Страница 396 од 543 ПрваПрва ... 296346386394395396397398406446496 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,951 до 3,960 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Rs1 - pawle - DN, BaBooN Team - d.o.o, rs1 acc - SWA
    rs19 - Rumelstiltskin MaaR - S
    bax - BROTHERS - -G-
    ba2/ba4 - Srcleth - WOR

Корисник Аватар корисника dafte
    Члан од
    03.07.2013
    Одговори
    505

Подразумевано

Lepi logovi...cestitke i jednima i drugima
    L&2xM
    L&M .... Znaci LejlaS.....http://prnt.sc/d0os1m
    2 debela nemca http://prntscr.com/7wddfa
    3 debela nemca
    dafte/ drug crni

Подразумевано

Лепи логови, ово је можда и највеће куцање на серверу.
    Изногуд SWA

Подразумевано

Svaka cast na odbrani, momacki ste ih docekali Cini mi se 8k kata se zakucalo

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mladji BaBooN Види одговор
    A jesu se vala hvalisali i sa visine gledali svakog ko ovo pokusava da shvati samo kao zezanje i zabavu tako da su zasluzili ovakvo kucanje. A muk iz redova DT-ja i izostanak jednog fer plej bravo od 4 jutros pa sve dosad jasno govori u kom travijanskom fazonu je DT

Подразумевано

ДТ је једна од ретких коректних алијанси старог кова, тешко да им се нешто може замерити, нарочито у игри. Напад је био добар и добро осмишљен, у већини случајева би прошао, али сада није, дефери су одрадили сјајан посао код Љубе.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    ДТ је једна од ретких коректних алијанси старог кова, тешко да им се нешто може замерити, нарочито у игри. Напад је био добар и добро осмишљен, у већини случајева би прошао, али сада није, дефери су одрадили сјајан посао код Љубе.
    Uz duzno postovanje ne trudi se da branis neodbranjivo. Vodja DT, koji nije igrao ovaj server jer je znao da ce izgubiti ali je svejedno dva puta diskutovao ovde na forumu, je zbog potpuno beznacajne i potpuno sporedne stvari poput ove igrice ljude sa kojima je diskotovao je savetovao da idu u psihijatrijsku ustanovu. To ne da nije korektno i ne da nema veze sa starom skolom vec je prilicno bezobrazno a potpuno kukavicki kada se tako nesto radi onlajn.
    Necu da gresim dusu i aktuelne vodje DT ( koje su se zbog travijanske sujete formalno povukle iz uprave da bi mogli da tvrde kako nisu bili u rukovodstvu kada su izgubili server) optuzivati da su bezobrazne poput njihovog broj jedan Rudolfa jer bi to bila notorna laz u njegovom stilu ali je cinjenica da su se hvalisavo, osiono, nekorektno i potcenjivacki ponasali prema VOLT-u a niko nema pravo da radi tako nesto zbog potpuno beznacajne stvari kao sto je ova igrica. U RL se to smatra vrhunskim bezobrazlukom i to zna svako od nas.
    Svaki napad ili odbranu VOLT-a realizovanu bez zlata, duplih naloga, naloga koji su aktivni 24 h dnevno, House i ekipa su ovde docekali potcenjivacki sa u travjanskom smislu bezobraznim stavom "to je sica koja nije vredna pomena a da vidis sad kakve smo mi baje", DT nema trunku fer pleja, hvalisavi su, ne umeju da podnesu poraz na sportski nacin, pristrasni su i neobjektivni su. Neobjektivni su jer svaki napad ili odbrana VOLT amatera realizovan bez zlata vredi 100 puta vise od bilo kog golderskog cina DT-ja. Ali imaju pravo na to da budu neobjektivni. Ali nemaju pravo da potcenjuju bilo koga i dok god bilo ko iz DT i Heaven travijanske familije bude ziveo u zabludi da ima pravo na tako nesto suocice se sa po njega surovom istinom da nema i da to tako ne moze.
    Последња измена: erode73, 31.05.2016 у 14:49.

Подразумевано

Могу да дискутујем само о ономе што сам видео на овом серверу јер сам рс1 задњи пут играо пре 7-8 год. ако не рачунам један упад на поклон налог на пола сервера пре неколико година. И могу да дискутујем о односу према нама, не бих улазио у ваше односе. Ово је осиона игра, те је осионо понашање саставни део исте, а са друге стране лицемерно је њима придиковати због тога а са појединима који су оличење таквог понашања на овом серверу се лизати(знаш ти на кога мислим). Ово је силеџијска игра, велики поједу мале.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Шумадинац Види одговор
    Могу да дискутујем само о ономе што сам видео на овом серверу јер сам рс1 задњи пут играо пре 7-8 год. ако не рачунам један упад на поклон налог на пола сервера пре неколико година. И могу да дискутујем о односу према нама, не бих улазио у ваше односе. Ово је осиона игра, те је осионо понашање саставни део исте, а са друге стране лицемерно је њима придиковати због тога а са појединима који су оличење таквог понашања на овом серверу се лизати(знаш ти на кога мислим). Ово је силеџијска игра, велики поједу мале.

