Страница 177 од 204 ПрваПрва ... 77127167175176177178179187 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,761 до 1,770 од 2031

Тема: Стање на rsx серверу

Корисник
    Члан од
    12.06.2015
    Одговори
    188

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла M-48 Види одговор
    Ovo je prilicno dobro sastavljeno,
    Samo mi nije jasno ko bi zeleo da bude wing od Nixonovog bivseg wing pa da podrzi Avaksa ?!
    Ceo odgovor staje u jednoj reci: Mazohizam
    I posle neka kazu da nisu Teletabisi
    http://prntscr.com/8y9jgx

Корисник
    Члан од
    23.12.2014
    Одговори
    520

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Palamar Види одговор
    Sve ce to Klon da pozlati !
    1rsx-Patriots-AiD.Srb
    2rsx-NemanjaCZ-NW
    3rsx-rastaman-Rakia
    4rsx-magic-1389
    5rsx-Zanzibar-Terrors
    6rsx-Ubice-TNT
    7rsx-Pegasus-Garda

Подразумевано

nije to mazohizam

mazohizam je kad neko dodje na tvoje kote da bi ratovao s tobom i gazi te ceo server, kata otima sela gasi naloge, odustanes od dizanja ww, a onda ipak uzmes ww selo i nazoves ga po njima... pa kad vec to uradis zasto onda ne bi poslao sve offove na njegove protivnike?
    rs4 - Zlatan Kurjak, molodec
    rs5 - Bo.G.
    rs19 bum
    rsx - namazan, дежа ви, mare, jub-jub, Dr. Hibbert
    http://travian-reports.net/rs/report...eb,47973251b02

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла john kramer Види одговор
    nije to mazohizam

mazohizam je kad neko dodje na tvoje kote da bi ratovao s tobom i gazi te ceo server, kata otima sela gasi naloge, odustanes od dizanja ww, a onda ipak uzmes ww selo i nazoves ga po njima... pa kad vec to uradis zasto onda ne bi poslao sve offove na njegove protivnike?
    A boli vas sto je NW na pobednickoj strani ?
    Veseli Batinari-ba1-Raska T1 ba2-Omoljica T1 ba-JA-Jahaci Apokalipse T2 comx T2 rsx-Rakija T2 rs1-TNG-D.O.O T3
    Team Relax -rs4-Farmus-WW-lvl100! T4
    Anonimusi- -rs3
    Biggie Smalls -rsx-TNT-TIM
    Off M4st3R -rsx-TNT-PSY -rsx-WFH-NW
    Imigranti -rsx-WFH
    http://travian-reports.net/rs/report/241953a1e16
    http://travian-reports.net/rs/report...dd,417151e2d6f
    http://travian-reports.net/rs/report...39,69762dd5d67

Подразумевано

Fino sam rek'o da je Arslan za vas doktor Traviana, al ne mogu to polu-amateri iz TIM-a da skontaju. Jos 3-4 servera i dok dodjete do nivoa Amateri bice vam lakse...
    1921 nastala je ljubav!

