Страница 455 од 543 ПрваПрва ... 355405445453454455456457465505 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,541 до 4,550 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Da dodam, koliko se secam Solid je oteo selo Malim sirenama...a ja sam posle toga istrazila kate, i skatala isto, jer u tom momentu mi suparnicko selo nije bilo potrebno na par polja od mene ...mislim da je Solid u SWA, pogledaj....
    A Carapanka je i dalje na + +, ili ti mestu gde je nekada bilo of selo Maratonaca...
    E toliko o mom postenju, ni jedan nalog do sada nisam "prodala" niti "izdala"...ovaj prelazak je ponavljam jos jednom samo revolt prema VODJI

Блокиран корисник
    Члан од
    16.06.2016
    Одговори
    4

Подразумевано

Spustite loptu malo, oladite glave. Situacija je takva kakva jeste, jer smo je svi mi napravili. Ovde se iznosi masa cistih dezinformacija i tvrdnji na osnovu licnog "emotivnog" zakljucka.
    LA je prvi i kako stvari stoje tako ce i ostati, apsolutno zasluzeno. Mozete da nas volite ili ne, ali tabela tako pokazuje!
    Odigrali smo takticki do sada najbolje i to je donelo da trenutno stanje bude takvo kakvo jeste.
    Jos nismo ni jedan jedini WW off ispucali a mozda i necemo. Neko je nekad rekao da smo mi offerski savez odnosno ally, bice prilike da se i vide ti offovi pa da zakljucimo koliko smo ravnopravni odnosno ne...po nekima.
    Tako da te price zalsuzemo ili ne, mozete da batalite. Sacekajte kraj pa onda iznosite misljenja.

LA do pobede!

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

A nađoh i ovo pa mi smešno....

Ovako je SWA osvojila zadnji RS3... http://travian-reports.net/rs/report/3985594c938

Unki i Ivan Brada oteli protivniku ww selo... Toliko o protivniku. A toliko i o SWA i igri na koju su oni navikli Njima je ovo (moj slupani i par puta kucani off u stvari ww off )

Da ne pričam o tome što sam im eto lično, glavom i bradurinom doneo pobedu na zadnjem serveru a danas pričaju kako ja, da nije njih ne bi imao ni jedan osvojen server
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Подразумевано

Pozdrav svima,
    Ne volim da pisem po forumu ali moram da se oglasim jer vidim da kruze izmisljene price o mom nalogu. Kao prvo, Zbunjena nije ni najmanje kriva sto je off selo oteto, najvise sam kriv ja i potpuni manjak srece. Tad kad je oteto off selo sam bio pod temperaturom i zaspao sam bukvalno pola sata pre napada, sto se obicno ne desava, uglavnom sam tu po celu noc... A manjak srece je bio u tome sto dual kad je ustao ujutru za posao i usao na nalog, bukvalno je zatekao drugi napad na 3 sekunde do dolaska, tako da nije stigao da klikne ploce i digne lojalnost. Da je ustao 30 sekundi ranije, digao bi lojalnost i selo bi ostalo na svom mestu, al sta da se radi, splet nesretnih okolnosti...
    Dakle, da razjasnimo stvari, nije bilo nikakve prevare od strane SWA niti je Zbunjena ista kriva za to sto se desilo, nemojte vise da bacate ljagu na njeno ime jer to samo govori o vama. Takodje je nerealna prica da sam ja prodao nalog, ne bi ga mogli kupiti da se skupite svi zajedno na celu sa Radelixom. Svako ko me iole zna je svestan toga. Inace, taj dan su mi se javili mnogi igraci sto iz SWA, sto iz LA, svima sam objasnio sta je bilo i uljudno cestitao na dobro odradjenoj akciji, rekao koliko je offa bilo itd...ako neko zeli dokaze, mogu da slikam prepiske sa skajpa, nema tu sta da se krije...
    O tome zasto je Zbunjena sad u SWA ili gde je vec, nemam pojma niti bih da ulazim u to, to je njena stvar, ali znam zasigurno, dok sam ja igrao, marljivo je klikala def i igrala iskljucivo u interesu naseg ww offa.

Toliko o tome, ako ima nekih nejasnoca povodom ovoga slobodno pitajte, mada bi mi bilo draze da se ne spominje i da se zavrsi ova prica jer stvarno je suvisno svako diskutovanje, stvari su sasvim ciste. Cestitke jos jednom na dobro odradjenoj akciji ekipi iz SWA i zelim svima srecu u nastavku servera.

Moram i ja ovo da kazem: FERID ZNA

Ivan-zexx0r

Блокиран корисник
    Члан од
    29.12.2013
    Локација
    Kraljevo
    Одговори
    829

Подразумевано

Da ne zaboravim da vam je Pukovnik bio trn u oku i da vas je lesio svakodnevno...jel treba da kopiram prepiske iz sobe Olimpa gde se nervirate jer ne mozete da ga "resite"...a decko dosao da se malo zeki par meseci i otisao

