Страница 430 од 543 ПрваПрва ... 330380420428429430431432440480530 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,291 до 4,300 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    dajte malo deffa da prestignemo Jelenu

Корисник
    Члан од
    16.03.2009
    Локација
    Makedonija
    Одговори
    276

Подразумевано

Moram da pisem za sve one koje su deminutiv malo,a i za one koje pricaju protiv sebe i ostale rase

Ovako,SWA je pozvana da dodje na rs1,pozvani smo kao visestruki pobednici na rs3 da merimo snage sa visestruki pobednici na rs1,to se pricalo odavno ali sad su nas pozvali(i prozvali da se plasimo)oficijalno.
    Kako smo mi reagovalirvi nekoliko dana niko nije nista pisao,onda Rade(Radelix) je resio da nas okupi,javio mi pricali smo i ja i on smo cimali ljude da se okupimo kao zadnji server pre penziju+ su pozvani neke iz penzije.
    bilo je svasta,narocito sa vrhu SWA da necemo uspeti da nismo ona SWA kao ranije,da bice blama (razumem vas Slavko i MAxa) Ali ja i Rade smo verovali bas u suprotno,a to je da cemo razvaliti i sa ove snage sto imamo osto znamo sta imamo.

Ispostavlja se dosad da smo ja i Rade bili u pravu..Forumasi da vam nesto kazem,u SWA ima dosta ljude sto su zasluzne za pobede ili za dobre igre nisu samo ovi nekolicina na forumu..Ja nisam imao pojam ko je Heven,ali sam znao zato koja je SWA.Sve ovo sto pricam je kuckano na skype pre pocetka servera,sad se samo realizuje napisano,ko neki film izbacen iz romana

Iskreno meni je drago ako LA pobedi,nevidim nijedan razlog da bih bio protiv,a ono sto hocete da skuvate vi(znate dobro ko ste) nece da vam uspe...

Za sve one koje se ;ne secaju' na prosli servere kako je bilo,predlazemd a posete arhivu foruma tamo ce sami da vide sta su pisali,dosta ovde,stramota je kad procitam ovde kako se ljudi ponasaju u skladu situacije a ne kao sto je realna slika..

Ovde vidim igrace pisu pa nismo bili srazmerne snage tj nije bilo 1:1 SWA-Heven..hahahah pa gde moze to? ajde recite,da naprave server samo za nas? zar uopste citate sta pisete.Dosli smo na rs1 prilagodili smo taktiku kako treba(sto vi Heven neznate da uzme kamenko a ne drugo) sta jos vam nije jasno u ovu Takticku voenu igru?

Pisao sam jos teksta ali sam obrisao : Da ne duzim,SWA je pokazala ono sto godinama nemoze nijedna ally na svim rs serverima,sad nama preostaje da pocnemo da osvajamo ostali servere u komsiluku(da pokusamo) ovde je prica resena,i da se zna nece da se prica da SWA nije pobedila(ako ne pobedimo) vec ce da se prica da je SWA dosla na rs1 porusili su Heven(Heven ally koja je pozvala SWA na okrsaj) Heven je pobedio dosad zasto nisu imali ozbiljan protivnik, e to ce da se prica,istorija je vec pisana,sad samo se definisu detalje kako bi isla u slobodna stampa

molim vas da se ne blamirate jos vise ko zna sta ce da se desi do kraja,nemogu da se smejam vise

Pozdravljam LA organizaciju i ponavljam,radujem se kad dobar pobedi pa taj dobar i da nisam ja....

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dafte Види одговор
    tako je Mare..reci ti njima...sta oni tu dva zeca tri zeca
    Ma jasta. Niko tebe da pomene. Sramota.

A ovaj coa ima komplekse od Dabica. Dabicu,bezi sa foruma,coveku ce srce da stane od tebe.
    L&2xM(rs1)

Dont count the days,make the days count.
    -Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    Dabicev PR,vidim da je popularan,donece brdo love.
    http://www.travian-reports.net/rs/report/7631410eb18

Блокиран корисник
    Члан од
    06.12.2013
    Одговори
    683

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ma jasta. Niko tebe da pomene. Sramota.

A ovaj coa ima komplekse od Dabica. Dabicu,bezi sa foruma,coveku ce srce da stane od tebe.
    Coa ih je na proslom izorao,nema komplekse od njive

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла coa1991 Види одговор
    Coa ih je na proslom izorao,nema komplekse od njive
    Ma svaka ti cast,super sto si uradio na PROSLOM. Sta si uradio na OVOM? Plus,ako si 250i dan nekome skatao crop,svaka ti cast,moj si idol.
    L&2xM(rs1)

-Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла oziris Види одговор
    Ma svaka ti cast,super sto si uradio na PROSLOM. Sta si uradio na OVOM? Plus,ako si 250i dan nekome skatao crop,svaka ti cast,moj si idol.
    i to tudjim offom.. cak je i sam priznao da je na nalog dosao 2 nedelje pred kraj

Подразумевано

Jelena, priznaj sta si obecala ljudima da ostanes na trecem mjestu, pa sad svi sklanjaju deff

http://travian-reports.net/rs/report...96,59497dd2bc5

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Jelena, priznaj sta si obecala ljudima da ostanes na trecem mjestu, pa sad svi sklanjaju deff

http://travian-reports.net/rs/report...96,59497dd2bc5
    Okreni jos jedan krug imas vremena mozda nesto nadjes.

Корисник
    Члан од
    24.10.2011
    Одговори
    413

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr dragan dabic Види одговор
    i to tudjim offom.. cak je i sam priznao da je na nalog dosao 2 nedelje pred kraj
    Pa ne zna covek sam da napravi. Sta ce. Ne znas ni ti.
    Svi ovi na forumu su neznalice,jedino Nodi nesto zna.
    L&2xM(rs1)

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 17:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2