Страница 524 од 543 ПрваПрва ... 24424474514522523524525526534 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,231 до 5,240 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    15.11.2008
    Локација
    Sombor
    Одговори
    121

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла radee Види одговор
    e da i na kraju ebo ja sam sebe sto sam se vratio ovoj glupoj igrici posle par godina i sto se opet navukoh kao veliko magare, da bog da mi crkao komp a zena mi sipala misomora u veceru!
    Mili Boze cuda velikoga
    nit je bilo niti ce ga biti
    ,babo mi se u grobu prevrce
    sto izrodi jada nejadnoga.
    Nema tome ni godinu dana
    kad krenusmo na silnog Havena
    opremismo vojsku i junake
    sve po redu, ko sto Bog nalaze
    pesadije broja im ne znadem
    konjanika do zlatnog Stambola
    a topova da polje prekriju
    pa krenusmo u boj do zadnjega.
    Pobismo im i mrtvo i zivo
    od dvora im sito napravismo...
    al ni rujno vino ne popismo
    kad nas stize vila ravijojla
    ravijojla a Lejla je zvali,
    omadjija Vuka Brankovica
    pa on njojzi pod skute se klanja.
    Vi tucite LA ce da slavi
    za trpezom, na carskoj veceri
    dok sve hvalim i u nebo dizem
    prozboricu i vama besedu
    dobri ste mi ak se odhranite
    te po koju kosku oglodjete,
    vi ste moji verni podanici
    al carstvo je nebesko-a moje!

...i tu ponesta tona i slike i svi udarise u plac!
    rs1 Mrki Sombor
    ex rs1 Mrki
    ex ex rs1 Amazonke
    ex ex ex rs1-radee

Новајлија
    Члан од
    31.08.2015
    Одговори
    2

Подразумевано

Uzivajte u pobjedi:LA WW, LA I, LA II Virusi, LA III, LA Olimp, LA Volt, i naravno Vendeta.

SWA, nasi dragi saveznici, mislim da smo vas ispostovali do kraja...rijec je svetinja. Dalje ne bih komentirala nista vezano za vas.

Корисник
    Члан од
    07.11.2011
    Одговори
    330

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    mislim blizi se jagnje, hladno pivo, jezerce, lake zene
    Milanceeee ljubi te brat, nemoj me omanes za ovo...ovo zadnje
    Morah da se javim da cestitam Lejli na pobedi, jer sam na moju nesrecu sa Milanom igrao, a ako su joj i ostali iz uprave bili na njegovom nivou, onda stvarno svaka cast, nije lako igrati sa takvim teletabisima
    Ko sto rekoh ne zanimaju me ni offovi ni def i ovako nemate pojma, necu ni da gledam sta kacite.
    I javi se za ovu izgubljenu opkladu i klopu, nisam ja ti da vodim drustvo u kafanu koja ne radi i kao pravi se lud
    Ljubi brat i ove moje pajtose, neka su vas pustili vala jednu godinu da dobijete, ovo bilo blam vise koliko smo vas zlostavljali
    Drug Crni
    DonDabon
    Buba Mara
    Spectre

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Za UAHF-SWA pobednicku kolonu

https://www.youtube.com/watch?v=voxswLwzLe0

Корисник
    Члан од
    07.07.2011
    Одговори
    105

Подразумевано

E odavno se nisam ovako naspavo ko danas

Prije svega da cestitam novim pobjednicima rs1 servera,mlada ally sa dovoljno offa,deffa,taktike al vjerovatno i najvise zelje za istom tako da im svaka cast,jos se ceka da se vidi offcina i da gasimo ovo.
    Cestitke i Havenu na kraju odlican deff u ww usprkos iznenadnom posjetu gradjevinske inspekcije prije planova vratili su se i ubacili 10M+ sa silosima vjerujem ispod 1M(700-800k),treba to hranit,naucili ste valjda da velicina nije bitna ni u kojem smislu.Za susjede DT sta reci osim hvala im sto me nisu previse smarali,doktori u svom poslu
    E sad sta reci za najbolju ally na rs domenima neko rece velik je rs domen vjerovatno misleci na speed,al i dalje tvrdim da nam nema ravnih,pa vi iznosite dokaze,tvrdnje i ostalo koliko god
    Kad ti ww i npc selo preliva pa moras izbacivat resse,cak ni cipiripi nije moro puno da pljacka,off,deff odlican al prije svega organizacija zbog koje je najlakse vjerovatno i igrat tu.Dosli smo na famozni rs1,najnestabilnije koor (jbg ime nam ne dozvoljava neke druge),sredili,uveli red,rad i disciplinu i igrali se u skladu sa mogucnostima,i vjerujem da nismo nesto ni podbacili u bilo kojem segmentu igre.
    Sad sto se tice naloga Enjoy (moja malenkost i Dzop) off dobar,al od dobrog uvjek ima bolji,izgurali koliko smo mogli i osobno sam zadovoljan s obzirom gdje smo se naselili i da smo 3 sata prije pocetka jos uvjek trebali igrat deff,vjerujem da se Dzop ne ljuti sto sam ga malo zezno onaj prvi dan
    Ne sjecam se kad sam zadnji put igro travian 6, i 7, mjesec nadam se da se vise nece ponovit za mene je to vec previse,tako da cestitke svim igracima koji su to izdrzali.Toliko od mene gasim sve vezano za ovo cudo tamo nekad do jeseni/zime pa se poslije mozda negdje opet klikamo.
    rs3-Django (2011)
    -Rocco (2012)
    -Tortuga (2013)
    -Enjoy (2014)
    -r3hab (2015)