Корисник
    Члан од
    04.06.2014
    Одговори
    345

Подразумевано

kako su culi da arsla i ja pare dajemo na avaksa udaraise svim silama

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Nedeljko,moram ovako da ti se obratim,jeste bezobrazno,ali ne javljaš se na acc,a vidim da ste ti i Čunga aktivni,imate bre gomilu deffa,a sela samo padaju,jedno za drugim....Bilans do sada:4 Nedeljkova sela oteta,opkoljen GG i 2 Čungina ,od toga jedno off selo,imate bre preko 250k deffa,aktivni ste,a ne možete da odbranite sela od otimanja....Evo ,dogovorili smo se da nećemo više,ovo je već iživljavanje,a to ne volimo.......U svakom slučaju,čestitam na seči fejk otimanja sela,sa senatorima,prodali smo vam do sada 4 fore,bez planera i sličnih pomagala....Čista kreativnost,morate da priznate ?
    Samo nemoj da kukate,kako smo svi protiv vas,ovde je isključivo obračun 2 protiv 2 naloga,ponekad uskoči i naš treći sa senatorima,ali i vi imate tri naloga gore...znači,dogovor je bio kod nas,samo mi protiv vas i to je to...rezultat se vidi za sada,ne znači da se neće promeniti,čudna je ovo igra.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TRN Види одговор
    Nedeljko,moram ovako da ti se obratim,jeste bezobrazno,ali ne javljaš se na acc,a vidim da ste ti i Čunga aktivni,imate bre gomilu deffa,a sela samo padaju,jedno za drugim....Bilans do sada:4 Nedeljkova sela oteta,opkoljen GG i 2 Čungina ,od toga jedno off selo,imate bre preko 250k deffa,aktivni ste,a ne možete da odbranite sela od otimanja....Evo ,dogovorili smo se da nećemo više,ovo je već iživljavanje,a to ne volimo.......U svakom slučaju,čestitam na seči fejk otimanja sela,sa senatorima,prodali smo vam do sada 4 fore,bez planera i sličnih pomagala....Čista kreativnost,morate da priznate ?
    Samo nemoj da kukate,kako smo svi protiv vas,ovde je isključivo obračun 2 protiv 2 naloga,ponekad uskoči i naš treći sa senatorima,ali i vi imate tri naloga gore...znači,dogovor je bio kod nas,samo mi protiv vas i to je to...rezultat se vidi za sada,ne znači da se neće promeniti,čudna je ovo igra.
    daj care neblamiraj se vise, stoje ti gore 3 naloga ni jedan nista ugasili, pokri se usima!
    hvalis se otimanju sela koja ste pre toga sami osakatili, oteli ste 6 sela, a izgubili 8 ofova super bilans!!!
    Inace prestao sam da brojim senatore, mislim da je cifra na 120, koliko sam uspeo da isecem, inace nemamo 250k defa, vec 1m ako te bas zanima

Подразумевано

Prvo svaka cast Avakse, samo ti guraj, 20k mojih falangi te cuva, bez obzira dal ce 1389 da se okrene na drugu stranu.
    Al nisi ti brate zanimljiv, sto kazu u kafani neutralan si ko Svajcarska.
    Ovo je meni zanimljivo
    4. GTJ Team FenixAliensSKRoyals Fenix 0 -

U prevodu ww zidaju Slovenci, Aliensi i njihovi wingici (ukljucujuci i MONITORE) i Royalsi.
    A sad da vidimo gde su Royalsi i njihov mag Juga
    Ознака: RoyalsPZ
    Назив: PZ&ROYALS
    Ранг 8
    Поени 321933
    Чланови 38

A da vidimo i te saradnje koje je Juga napravio
    СарадњеSEX™P.F
    1389

ПОН саFenix
    WM™
    E sad se postavlja pitanje, sa kim zidaju ovi sa -/-, konkretno 1389, Fenix, Sex i WM savezi? Sa Aliensima ili sa Avaksom? Znaci li to da ce navedeni savezi pod pritiskom Royalsa da promene stranu i da nam Avaks bude kanta za napucavanje.
    Mada kad sam svojevremeno pricao u 1389 da nikako ne prave saradnju sa Royalsima i da ce svasta da naprave, nisu mi verovali, a sad zahvaljujuci velikim vodjama (da ih ne imenujem sami ce se prepoznati) su dosli do toga da su postali wing wingica. Cestitam velike vodje iz 1389.

Pa znas i sam da je Nikolica sa dikitornom Nigerova desna ruka, pa naravno da ce Royalsi gurati sve kod Fenixa, saradnje na -- je cisto mazanje ociju, gde ce momci iz UGR izvuci deblji kraj na kraju servera ni krivi ni duzni, ispostavice se na kraju da zidaju za Nigera a ne za sebe
    Zivi bili pa videli
    Последња измена: Lunga Cunga, 16.02.2016 у 00:35.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 17:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2
    Одговора: 120