Jasno je da mozes da diskutujes samo o onome sto si video na ovom serveru. Samim tim video si potcenjivacko ponasanje DT-ja prema VOLT-u. Video si VOLT-ov odgovor i u igri i moj na forumu. Slazem se da je ovo "siledzijska" igra. Medjutim to nije razlog da se u njoj primenjuju dvostruki arsini. Kad mi "siledzijski" udarimo po DT onda se House nemocno zali da je Erode "neozbiljan" a ti ga iz nekog razloga zbog koga ti je simpatican a meni je nebitan da bih ga istrazivao uzimas u zastitu u stitis od VOLT "siledzijstva". E sad nije ok da nepristojno ponasanje DT prema VOLT-u a ja sam naveo argumente za to nazivas "siledzijstvom" a da nase argumentovane kritike da ne umeju da priznaju poraz, da nisu fer plej i da su kao njihove travijanske gazde iz Heavena puni dvostrukih arsina pokusavas da osporis (sto je naravno nemoguce jer ne postoji kontraargumentacija) Ako pak hoces da mi kazes da se pod "siledzijstvom" podrazmeva bezobrazluk i drskost da se zbog potpuno beznacajne stvari poput ove igrice nekom vredja zena, prihvata tuca na ulici i neko sa nadmenoscu a potpuno nestrucno, kompleksaski i zlonamerno salje u ludnicu to ne prihvatam. To je potpuno neprihvatljivo i bljak i za igricu i za RL.
    Kazes da si igrao pre 7-8 godina na rs.1. Onda znas da na forumu tada nije bilo omalovazavanja poput neuspesnih pokusaja istog od strane House i DT aktivista na forumima. Tada se na "male" igrace pljuvalo na okupljanjima, bar kod nas u Bg. Ja bio, video i smorio se. Jer nisam vaspitavan tako a i znam da niko nema pravo i niko ne sme da omalovazava drugog. DT aktivisti na forumu to pokusavaju i dobiju onda sta su zasluzili, zato nemoj da ih stavljas u zastitu bez obzira sto su ti iz nekog razloga simpaticni. To sto radis nije ok, opet uz duzno postovanje.
    Takodje, nemas nijedan razlog da ne verujes meni da govorim istinu po pitanju Rudolfa. Jer ja ne lazem, bar kada je rec o necemu toliko beznacajnom za sudbinu covecanstva kao sto je Travijan. Ako ti kazem da se nepristojno ponasao ranije, da je vredjao tudje zene, da je hteo da se bije na ulici, da je vredjao svoje komsije koje gledaju rijaliti pa cak i policiju za koju je tvrdio da u njoj rade i njegovi srodnici, to je sve tako kako sam ti rekao. A moze lako da se proveri i u arhivi.
    Ako kazes da mozes da diskutujes samo o odnosu DT prema vama onda je u prosloj poruci to trebalo da naglasis. Onako kako si napisao izgledalo je da komentarises VOLT stav prema DT. Nisi bio precizan u izricanju svog misljenja.
    Sto se tice osionosti, ona podrazumeva i odredjeni rizik u RL. u onlajn varijanti svako moze da bude osion bez posledica. Stoga to nije ne samo viteski i lepo vec nije ni "mangupski". Opet ponavljam da je osionost nesto cemu se treba, na miran i civilizovan nacin naravno, suprotstavljati u RL pa samim tim je osionost apsolutno neprihvatljiva u igrici. Ko tvrdi drugacije nema ni ljudskosti i casti.
    Vidim da ciljas da VOLT ima dvostruke arsine i pritom mislis na nas Maticni Brod koji predvodi Veliki Unk. Izvini ali njegova afektivna "osionost" ne moze da se poredi sa nadobudnim i drskim ponasanjem DT aktivista na forumu. Unk je svestan da mu niko nije dao za pravo da prelazi odredjene granice za razliku od DT aktivista na forumu i nikada nije uputio nijednu rec omalovazavanja prema malim savezima koji se casno bore. To je ogromna razlika i zato nikad necu igrati sa DT sa Unkom hocu. Sa svima iz DT bi mogao da popijem pice, procavrljam o bilo cemu i pomognem u RL u vezi bilo cega. Ali da igram sa njima ili Heavenom zajedno ne bih mogao nikad jer imamo razlicitu travijansku filozofiju. Izuzev ako Coa sledece sezone preuzme Heaven ili Dzingisi ponovo osnuju svoj savez Tad bih igrao bez problema
    Последња измена: erode73, 31.05.2016 у 19:50.

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Gde je kizve da napise "Cemu se nadate" ?

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 17:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2
    Одговора: 120