rs1-San Sei (2014)
    -Enjoy (2015) + (2016)

rsx-SWAmp (2015)

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла gox Види одговор
    Milanceeee ljubi te brat, nemoj me omanes za ovo...ovo zadnje
    Morah da se javim da cestitam Lejli na pobedi, jer sam na moju nesrecu sa Milanom igrao, a ako su joj i ostali iz uprave bili na njegovom nivou, onda stvarno svaka cast, nije lako igrati sa takvim teletabisima
    Ko sto rekoh ne zanimaju me ni offovi ni def i ovako nemate pojma, necu ni da gledam sta kacite.
    I javi se za ovu izgubljenu opkladu i klopu, nisam ja ti da vodim drustvo u kafanu koja ne radi i kao pravi se lud
    Ljubi brat i ove moje pajtose, neka su vas pustili vala jednu godinu da dobijete, ovo bilo blam vise koliko smo vas zlostavljali
    To i ja pricam sve vreme kako joj nije uopste bilo lako sa nama
    Prvo mi sleduje sad kao sto je red da obidjem zenu pa cemo se lako mi dogovoriti posle za kafanu...taman i Sovu da iscimamo ovaj put a mozda nam se i vojvodjani pridruze( mora neko i da plati) cujemo se za koji dan pa se dogovaramo
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505
    Последња измена: dafte, 07.07.2016 у 19:53.
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sova22 Види одговор
    E sad sta reci za najbolji wing na rs domenima neko rece velik je rs domen vjerovatno misleci na speed,al i dalje tvrdim da nam nema ravnih,pa vi iznosite dokaze,tvrdnje i ostalo koliko god
    ............ ...................
    PENZIJA ....

Подразумевано

Zeleo bih da cestitam LA na pobedi,takticki su dobro odigrali server,takodje bih zeleo da se zahvalim DT-Heaven koaliciji na dobroj borbi,DT nam je ucinio server veoma zanimljivim.

Zeleo bih da se zahvalim svim igracima SWA ally na podrsci do kraja,Sanchi koja je uvek bila tu za nas,Principu i Pastoriusu,koji dok su igrali bilo je mnogo lakse u sivoj zoni(koje je moj dual zaboravio da pomene),celoj ekipi iz sive zone koji su nam slali deff kad je bilo potrebno i pomogli da budemo tu gde jesmo,igracima koji su imali poverenja u mene kada sam pravio off akcije,B&S koji su nas mnogo puta sami deffali i igrali sa nama kao da smo jedan nalog.

Na kraju zeleo bih da se zahvalim mojim dualima na dobrom druzenju,ja sam na ovom serveru stekao ne samo duale i saborce,vec i drugare sa kojima verujem da cu se cuti dugo vremena.Imali smo noci i dane druzenja,ispijanja piva i slusanje muzike u skype sobi acca,pravog druzenja i mnogo nezaboravnih situacija.Izvinite sto sam vas ispalio za kafanu,oduzicu se sledeci put kada se budemo okupili,imate moju rec.

Na kraju,ovo se igra iz zabave i zbog druzenja,ja sam se dobro zabavio i uzivao igrajuci ova server.Hvala svima i cestitke svim igracima na odigranom serveru...

Pozz
    ap0kal1psa-rs1 acc

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    Dobar (sta dobar odlican) ....... Da su se samo batinari pravili a ne i sekirasi bio bi jos bolji .....
    Последња измена: sljera, 07.07.2016 у 20:02.
    PENZIJA ....

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2