Страница 82 од 543 ПрваПрва ... 3272808182838492132182 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 811 до 820 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника Rygel
    Члан од
    19.12.2015
    Одговори
    26

Подразумевано

Nego, ko su ovi što se sami pominju i trpaju u razgovor na forumu pa onda sledeći post kažu - toliko nas često pominjete a mi smo otpadnici...

Ja bre čitam ovo što se piše ovde i nikako da ukapiram ko je s'kim, ko protiv koga a ko je neutralan? Jedino što kapiram sa foruma je da je Erod mnoooogo jak, ova Lejla se nešto sa svima bratimi, ovom Humani je dosadno pa tako žvrlja šta stigne samo da nešto kaže a ostali manje-više i ne postoje.... Eto ti povremeni elementi se ubace i pokvare monolog ovih nabrojanih i to je to...

Ništa ja ovde ne kontam!
    Gabby Grassy - DN 2008
    Redži - RS1 2013

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

Ko slavi danas Božić,srećan Božić i puno zdravlja. A Maretu srećan rođendan od H4N4

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rygel Види одговор
    Nego, ko su ovi što se sami pominju i trpaju u razgovor na forumu pa onda sledeći post kažu - toliko nas često pominjete a mi smo otpadnici...

Ja bre čitam ovo što se piše ovde i nikako da ukapiram ko je s'kim, ko protiv koga a ko je neutralan? Jedino što kapiram sa foruma je da je Erod mnoooogo jak, ova Lejla se nešto sa svima bratimi, ovom Humani je dosadno pa tako žvrlja šta stigne samo da nešto kaže a ostali manje-više i ne postoje.... Eto ti povremeni elementi se ubace i pokvare monolog ovih nabrojanih i to je to...

Ništa ja ovde ne kontam!
    Oni koji hoce da budu vidjeni, ljudi koji su naucili opstati jedino ako su dobri sa svima i ako se umiljavaju. Vidio Humani da tako prolazi pa po isprobanom receptu, samo ne znam cega se boji vodja ovolike koalicije pa se dodvorava nebitnim likovima koji se cuju glasno na forumu i mm porukama, a u igri teski prosjek koji sluzi za cisto napucavanje

Корисник
    Члан од
    14.11.2015
    Одговори
    29
    rs1 - Braum

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAL DROGO Види одговор
    Oni koji hoce da budu vidjeni, ljudi koji su naucili opstati jedino ako su dobri sa svima i ako se umiljavaju. Vidio Humani da tako prolazi pa po isprobanom receptu, samo ne znam cega se boji vodja ovolike koalicije pa se dodvorava nebitnim likovima koji se cuju glasno na forumu i mm porukama, a u igri teski prosjek koji sluzi za cisto napucavanje
    Djes ti atila... Nekako mi je taj nik poznat od starih dana.. Da li si to ti... Nikad nismo pricali jer nije bilo potrebe.
    A vezano za to skim sam ja dobar i koliko.. To je moje pravo prijatelju... Mozda vama koji me nimalo ne poznajete dodjem kao nebitan, a to mi se i svidja... :d
    A s lejlom se nekad ucilo igrati travian bez golda bez iceg. A sad da se to zaboravi je nemoguce..
    A to sad sto se ja i lejla volimo i sto sam ja zbunjen u njenom prisustvu pa pisem ne povezano.. To ce da mi se oprosti mislim da vidim onog koji bi ostao ravnodusan da je na mom mjestu..

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Humani Види одговор
    Djes ti atila... Nekako mi je taj nik poznat od starih dana.. Da li si to ti... Nikad nismo pricali jer nije bilo potrebe.
    A vezano za to skim sam ja dobar i koliko.. To je moje pravo prijatelju... Mozda vama koji me nimalo ne poznajete dodjem kao nebitan, a to mi se i svidja... :d
    A s lejlom se nekad ucilo igrati travian bez golda bez iceg. A sad da se to zaboravi je nemoguce..
    A to sad sto se ja i lejla volimo i sto sam ja zbunjen u njenom prisustvu pa pisem ne povezano.. To ce da mi se oprosti mislim da vidim onog koji bi ostao ravnodusan da je na mom mjestu..
    Ovo je ratna igrica , za te odnose postoje drustvene mreze cisto da naglasim.

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла nikola kozomara baXus Види одговор
    Pozdrav drugari, prvi put sam na rs1 serveru i mogu reci da ste me odusevili. Jako zanimljiv server...
    Pozdrav za velikog farmera od farme
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Корисник Аватар корисника Humani
    Члан од
    04.12.2015
    Одговори
    223

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла KAL DROGO Види одговор
    Ovo je ratna igrica , za te odnose postoje drustvene mreze cisto da naglasim.
    Ma jok meni to bas pase i ovde.. A da je ratna je znas ti onu
    " u ratu i ljubavi, nema pravila"
    Tako da prijatelju ne biram ja to..

Ipak lepse je pred publikom svako svasta cita.. Nekima je to zanimljivo..
    Nekima smeta ali nemoze se svima ugoditi.. Vjeruj mi... Zato se ja trudim da damama ugodim, a muske zapostavljam na ovom serveru..

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла nikola kozomara baXus Види одговор
    Pozdrav drugari, prvi put sam na rs1 serveru i mogu reci da ste me odusevili. Jako zanimljiv server...
    jedan veliki pozdrav tebi i tvom starom

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Pozdrav za velikog farmera od farme
    Nemoj nista licno shvatiti, bilo mi dosadno...slabo koga poznajem pa ne znamdali si farma ili nisi.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2
    Одговора: 120