Страница 530 од 543 ПрваПрва ... 30430480520528529530531532540 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,291 до 5,300 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Čestitke za LA na pobjedi.Big H je zakazao,ali je zato DT drzao server budnim,čestitam i njima za dobru igru i organiziranost.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    Mislim da ipak ne moze jadnije od rs1 acc... onaj smajli sto povraca!!!
    Ponovo u SWA stilu se pokazuje kako se odnosi prema saradnji...pa cemo opet cut to su pojedinci...
    Boljih napadaca od Baraba nije bilo na ovom serveru..stvarno brukaaa...
    Да се подсетимо како је Лејла постала први бранилац сервера, jala_basa трећи нападач сервера:
    http://travian-reports.net/rs/report...3e,60690255936

Није да је све то нешто битно, макар мени није никада било, али као деца сте што се тога тиче. А за ово болдовано хвала у име осталих 150+ чланова нашег савеза који је поштовао договор, не знам шта бих друго написао. Имаш лоше саветнике, и уместо да уживаш у победи ти правиш проблеме где их нема. Да је иједан вођа из наших савеза желео да вам учини нажао то би и учинио, само један, није требало више - а да ли је? Наравно да није. Али ето нека буде, ми смо најпокваренији савез на рс серверима. Ако ћеш се тако лакше осећати.

Честитам ти на победи, први браниоче рс1 сервера 2016-е. Или је то беше tihana tico, не могу да се сетим.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    11.11.2012
    Одговори
    527

Подразумевано

Svi sad oce sa su najpokvareniji, e ne mozhe, zna se da smo to mi...
    rs1: HEAVEN
    '12./'13. Knez Rogan 1/2 WIN
    '13./'14. Knez Rogan 1/2 >>> Graditelj 1/2 WIN
    '15./..... Knez Rogan 1/2 >>> Keyser Soze WIN
    '16./..... Psycho 1/2

rs2: Power-S
    '11./'12. MeDo_JE

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Да се подсетимо како је Лејла постала први бранилац сервера, jala_basa трећи нападач сервера:

Није да је све то нешто битно, макар мени није никада било, али као деца сте што се тога тиче. А за ово болдовано хвала у име осталих 150+ чланова нашег савеза који је поштовао договор, не знам шта бих друго написао. Имаш лоше саветнике, и уместо да уживаш у победи ти правиш проблеме где их нема. Да је иједан вођа из наших савеза желео да вам учини нажао то би и учинио, само један, није требало више - а да ли је? Наравно да није. Али ето нека буде, ми смо најпокваренији савез на рс серверима. Ако ћеш се тако лакше осећати.

Честитам ти на победи, први браниоче рс1 сервера 2016-е. Или је то беше tihana tico, не могу да се сетим.
    Jala je poslao off na mene jer ni u kom slucaju nisam dala da uzvrati udarac Luke i Imrana... on naravno kao Amidza je zelio da osveti moj stres kad sam tik prije kraja vidjela napad na nas ww...sati su bili predugi...al ne off LA nije smio na swa...dogovor je dogovor ma sta vi uradili
    Taj dio oko branioca iskreno nisam ni posmatrala...nije mi bio ni vazan...odnosno kad mi je Igor s H graditelja napisao tek sam obratila paznju...prosto neuporedivo sa ganjanjem natara pola dana al dobro...svakom svacije
    P.S.Savjetnika nemam na taj nacin na koji ciljas
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Подразумевано

Tako je Iznogude, evo i mi se pitamo
    Rs1 - pawle - DN, BaBooN Team - d.o.o, rs1 acc - SWA
    rs19 - Rumelstiltskin MaaR - S
    bax - BROTHERS - -G-
    ba2/ba4 - Srcleth - WOR

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    Jala je poslao off na mene jer ni u kom slucaju nisam dala da uzvrati udarac Luke i Imrana... on naravno kao Amidza je zelio da osveti moj stres kad sam tik prije kraja vidjela napad na nas ww...sati su bili predugi...al ne off LA nije smio na swa...dogovor je dogovor ma sta vi uradili
    Taj dio oko branioca iskreno nisam ni posmatrala...nije mi bio ni vazan...odnosno kad mi je Igor s H graditelja napisao tek sam obratila paznju...prosto neuporedivo sa ganjanjem natara pola dana al dobro...svakom svacije
    P.S.Savjetnika nemam na taj nacin na koji ciljas
    А што није за поређење? Контролисан напад између савезника са циљем искључиво набијања оф и деф поена. Исто је то скроз. Могали су да бирају где ће ударити, сервер је био готов. Сад је проблем Бабун што је први нападач, а цео сервер се кољу, нападају и бране, небројано пута нападани од ДТ-а, а није проблем што је први дефер сервера све поене скупио од Натара и својих играча(и једног нашег из најпоквареније алијансе на рс серверима)? Мени није проблем ни једно ни друго, јер ми није битно, али је ово Бабуново више у духу фер плеја него истовремено набијање деф и оф поена нападима на саме себе.
    Уместо да уживаш у победи, шта ти радиш? Гањаш неке репове, туђе, а не видиш своје. Није фер. Прими честитке и не понеси се у победи.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

