Страница 403 од 543 ПрваПрва ... 303353393401402403404405413453503 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,021 до 4,030 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    21.07.2014
    Одговори
    307

Подразумевано

Ko je izaso iz koje uprave...erode voleo bih da si vazniji faktor ali dalje od maskote nazalost ne mozes

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    Jedan vodja Heavena je ovde cestitao pobedu SWA i LA. Od najpoznatijih vodja Heavena u upravi je ostao samo Dzingis Kan. Formalno je ostao i Freeman, vrhovni vodja ali oznaka "covek iz senke" jasno demonstrira njegovo ogradjivanje od poraza i zbivanja u preostalom delu servera. House je izasao iz uprave, Horabin takodje, Rimljanka je prestala da igra. Rudolf nije smeo ni da pocne server. Iz svega prilozenog plus razbijanje odbrane Heavena u prvom napadu na njihovo WW (da su oni nekom tako nesto uradili proglasili bi to kismickim uspehom i dodali to u svoje nepostojece i izmisljene "rekorde) jasno je da je heaven porazen.
    Sad do kraja treba sacekati dve stvari. Prva je ko ce pobediti i doneti titulu UAHF-u. Druga je da li ce se neko usuditi da izda UAHF i time izazove revolt VOLT-a sto ce znaciti i njegovo unistenje na sledecem serveru, odnosno dozivljavanje sudbine heavena na ovome
    Erode spremaj se sledeci server da povedes Volt na --...Slavko kaze da ce nam rusit WW...samo se pitam hoces kaznjavat i ne uspjele pokusaje
    Последња измена: LejlaS, 04.06.2016 у 19:24.
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Znaci nije bas svejedno ko ce uzeti server ? ......

He he , ne moze neko izdati nesto sto ne postoji ...... .......
    Pa ja bih voleo da uzme moja kolona ali to ne znaci da bih podrzao da LA gadja WW SWA samo da bi mi pobedili. UAHF i te kako postoji i to dosad niko nije porekao. Samo je Heaven u glas vikao da ne postoji da bi se tesio

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла house Види одговор
    Ko je izaso iz koje uprave...erode voleo bih da si vazniji faktor ali dalje od maskote nazalost ne mozes
    Ti si izasao iz uprave DT da bi ti to bio alibi za ovosezonski poraz

Kakav god da sam ja nikad ne bih sedeo u istom savezu sa Rudolfom koji je poznat po tome da vredja zene suparnika u igrici a ti si to sebi dopustio.

I na kraju ako sam ja maskota onda si ti maskotina travijanska igracka. I ti i ceo tvoj mali savez odnosno krilce heavena

Корисник
    Члан од
    07.07.2011
    Одговори
    105

Подразумевано

Cemu tolika zabrinutost
    Da vam otkrijem tajnu,pobjedice onaj ko je i zasluzio,zavalite se u udoban naslonjac i uzivajte u spektaklu
    rs3-Django (2011)
    -Rocco (2012)
    -Tortuga (2013)
    -Enjoy (2014)
    -r3hab (2015)

rs1-San Sei (2014)
    -Enjoy (2015) + (2016)

rsx-SWAmp (2015)

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Pa ja bih voleo da uzme moja kolona ali to ne znaci da bih podrzao da LA gadja WW SWA samo da bi mi pobedili. UAHF i te kako postoji i to dosad niko nije porekao. Samo je Heaven u glas vikao da ne postoji da bi se tesio
    Pa svako bi voleo da njegova ally pobedi to je ok .....

UAHF ne postoji .......da postoji gradio bi bih 1 acc ww na -,- i -,+ pod nazivom UAHF, sve dok to ne postoji ww grade 3 razlicite ally od kojih svaka zeli da podigne svoj ww na 100 ....... .......
    PENZIJA ....

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sova22 Види одговор
    Cemu tolika zabrinutost
    Da vam otkrijem tajnu,pobjedice onaj ko je i zasluzio,zavalite se u udoban naslonjac i uzivajte u spektaklu
    slazem se da je to uahf

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Pa svako bi voleo da njegova ally pobedi to je ok .....

UAHF ne postoji .......da postoji gradio bi bih 1 acc ww na -,- i -,+ pod nazivom UAHF, sve dok to ne postoji ww grade 3 razlicite ally od kojih svaka zeli da podigne svoj ww na 100 ....... .......
    UAHF postoji i rukovodi se strategijom nastupa u dve kolone koju sam u vise navrata izneo ovde. Shodno politici dve kolone grade se i dva WW. Shodno politici dve kolone nema medjusobnih napada na WW. Ako to neko prekrsi izdao je UAHF. Sve je vrlo jednostavno. Ja jos nikog nisam cuo da kaze da ce izdati UAHF sem Heavenovog nadanja da ce tako biti

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Ja jos nikog nisam cuo da kaze da ce izdati UAHF sem Heavenovog nadanja da ce tako biti
    Pa da sad ce da prizna jes kako da ne ..... .... ...... cekaj e "rode" jos 8 dana .... druge price ima da se pricaju ......
    PENZIJA ....

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sova22 Види одговор
    Cemu tolika zabrinutost
    Mene vise zanima koja ce ally da izgubi (swa ili LA ) ....... .........
    PENZIJA ....

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 18:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2