Страница 453 од 543 ПрваПрва ... 353403443451452453454455463503 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,521 до 4,530 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    21.07.2009
    Локација
    Cuprija/BG
    Одговори
    313

Подразумевано

Dosta se pisalo po forumu poslednjih dana...mada dosta i gluposti...

Pa posto ce uskoro i rasplet ovog servera da krenemo redom...

Prvo da je SWA imao nameru da rusi oba WWa, meni bi logicnije bilo da kada se rusio Heaven WW, SWA i LA daju po 6 offova a ne samo SWA da rusi Heaven...Tako da tu onda uracunajte 6 offova vise za SWA i 6 offova manje za LA, plus da smo tako planirali ne bi na poklon dobili j.sposobnih (sobzirom da imaju samo dva sposobna 50%, vec tu bi se napravila velika razlika u korist SWA ally) i ne bi dobijali na koriscenje veliki SIS tako da racunica se napravila jos na pocetku servera, a na neciju zalost ukoliko LA ispostuje dogovor i SWA ce ispostovati dogovor sa pocetka servera...To ce onima koji placu zbog ranije izgubljenih servera i izmisljenih razloga taman biti sansa da vide dal SWA gazi svoju rec

I kao sto sam vec napisao zbog ranijeg dogovora nismo imali u planu da rusimo i LA, tako da nam je veca zelja bila da solo rusimo Heaven...jer ipak svi su zeleli okrsaj SWA i Heaven ally kao dve ally koje su najjace na rs domenima i najduze traju (mada je i Heaven prilicno mlada ally, ipak 3 godine i nije neki veliki staz) isto tako sam procitao da je Heaven trpeo napade od dve ally...mozda nisam upucen ali nisam video neke ozbiljnije napade osim od par igraca na Heaven sve do rusenja WWa (ukoliko Vam je tih par igraca predstavljalo ogroman problem onda...). Ako moze da se kaze da je neko trpeo konstantno napade to moze da se kaze za SWA od strane DTa a da su LA i Heaven trpeli napade ne mogu bas da se slozim...

Takodje neko spominje i da je ovde diplomatija odigrala bitnu ulogu sto se ne slazem, na pocetku servera se predpostavljalo da ce Heaven rusiti samo jednu stranu (i prilicno smo bili sigurni da ce to biti SWA, i ne zalimo zbog toga u par navrata sam i rekao neka Heaven sve offove posalje na nas, ipak steta je da se ti offovi ne vide) u nadi da cemo krenuti jedni na druge tako da tu nije potrebna bila nikakva diplomatija jednostvano treba biti samo glup da se ne bi predvideo takav ishod servera...

Isto tako spomenuto je da postoji mogucnost da bude nezadovoljnih igraca, koliko se secam BIA je zbog svojih igraca pogazila rec i odnela pobedu, ali posle tog servera nisam ih nesto vidjao na serverima...a SWA je na trecem serveru pustila saveznicki WW da izadje sa preko 20 ww offova u selima...

I za kraj, da sam od starta bio tu malo drugacije bi se definisala nasa saradnja i najverovatnije bi i server bio zanimljiviji, ali trenutno vise zelim da se ispostuje rec do kraja od toga dal ce na kraju pisati SWA ili LA... ili mozda i Heaven. To moze nekom da se svidi a nekom ne ali to je to...
    rs3(2009/2010) Svaba
    rs1(2009/2010) Zele zeka
    rs3(2010/2011) Svaba
    rs3(2012/2013) Playboy
    rs3(2013/2014) LoL
    rs3(2015/2016) The Wall
    rs1(2015/2016) Cipiripi

Корисник
    Члан од
    21.07.2009
    Локација
    Cuprija/BG
    Одговори
    313

Подразумевано

I da licno nisam "zadovoljan" serverom (neki ce reci da smo sami krivi u sta se ne bi slozio, jer smo i mi nekoliko puta bili u istoj situaciji pa smo se potrudili da server bude maksimalno zabavan za sve strane, tad nismo bili ni brojniji od Heavena a ni protivnika nije bilo manje cak je bilo duplo vise igraca nego na ovom serveru), nijedna ally nije imala neke ekstra odradjene akcije, uglavnom par igraca odradi nesto i na tome se zavrsi, ostatak sve 3 ally stek faza... Jedino sto ce ovde biti zanimljivo to je ako budemo videli te WW offove...
    rs3(2009/2010) Svaba
    rs1(2009/2010) Zele zeka
    rs3(2010/2011) Svaba
    rs3(2012/2013) Playboy
    rs3(2013/2014) LoL
    rs3(2015/2016) The Wall
    rs1(2015/2016) Cipiripi

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MeDo_JE Види одговор
    Prodaja off-a i naloga je stvar principa, to nema nikakve veze sa serverom i ishodom istog... To što nekom nije bitan pobjednik, ne znači da će pogaziti svoja moralna načela i prevariti saborce...

