

Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Djuja Види одговор
    Ne mogu se sakriti ispod skrivalice? stvarno to ti je odgovor? ko je uopste pominjo skrivanje ispod skrivalice? sreca vas sluzi kao sto rekoh jer znanj.... pa do sada sam mislio da vi sa gracije bar imate predstavu o igri, ali ipak greska, coko 12345678 16 prave off u sumi na 100/100 sa 0% gubitaka, jer izgleda bez multica ne znate ni farm listu da sastavite ali oke pametan vec iz toga sve moze da zakljuci
    Igracine ste sve, pogotovo gracija i coke, a specijalno ovaj sa kojim pokusavam da se nastavljam, ali vec sam upoznat sa igrackim kao i ljudskim kvalitetima istog... ko ti toliko namrljo facu feride pa ti nabi tolike komplekse? jer znam da ja jos nisam, ako si sada takav kakav ces tek biti kad i ja odradim taj deo
    eto ti sitost, bilo bi previse da ste bas toliko nesposobni da otmete mali art, posto znamo kako se zavrsila akcija jed obuka
    PS taj mocni off je na ovom nalogu izbacen u GGu bez multica bez coki i pusheva, za tvoj ne moram govoriti kako je izbacen i u kom selu a sto je toliko kratak pitaj drugara coBketa koji postavlja heroja u farme, i sluzi se takvim forama, neka vam je i to na cast, izgleda se coban toliko boji mog offa da mora da ga krati na sve moguce nacine!
    od celog bita mislio sam da 3 naloga vrede ali sam se i tu prevario, od vas 300 samo heer zna sta radi i njemu skidam kapu, ostatak nije ni za gde je.
    Odjavljujem se odavde jer nema poente raspravljati se sa deckicem koji radi sve gore navedeno, i pritom misli da je nesto uspeo, a ustvari umisljeni 15estogodisnji kompleksas, samo dal mu je neko u travu nabio to, ili irl, ali vidim da ga ni rodjeni saveznici ne cene tako da mi je sve jasno.

Hey remember me, Benny Blanco from the Bronx?
    Za tebe sam izmislio travian ako cemo realno.Sto se coko 1234...16 tice sve su to multici toliko prijava od vas pa sta je bilo svaki nalog ima svog vlasnika svaki nalog klika sta hoce na jednom od tih naloga nodi ce ww da zida na drugom i trecem kata i uros klikaju def napadni pa ces videti samo galski def moze da vas polepi.

Sto se mog napada tice kate i ovnovi su kasnili da se vrate iz oaze zbog toga sam isao treci ili cetvrti.Off kao off za mene je nebitan ne stekam se kao pojedini i veceras vam dolazim o5 na + - da pokusam nekom njive da skatam pa ti nadji neki def i pokusaj da me zakucas.

Lp Ferid

Подразумевано

http://travian-reports.net/rs/report/60794e9ce2e
    Mogli ste bar postaviti def. Vidimo se i sutra na nekoj drugoj lokaciji, javite samo gde ima defa.

Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла morvena Види одговор
    http://travian-reports.net/rs/report/60794e9ce2e
    Mogli ste bar postaviti def. Vidimo se i sutra na nekoj drugoj lokaciji, javite samo gde ima defa.
    Ja sam dzop-u ostavio off da moze da se igra ali ako imate toliku zelju da se zakucate posalji te ga o5 na iste koor.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Ja sam dzop-u ostavio off da moze da se igra ali ako imate toliku zelju da se zakucate posalji te ga o5 na iste koor.
    Neće čovek da se igra sa vama, dosadni ste mu

Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла morvena Види одговор
    Neće čovek da se igra sa vama, dosadni ste mu
    Igras li ti ovaj server?Koliko znam od juce nisi na nalogu. A dzop-u ako je dosadno moze i on da ide za tobom.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 17:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2
    Одговора: 120