Страница 406 од 543 ПрваПрва ... 306356396404405406407408416456506 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,051 до 4,060 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла slavko87 Види одговор
    Pa forum valjda i sluzi za to...

Da smo jos malo vise cekali, pitanje je dal bi nas sacekao ovaj deff i siti(iskreno ocekivali smo ipak dosta vise deffa ali ishod sa sitim bi ostao isti, a da je ubacen kameni upali bi jos neki offovi, tako da se ne bi mnogo razlikovao rezultat).

Oni do planova mogu da dignu gz, zid, jedno skladiste i jedan silos...sto mislim da je daleko od toga da moze da se dize ww i da se isplatio rizik da se krene ranije uz faktor iznenadjenja.
    Ne verujem da bi ishod bio drugaciji ali ok .. igrate server pa znate .....

Sve ostalo je suvisno kometarisati sada sto se tice ovog napada.
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    21.07.2009
    Локација
    Cuprija/BG
    Одговори
    313

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Ne verujem da bi ishod bio drugaciji ali ok .. igrate server pa znate .....

Sve ostalo je suvisno kometarisati sada sto se tice ovog napada.
    Evo bicu potpuno iskren sad iako ce to ici na "stetu" SWA... mada mislim da vecina vec ovo zna samo sto to niko nece da kaze javno.

Ja da sam na mestu Heavena ja bi poslao samo par offova na SWA dovoljno da nas uspori u odnosu na LA...Na taj nacin Heavenu ostaju offovi i moze samo da ceka i da se nada ce ce SWA roknuti LA i ako se to desi Heaven je ponovo u igri...

Ili da to isto urade sa LA pa da se nadaju da ce oni krenuti na SWA, mogu da se vode i logikom SWA je ispucao vec neke offove bolje da roknemo LA imaju vise offova mozda opale SWA...

U svakom slucaju, niko od vas ne zna kakav dogovor je napravljen, mozda je dogovor dizemo dva odvojena WWa ali bilo koji da izadje kao da su obe ally pobedile, a moze i da bude iskljucimo Heaven iz igre pa se rokamo medjusobno.

Tako da je Heavenu jedina mogucnost da se nadaju
    rs3(2009/2010) Svaba
    rs1(2009/2010) Zele zeka
    rs3(2010/2011) Svaba
    rs3(2012/2013) Playboy
    rs3(2013/2014) LoL
    rs3(2015/2016) The Wall
    rs1(2015/2016) Cipiripi

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

U svakom slucaju, niko od vas ne zna kakav dogovor je napravljen
    Ja ne igram server pa me i nezanimaju bilo kakvi dogovori, a sto se slanja ww off-ova tice ....... hmmm ..... pazi ni jednu jedinu jedninicu ne bih poslao na WW
    PENZIJA ....

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

mozda je dogovor dizemo dva odvojena WWa ali bilo koji da izadje kao da su obe ally pobedile, a moze i da bude iskljucimo Heaven iz igre pa se rokamo medjusobno.
    Ma koliko cudno zvucalo ....... Ako ste ostali pri stavu da se necete rusiti apsolutno kontrolu na ishod servera ima +,+, u to ne verujem zasto.......

Jednostavno radi zanimljivisti servera, animacije ekipe , ne bih sada rusili ww selo, a da ste hteli izbacite +,+ iz trke zajedno onda bi ste nasao neki off i sa -,+ ....tako da , mani te price ...

Ovo ste odradili planski ... Pokusali ste i uspeli da izbcite jednu ally iz trke sa malim off-ovima i sada imate sansu da naprosto uzmete server. Ono sto cekate je da vidite stvarno stanje i mogucnost -,+ u end game fazi .

Iskreno meni je malo glupo da komentarisem sve ovo ali ajde ..
    Последња измена: sljera, 04.06.2016 у 22:51. Разлог: .........
    PENZIJA ....

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Ma koliko cudno zvucalo ....... Ako ste ostali pri stavu da se necete rusiti apsolutno kontrolu na ishod servera ima +,+, u to ne verujem zasto.......

Jednostavno radi zanimljivisti servera, animacije ekipe , ne bih sada rusili ww selo, a da ste hteli izbacite +,+ iz trke zajedno onda bi ste nasao neki off i sa -,+ ....tako da , mani te price ...

Ovo ste odradili planski ... Pokusali ste i uspeli da izbcite jednu ally iz trke sa malim off-ovima i sada imate sansu da naprosto uzmete server. Ono sto cekate je da vidite stvarno stanje i mogucnost -,+ u end game fazi .