Odlično, da si to rekao ranije, bez onog nepotrebnog nastavka oko tvojih očekivanja za naše dalje djelovanje, odmah bi se složili i ne bi bilo nikakve rasprave...

Ne znam koliko je Unk doprinio rezultatu LA svojom vojskom, ali kao što vidimo ove godine će presuditi diplomatija i poznavanje protivnika, a tu mu se ne može osporiti znanje...
    Medoje,ti kao lik koga skoro svi vole i postuju,de vidi nesto,urgiraj,potegni neku vezu...Nije fer da posten cobanin nikoga ne interesuje :( Dzaba vam Ovci moji sinovci :( Razlog dolaska swa je poznat.Ljudi su pozvani.Uslov dolaska je manje poznat i prilicno je degutantan.Verovatno ga zato niko i ne pominje...ali nije da bas niko ne zna I kako ne kontas da su ljudi "objasnili,pokidali....i jos par opasnih reci" kojih se trenutno ne mogu setiti Ako je cilj dolaska ispunjen ne treba to umanjivati.Ko jos igra travian da pobedi?Sta ce se desiti sa WW selom swa,to izgleda nije vazno jer Heaven je ''pokidan'' itd.A unuk kad za x godina pita : ''I deda na kraju ko je pobedio,kako je proslo vase WW selo?''.....''Vidi sine pocinje crtani''

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла slavko87 Види одговор
    I da licno nisam "zadovoljan" serverom (neki ce reci da smo sami krivi u sta se ne bi slozio, jer smo i mi nekoliko puta bili u istoj situaciji pa smo se potrudili da server bude maksimalno zabavan za sve strane, tad nismo bili ni brojniji od Heavena a ni protivnika nije bilo manje cak je bilo duplo vise igraca nego na ovom serveru), nijedna ally nije imala neke ekstra odradjene akcije, uglavnom par igraca odradi nesto i na tome se zavrsi, ostatak sve 3 ally stek faza... Jedino sto ce ovde biti zanimljivo to je ako budemo videli te WW offove...
    Na stranu to sto cu te katati zbog Lejle, respect za postenje.Ukoliko tako i bude naravno.Mada,iskreno ne sumnjam,bar kada si ti u pitanju.Da ne pominjem one druge I nemoj da mislis da te sada volim,samo sam realan i na trenutak ozbiljan

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Cika Goran Види одговор
    Na stranu to sto cu te katati zbog Lejle, respect za postenje.Ukoliko tako i bude naravno.Mada,iskreno ne sumnjam,bar kada si ti u pitanju.Da ne pominjem one druge I nemoj da mislis da te sada volim,samo sam realan i na trenutak ozbiljan
    Od cijelog posta samo prva recenica lici na tebe(dio do zareza)... da ti nije posle nje hakovana sifra za forum? Pola crvenog
    Последња измена: LejlaS, 22.06.2016 у 20:17.
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    Od cijelog posta samo prva recenica lici na tebe(dio do zareza)... da ti nije posle nje hakovana sifra za forum? Pola crvenog
    Ne znam ni ja sta se desilo :( Hakovan 100%.Znas me
    https://www.youtube.com/watch?v=tkYcXruIUbA
    Zasluzio celo crveno?

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Cika Goran Види одговор
    Ne znam ni ja sta se desilo :( Hakovan 100%.Znas me
    https://www.youtube.com/watch?v=tkYcXruIUbA
    Zasluzio celo crveno?
    Nisi jos...posteno si zezno...vidjet cemo pola crvenog
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла slavko87 Види одговор
    ...jer ipak svi su zeleli okrsaj SWA i Heaven ally kao dve ally koje su najjace na rs domenima

Isto tako spomenuto je da postoji mogucnost da bude nezadovoljnih igraca, koliko se secam BIA je zbog svojih igraca pogazila rec i odnela pobedu, ali posle tog servera nisam ih nesto vidjao na serverima...a SWA je na trecem serveru pustila saveznicki WW da izadje sa preko 20 ww offova u selima...
    Moram da te ispravim, mozda najjace na 1x serverima RS domena posto na rs-u postoji i 3x server.