Подразумевано

Наравно да је тражио ПОН са вама, ви сте му били једини противници а није могао да се избори са вама, а овде прича бајке. И то није могао да се избори са све дуплим налозима које је користио, и због варања био је и кажњен. Играч само за форум. И упоран је са прошлим рс3 који скоро нико од нас није играо, толико смо јадни били да су њега пустили у алијансу(пета постава Телеоптик), никад није успео да га освоји када је доводио своје тимове снова, па завршавао у доба артова. Ако су то јадни сервери колико је онда тек он јадан? И кад смо дошли овде ти комплекси су почели да га раде, та тиха патња и тегоба коју има.
    Шта су то њих петорица вођа и остали небитни играчи из њихове алијансе(тумачење по Ункију) урадили? У првих месец дана? Хахахха, па тада може и баба моја да игра, после су се полепили на плотне па искукали ПОН, ухватили Смака на сентименталност, иначе их сада не би ни било, то јест били би у свом природном стању - погашени до артова.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника CaMp3r
    Члан од
    25.11.2014
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    96

Подразумевано

Moze neki log a ne samo rasprava. Vidi se da ima nekih napada odbrana itd...
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army H1N1 2015/16
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army 2016/17

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zexx0r Види одговор
    Pozdrav svima,
    Ne volim da pisem po forumu ali moram da se oglasim jer vidim da kruze izmisljene price o mom nalogu. Kao prvo, Zbunjena nije ni najmanje kriva sto je off selo oteto, najvise sam kriv ja i potpuni manjak srece. Tad kad je oteto off selo sam bio pod temperaturom i zaspao sam bukvalno pola sata pre napada, sto se obicno ne desava, uglavnom sam tu po celu noc... A manjak srece je bio u tome sto dual kad je ustao ujutru za posao i usao na nalog, bukvalno je zatekao drugi napad na 3 sekunde do dolaska, tako da nije stigao da klikne ploce i digne lojalnost. Da je ustao 30 sekundi ranije, digao bi lojalnost i selo bi ostalo na svom mestu, al sta da se radi, splet nesretnih okolnosti...
    Dakle, da razjasnimo stvari, nije bilo nikakve prevare od strane SWA niti je Zbunjena ista kriva za to sto se desilo, nemojte vise da bacate ljagu na njeno ime jer to samo govori o vama. Takodje je nerealna prica da sam ja prodao nalog, ne bi ga mogli kupiti da se skupite svi zajedno na celu sa Radelixom. Svako ko me iole zna je svestan toga. Inace, taj dan su mi se javili mnogi igraci sto iz SWA, sto iz LA, svima sam objasnio sta je bilo i uljudno cestitao na dobro odradjenoj akciji, rekao koliko je offa bilo itd...ako neko zeli dokaze, mogu da slikam prepiske sa skajpa, nema tu sta da se krije...
    O tome zasto je Zbunjena sad u SWA ili gde je vec, nemam pojma niti bih da ulazim u to, to je njena stvar, ali znam zasigurno, dok sam ja igrao, marljivo je klikala def i igrala iskljucivo u interesu naseg ww offa.

Toliko o tome, ako ima nekih nejasnoca povodom ovoga slobodno pitajte, mada bi mi bilo draze da se ne spominje i da se zavrsi ova prica jer stvarno je suvisno svako diskutovanje, stvari su sasvim ciste. Cestitke jos jednom na dobro odradjenoj akciji ekipi iz SWA i zelim svima srecu u nastavku servera.

Moram i ja ovo da kazem: FERID ZNA

Ivan-zexx0r
    Iju Crnogorac gay na Travijan forumu...to nesto nije u redu
    i ne kradi-FERID UVEK ZNA

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    A nađoh i ovo pa mi smešno....

Ovako je SWA osvojila zadnji RS3... http://travian-reports.net/rs/report/3985594c938

Unki i Ivan Brada oteli protivniku ww selo... Toliko o protivniku. A toliko i o SWA i igri na koju su oni navikli Njima je ovo (moj slupani i par puta kucani off u stvari ww off )

Da ne pričam o tome što sam im eto lično, glavom i bradurinom doneo pobedu na zadnjem serveru a danas pričaju kako ja, da nije njih ne bi imao ni jedan osvojen server
    Unk pusti suplju pricu da ti nije bilo maxe i radeta artove nebi docekao a ne da ti nekom otimas ww i da donosis pobedu.

LP

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла mali_veseljak Види одговор
    @unknown archont

Jednostavno sam morao da se registrujem iako sam mislio da nikad necu, samo da bih napisao ovom bezobraznom coveku da je premasio sve granice i da je, da budem blag kako bi mi komentar bio odobren, on ubedljivo najlosija osoba sa kojim ili protiv koje sam igrao.
    Ne bih o pojedinostima, jer sam je sve napisao, i uopste nemam zelju da unosim razdor izmedju LA i SWA, jer toga nece biti, nije mi samo jasno odakle on pod okriljem LA, i da ukoliko se ne ograde od pojedinih komentara doticnog kojima vredja SWA i igrace SWA, imace na sledecem serveru i jedan i drugi u meni velikog protivnika, iako nisam planirao da igram.

Naravno, na ovom komentaru cu i zavrsti i necu se nastavljati, dovoljno je ovo sto me je isprovocirao da se registrujem i da ga uopste komentarisem.

Pozdrav svim pravim igracima ove divne igrice...

Nebojsa, mali_veseljak, rs3, rs1
    Лепо срочено и истинито, чак и оно ненаписано што се чита између редова је исто на месту.
    Изногуд SWA

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2