А што није за поређење? Контролисан напад између савезника са циљем искључиво набијања оф и деф поена. Исто је то скроз. Могали су да бирају где ће ударити, сервер је био готов. Сад је проблем Бабун што је први нападач, а цео сервер се кољу, нападају и бране, небројано пута нападани од ДТ-а, а није проблем што је први дефер сервера све поене скупио од Натара и својих играча(и једног нашег из најпоквареније алијансе на рс серверима)? Мени није проблем ни једно ни друго, јер ми није битно, али је ово Бабуново више у духу фер плеја него истовремено набијање деф и оф поена нападима на саме себе.
    Уместо да уживаш у победи, шта ти радиш? Гањаш неке репове, туђе, а не видиш своје. Није фер. Прими честитке и не понеси се у победи.
    Prvenstveno nije za poredjenje jer je Tihana protivnik a rs1 acc saveznik...al ja to namjerno nebi ni protivniku iz ljudskih razloga al nejse nije ni vazno. Ja zaista uzivam u pobjedi...drugi put sam na rs serveru uopce i biljezim pobjedu...malo li je Al ne mogu bit ravnodusna na nepravdu ka barabama...i da cutim o tome...osudila sam istu nepravdu i prosli server iako igrac nije bio moj, tad je izdominirao i takodje skinut nataroubicom :(
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник Аватар корисника Racke
    Члан од
    03.01.2009
    Одговори
    259

Подразумевано

Feride krivo ti sto neko ima vise napadackih poena od tebe? Ne mlatite praznu slamu 3x ste cistili natare pocevsi od artova do planova dok rs1 nalog ni jedan napad nije posle na natare pre ove nedelje.
    Svi znaju koji deo servera je resio server, a to sto je SWA dosao da pobedi Heavn, a na kraju sklopio pakt sa LA, naravno da ce Heavn da udari na SWA samo da ne bi osvojili. Pricalo bi se onda SWA pobedio Heavn. Svi znaju ko je najveci protivnik bio saradnje SWA i LA.
    NoobL!ke-Dagda

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Od 1.1m off poena 180k je od natara 20k od tih vasih zivotinja koje smo ubili da stignemo nekog u napadacima jel?Nemoj da pisete neke gluposti jos kad je maxa cistio ww tad smo bili na tronu prvog napadaca posle toga nas niko nije skidao s trona do kraja servera a i ovo jedva da niste 2 ww-a ocistili nikad nas nebi presli u napadacima.

Da ne imenujem one sto pisu o nalogu baraba gluposti u spam sobu SWA 03 recicu vam svaka cas mi smo to i zasluzili.Jer ferid zna sta pisete.

Cestitke lejli na osvojenom serveru.

Lp Ferid Baraba
    Jedan trgovacki putnik iz Nagasakija je preziveo atomsku bombu u Hirosimi. Vrati se kuci u Nagasaki. Ameri bace atomsku na Nagasaki i njemu opet nista. Do pre par godina znam da je bio ziv.
    Bata Stojkovic u "Ko to tamo peva" je za njega malo dete. Iako mi je omiljeni glumac.

............................. ...............................
    Последња измена: sljera, 08.07.2016 у 10:53. Разлог: Nije kome je namenjeno, vec kome je sudjeno ;)
    PENZIJA ....

Корисник Аватар корисника Racke
    Члан од
    03.01.2009
    Одговори
    259

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Hvala na priznanju, jer smo se stvarno max potrudili ovaj server, tako da nam znaci da nas trud nije ostao ne primjecen.

Sto se naloga rs1 acc tice, 2x su cistili natarski ww da bi nas prestigli, i onda kad smo ubili neku sicu da se opet vratimo na mjesto koje nam pripada, oni su se opet negdje zakucali (natari, svoj off, izvidjaci..., vise nema ni veze), tako da to samo pokazuje koje su im bile stvarne namjere (debeli kompleksi, jer ako se vratite na sredinu foruma, tamo cete naci kako su nas prozivali iz ciste ljubomore).

Vise nas je razocarala nasa dualka, sa naloga carapanka, koja je znala sta se desava, i nije se udostojila da nam javi.

Pozz od mene i fere, i MOZDAAAAAAAAAA se nakon ovoga vidimo i naredni server
    Ja ne znam koja je alijansa i koji nalozi su pravili pljackasku statistiku tokom celog servera? Svi dobro znaju ko su najveci kompleksasi. Ja licno nikad nisam dozvolio ne resa da se opere, jer je to gubljenje vremena i resurasa. Sto se nakraju i pokazalo tacnim.
    NoobL!ke-Dagda

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2