Sto se tice BIA-e pa....... posle tog dobijenog rs.3 (gde je i SWA igrala)BIA je otisla na rs.4 uzela server da bi drugi kao HOT ally zamalo uzela, potom ostatak hot-a (krem ally) ponovo osvojio rs.4.

Za vodje ......

Kad se saberete svi skupa zajedno i vratite film unazat za 200 dana videcete da ste napravili cirkus od servera.......... Jednostavno ste ubili samu igru, jednostavno preivse kalkulacija, a premalo same igre.
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MeDo_JE Види одговор
    Dragi Erode, očito ne poznaješ dovoljno svoje saveznike, za šta te ne krivim...

Prvo, moj poslednji post je dio konverzacije u kojoj sam više puta rekao da Heaven u ovom krugu neće rušiti LA, jer su iz suprotnog tabora izražavali svoje želje... Očito je SWA briga šta ćemo mi da radimo, inače ne bi bilo potrebe da javno priželjkuju i nagovještavaju to rušenje u par navrata (prilično suptilno predstavljeno kao da je to nešto normalno i očekivano)... Budući da su i javno i privatno izrazili želju da saznaju i utiču na sledeće korake Heavena, ja sam im to bez ikakvog uvijanja jasno i glasno rekao i obrazložio svoje stavove, da ne bi i dalje vrćeli potpuno bespotrebnu priču... Takođe još jednom ću ponoviti, niti tražimo niti molimo da iko ikog napadne, i želimo da se tako ostali odnose prema nama...

Budući da sam na početku rekao da ne poznaješ svoje saveznike, pokušaću da te bolje upoznam sa njima... SWA je ozbiljna ally, koja je izuzetno organizovana i čiji su igrači veoma aktivni... Imajući to u vidu, oni se u unutrašnjoj organizaciji ne bave improvizacijom i propagandom (za to služi forum), već se bave strategijom i matematikom... U početnom intervalu servera strategija je puno bitnija od matematike, a kako server odmiče, tako se i njihove pozicije mijenjaju... Trenutno SWA ima svoju računicu, da ta računica kaže kako mogu samostalno pobijediti, ubijeđen sam da bi bez razmišljanja rušili oba WW-a... Na njihovu žalost, to nije slučaj, što računicu pravi mnogo komplikovanijom i složenijom, sa mnogo više nepoznatih... Ja kao kolega forumaš sam im olakšao i dao vrijednost jedne nepoznate o kojoj su najviše razbijali glavu... Sad je računica mnogo prostija... Jedan ishod je pobjeda LA i rizik da u SWA bude mnogo nezadovoljnih igrača i finansijera (ako postoje), što sigurno značajno utiče na budućnost ally... Drugi ishod zavisi isključivo od njihovih poteza i ni od koga drugog, uz rizik da pogaze svoju riječ ali sa dobrom šansom za pobjedu...

P.S. Još jednom ponavljam, nadam se da ćeš ovaj put prihvatiti ovo što ti kažem, jer nemam želju više da ponavljam... Heaven ne traži ništa od nikog, mi smo se pomirili sa situacijom u kojoj smo... Ako su i ostali, nema nikakve dalje potrebe za raspravkom i zamolio bih da se ne insinuira nešto što nećemo uraditi, već da svi pružimo ruku pobjedniku...
    Dragi Medoje,