Iskreno meni je malo glupo da komentarisem sve ovo ali ajde ..
    Pa mi (-/+) nemamo dovoljno offova... Zato i nema offova sa nase strane... Mi smo iskljucivo deff ally :-D

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr dragan dabic Види одговор
    Pa mi (-/+) nemamo dovoljno offova... Zato i nema offova sa nase strane... Mi smo iskljucivo deff ally :-D
    u stvari jedina sansa da H uzme server je da me Freeman zamoli da mu pomognem. onda da me ubedi da izdam UAHF i da VOLT kata i LA i SWA cudo i donese prevagu Rajskima.

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    UAHF postoji i rukovodi se strategijom nastupa u dve kolone koju sam u vise navrata izneo ovde. Shodno politici dve kolone grade se i dva WW. Shodno politici dve kolone nema medjusobnih napada na WW. Ako to neko prekrsi izdao je UAHF. Sve je vrlo jednostavno.

https://www.youtube.com/watch?v=m-CYklsgtVA

--------- ----------
    PENZIJA ....

Подразумевано

Govoreci u svoje ime hocu da kazem da meni licno nije ni vazno ko ce pobjediti jer sam dosao da se igram, i iskreno sam razocaran sta ste uradili od servera koji su svi najavljivali kao ¨napokon server kao nekad¨. Od pocetka se samo igra na pobjedu, i stekanjem na svim stranama se igra toliko umrtvila da ljudi ulaze na nalog jednom do dva puta dnevno cisto da potrose rese. Zato iskrene cestitke DT i swa4 allyu koji su jedini shvatili ovu igru kao ¨igru¨, a ne kao stvar prestiza koja svima osim glavnim vodjama glavnim allya nista e znaci.

Корисник
    Члан од
    11.11.2012
    Одговори
    527

Подразумевано

Evo bicu potpuno iskren sad iako ce to ici na "stetu" SWA... mada mislim da vecina vec ovo zna samo sto to niko nece da kaze javno.

Ja da sam na mestu Heavena ja bi poslao samo par offova na SWA dovoljno da nas uspori u odnosu na LA...Na taj nacin Heavenu ostaju offovi i moze samo da ceka i da se nada ce ce SWA roknuti LA i ako se to desi Heaven je ponovo u igri...

Ili da to isto urade sa LA pa da se nadaju da ce oni krenuti na SWA, mogu da se vode i logikom SWA je ispucao vec neke offove bolje da roknemo LA imaju vise offova mozda opale SWA...

U svakom slucaju, niko od vas ne zna kakav dogovor je napravljen, mozda je dogovor dizemo dva odvojena WWa ali bilo koji da izadje kao da su obe ally pobedile, a moze i da bude iskljucimo Heaven iz igre pa se rokamo medjusobno.

Tako da je Heavenu jedina mogucnost da se nadaju
    Po mom mišljenju napravili ste uslugu Heavenu, jer smo primorani da odigramo onako kako sam od početka govorio da treba...

Žao mi je što se od prvog dana nijesu svi pokrljali međusobno, jer je sa ovoliko dobrih igrača server mogao da bude vrhunski... Naravno to ne umanjuje bilo čiju pobjedu, jer ko god dobije u ovakvoj konkurenciji, debelo je zaslužio... Al da je moglo biti zanimljivije, moglo je...
    rs1: HEAVEN
    '12./'13. Knez Rogan 1/2 WIN
    '13./'14. Knez Rogan 1/2 >>> Graditelj 1/2 WIN
    '15./..... Knez Rogan 1/2 >>> Keyser Soze WIN
    '16./..... Psycho 1/2

rs2: Power-S
    '11./'12. MeDo_JE

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dr dragan dabic Види одговор
    Kako zelja za malo slave moze da se obije o glavu :-D
    Dabicu morel se lezat ?

Uopce nisam imala potrebu komentirat tvoj post al mi najdraze... ja bih da napisem nest drugo Meni je prejako kad vidim da se pobjednik trazi izmedju LA i SWA... zasto se otpisuje H... mislim ok pociscen ww ali gdje je to H trosio offove mozda nemaju deffa dovoljno jer imaju toliko offova da ociste i nas i ww komsija s minusa ok realno je dve strane su jace od jedne ali ja licno H ne bih i necu otpisat dok ne vidim da je neki ww od ostala dva izasao na 100.

PS.Dabicu ajd ba u smjenu da malo spavam
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3