Страница 447 од 543 ПрваПрва ... 347397437445446447448449457497 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,461 до 4,470 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла CaMp3r Види одговор
    Zna se ko se voli najvise ovde :*
    O pa i mezimce moje je tu Ajde dusice spavaj, rano preuzimas smjenu na wwu...znas da sam nervozna ako se ne naspavam :*
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник Аватар корисника CaMp3r
    Члан од
    25.11.2014
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    96

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    O pa i mezimce moje je tu Ajde dusice spavaj, rano preuzimas smjenu na wwu...znas da sam nervozna ako se ne naspavam :*
    Zato sam i ja na wwu da nebudes nikad nervozna utice na lepotu... :*
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army H1N1 2015/16
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army 2016/17

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла CaMp3r Види одговор
    Zato sam i ja na wwu da nebudes nikad nervozna utice na lepotu... :*
    Joj hvala ti sto me pazis...znaci mi ajd sad spavanje Ljepe snove zelim :*
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник Аватар корисника CaMp3r
    Члан од
    25.11.2014
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    96

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    Joj hvala ti sto me pazis...znaci mi ajd sad spavanje Ljepe snove zelim :*
    ajde ajde idem uzivaj mi preko noci ako te neko dira dolazim (mada znam da ne smeju) :*
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army H1N1 2015/16
    Rs1 -->> CaMp3r - LejlaS Army 2016/17

Корисник Аватар корисника Radelix
    Члан од
    11.11.2014
    Локација
    Melbourne
    Одговори
    61

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла targa82 Види одговор
    Hvala na cestitkama. Mozda u ovom trenutku ima jedan ili dva veca, ali do kraja servera imace vremena pa ce i drugi stici i prestici sa offom. U svakom slucaju bice ovde dosta jakih ww offova da se vide do kraja, ne sumnjam.
    Ocekivao sam momke iz SWA sa kritikama, "bacen off", "sto preko zida", "prerano skucan" i slicno, ali njih nema, tako da jos nije kasno , osim Sumadinca koje je lepo napisao i cestitao. U pravu si, nije cilj da ubijem sto vise defa, vec da srusim WW, a svi znamo koliko bi defa otislo da se islo bez zida, ali racunajte da je moralo da zagine jos 3-4 ww ovnasa da sruse vas zid, tako da smo racunali da se ne isplati.
    Sve u svemu, 4,7 miliona defa u zitu..... Nije los def imajuci u vidu da me niste ocekivali
    http://travian-reports.net/rs/report/596940649ed

Retko igram WW off, ali moram priznati da mi je za sporace ovo licni rekord. Mogao je da bude i jos veci da sam malo jos sacekao, ali ne treba biti alav. Inace jos 10 dana mi ide off x3 pusten, ali neka racunica je pokazala da sada treba napasti. Da li je racunica dobra ili nije, opet mozemo da raspravljamo. Eto ako neko misli da je trebalo drugacije, slobodno na pvt, i mene ineteruje da li je neko imao bolju ideju

Ipak za povratak Tihane je moralo neko cudo da padne !!
    Svaka cast, cestitam...

I mislim isto kao sto je Slavko vec napisao, svaki off koji bi isao sa tobom u napad, da je isao, bi bio bacen... Cilj je postignut.

Idemo dalje
    Radelix

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла freestyler Види одговор
    ko je sad placko
    Још увек си ти, колико ја видим нико из SWA није се овде жалио на стање, као ни на рс3 када три сектора дођу да играју са нама, ми се играмо. А ти Плачко и твоја екипа сте овде правили поплаву сузама, па после када сте почишћени онда је кренуло шлихтање Ункију за неки наредни сервер, тако долазимо до ситуације да ти који си на старту написао да си овде да уништиш Олимп нити имаш алијансу нити си то учинио а плус ти само ногице вире из Ункијевог...