Krajnje dobronamerno sam ti dao savet da u narednim sezonama ako nastavis sa igrom prestanes da se rukvodis dvostukim arsinima i ako se to desi mozda Heaven ponovo pobedi mada sumnjam. Drugi savet je ne potcenjuj nikog vec se posveti igri. Takodje, za svoje tvrdnje iznosi argumente a ne pretpostavke. Ti kazes da ja ne poznajem svoje saveznike iz SWA. Za tu tvrdnju nisi izneo nijedan dokaz vec smele pretpostavke koje mi samo omogucavaju da dokazem da sem toga sto si dobar covek i igrac i veliki improvizator na forumu sto je nedovoljno da bi se pobedila istina i argumentacija koju ja zastupam.
    Za tvoju informaciju ja sam u istoj sobi na skajpu sa saveznicima iz SWA i veoma dobro znam kako oni razmisljaju i sta je dogovoreno. LA i SWA nisu pragmaticni kao Heaven i postuju svoje saveznike i uvazavaju cinjenicu da je sve ovo samo igra i zabava i da bez uvazavanja te cinjenice nikako ne moze biti interesantna. Znaci dzaba si trosio svoje reci i na kraju si pogresio ja znam dobro svoje saveznike iz SWA.
    Opet ti kazem nikog na forumu ne interesuje tvoj stav da Heaven nece rusiti WW LA jer je to sto pricas potpuno irelevantno i na bilo koji nacin ne moze da promeni situaciju na serveru a to je da Heaven gubi server a da UAHF pobedjuje. Medoje niko iz suprotnog tabora nije izrazavao nikakve zelje u smislu da H napadne LA WW.Niko nista po tom pitanju ne ocekuje od vas i samim tim dzaba si trosio energiju da objasnjavas nesto sto nikog ne interesuje sa nase strane, uz svo duzno postovanje prema tebi. Takodje ja te mnogo cenim ali to sto Medoje nesto kaze da je tako ne znaci da je to tako. Medoje nije neprikosnoveni autoritet za tacnost. Ono sto tvom nacinu razmisljanja fali je argumentacija. Imenuj i citiraj onoga sa nase strane ko je izrazio ocekivanje da H napadne LA WW i tako pomogne SWA. Shvati kao coveka i igraca svi te postujemo ali nas ne zanimaju tvoje pretpostavke i analize vec samo iznosenje argumenata koje ti nemas. Dakle, SWA je bas briga za vase delovanje prema LA u zabludi si da oni nesto ocekuju po tom pitanju od vas. Za svoju tvrdnju dajem i argumente. Da SWA nesto hoce po tom pitanju od Heavena odavno bi to obelodanili i istakli. Gde su tvoji argumenti za tvoje smele tvrdnje?
    Dragi Medije umesto da me upoznajes sa mojim saveznicima koje bolje poznajem nego ti i umesto sto analiziras igru SWA iz matematickog i strateskog ugla moras da shvatis da je Travijan ziva stvar da se ne moze sve matematicki i strategijski proracunati da je ljudski faktor nezaobilazan element a da improvizacija koju inace ne cenim previse takodje moze odigrati vaznu a ponekad cak i presudnu ulogu. Vise igr sledece sezone a manje analize i mozda Heaven ako prezivi ovaj server ponovo zasedne na tron, mada sumnjam. Dakle ti kao kolega forumas nemas razloga da bilo kome objasnjavas sto zna svaki pocetnik, uz svo duzno postovanje. Ja znam da ti je tesko to da priznas ali i ti i Heaven trazite kroz tvoju pricu od SWA da napadne LA WW. Medjutim ti nisi u poziciji da bilo sta trazis, Heaven na bilo koji nacin nema mogucnost da odredi dalji tok servera i vasi napori su uzaludni. Jedino sto mozes je da zamolis SWA da napadne LA WW. Neces da molis zbog casti to razumem. Ali dok god agitujes pod formom da "objasnjavas" iako objasnjenje od tebe nije trazeno nkog neces ubediti da ne trazis od SWA ono sto tvrdis da H ne trazi.
    Ako ste se pomirili sa cinjenicom da ste izgubili ovaj server iako nemas snage da to izgovoris onda opet kazem nemas ti sta da objasnjavas bilo kome bilo sta jer nekom kome je svejedno nije do "objasnjavanja" jer ne mari za to. Ti si potrosio postove na "objasnjavanje" sto govori da trazis od SWA da napadne WW LA. I to sto trazis je ok, boris se do kraja, poenta je u tome da moras da prihvatis da je to sto H trazi od SWA potpuno irelevantno.

Блокиран корисник
    Члан од
    11.04.2016
    Одговори
    10

Подразумевано Kamper

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ja za 38 sati,45 minuta,i 03 sekunde. I katanec ce sa mnom.
    Gde da trosim kate na nebitnog lika ?

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2