Што се тиче Тарге, ништа ту ми нисмо утицали, то је један од оних офова који обаве посао без обзира на силу која га чека. Он је порушио СЧ без да је убио нешто пуно војске, јер је то тако хтео. Могли су да иду са овновима и мањим офовима пре њега али би то били узалудно бачени офови, они то знају и због тога су освајачи три сервера узастопно и још увек имају алијансу, на мапи су. Једним офом су спустили нас, другим ће ЛА, ЛА ће њих, опет ће они нас и тако у круг, па ко претекне победиће(ово ти укратко објашњавам како обично теку сервери пошто не знам да ли си дочекао крај некада или се попут Ункија бришеш после артова и шлепаш на стару славу).
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника tul3
    Члан од
    09.02.2011
    Локација
    Subotica
    Одговори
    648

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mladji BaBooN Види одговор
    Kako smes da dovedes u pitanje znanje igraca koji je najvise puta osvajao rs1
    HAHAHAHA, u pravu si...sovo 1, idi na granu
    Svaka cast na offu, ako nista treba imati zivaca ovo hraniti
    Последња измена: tul3, 21.06.2016 у 11:05.

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar

http://travian-reports.net/rs/report/30379240586

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла targa82 Види одговор
    http://travian-reports.net/rs/report/596940649ed

Retko igram WW off, ali moram priznati da mi je za sporace ovo licni rekord. Mogao je da bude i jos veci da sam malo jos sacekao, ali ne treba biti alav .
    Cestitka na odlicnom off-u. Trebao si sacekati jos oko 20 dana i imao bi top 3 rim off u T.4.4 verziji. , naravno msm. na 1x servere da ne bude zabune
    Последња измена: sljera, 21.06.2016 у 20:53.
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    11.11.2012
    Одговори
    527

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Још увек си ти, колико ја видим нико из SWA није се овде жалио на стање, као ни на рс3 када три сектора дођу да играју са нама, ми се играмо. А ти Плачко и твоја екипа сте овде правили поплаву сузама, па после када сте почишћени онда је кренуло шлихтање Ункију за неки наредни сервер, тако долазимо до ситуације да ти који си на старту написао да си овде да уништиш Олимп нити имаш алијансу нити си то учинио а плус ти само ногице вире из Ункијевог...

Што се тиче Тарге, ништа ту ми нисмо утицали, то је један од оних офова који обаве посао без обзира на силу која га чека. Он је порушио СЧ без да је убио нешто пуно војске, јер је то тако хтео. Могли су да иду са овновима и мањим офовима пре њега али би то били узалудно бачени офови, они то знају и због тога су освајачи три сервера узастопно и још увек имају алијансу, на мапи су. Једним офом су спустили нас, другим ће ЛА, ЛА ће њих, опет ће они нас и тако у круг, па ко претекне победиће(ово ти укратко објашњавам како обично теку сервери пошто не знам да ли си дочекао крај некада или се попут Ункија бришеш после артова и шлепаш на стару славу).
    U ovom krugu sigurno nećemo više nikog rušiti... Ne postoji logika po kojoj poslednji WW u trci ruši oba ispred njega, sve je na vama oće li se trka produživati ili da se ide na plažu lagano...
    rs1: HEAVEN
    '12./'13. Knez Rogan 1/2 WIN
    '13./'14. Knez Rogan 1/2 >>> Graditelj 1/2 WIN
    '15./..... Knez Rogan 1/2 >>> Keyser Soze WIN
    '16./..... Psycho 1/2

rs2: Power-S
    '11./'12. MeDo_JE

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MeDo_JE Види одговор
    U ovom krugu sigurno nećemo više nikog rušiti... Ne postoji logika po kojoj poslednji WW u trci ruši oba ispred njega, sve je na vama oće li se trka produživati ili da se ide na plažu lagano...
    Ja predlažem da svi zajedno budemo realni i da odmah isplaniramo tu plažu.

H u ni jednoj opciji ne može da dobije server jer ima dve ally protiv sebe.

SWA može da dobije samo ako zarate sa nama (i budu pobednici tog rata što je teško verovatno) i u tom slučaju gaze svoju reč i ispadaju i gori nego što ih svi smatramo.

Ae kad vas molim, budimo realni... nek se završi server pa svi na plažu. Smisla nema odugovlačiti neminovno

Hvala na pažnji i doviđenja
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00