Страница 354 од 543 ПрваПрва ... 254304344352353354355356364404454 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 3,531 до 3,540 од 5424

Тема: Стање на rs1 серверу

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла coa1991 Види одговор
    E moj Erodeeee
    zezas zezas a

Подразумевано

Ljepo je vidjeti da ste se opet napokon raspisali, jer vec smo se bili prepali da server umire.

Roke Koke, i meni su na proslom rs2 isto radili sa aukcijama, i slazemse da nema logike, ali nije prvi put da se desava, tako da znas.

H, nemojte pokusavati jeftinim trikovima da hakujete nas nalog.

penzija, ili igraj ili ostani u penziji, jer pravo na odgovore imaju samo ljudi koji igraju ovdje.

Leki, pusa :*
    Последња измена: dodji tati, 18.04.2016 у 00:09.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла coa1991 Види одговор
    Mogu na skajpu da ti napisem ,ovde ne.
    Moje pitanje je bilo razlog zbog kojeg neces ovde da objavis, i koliko vidim nisi odgovorio na konkretno pitanje ? :-)

Корисник Аватар корисника Pavke1912
    Члан од
    05.04.2015
    Локација
    Vršac
    Одговори
    31

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла erode73 Види одговор
    Javio sam se Pavketu sa konketnom prituzbom na ponasanje Aleksandra Kinga koji ne znam verovatno ohrabren tvojim nastupom na forumu salje kao napad na mene. Pavke je procitao moju poruku ali nije odgovorio na nju verovatno mu nije bitno ali je zato ovde u isto vreme pevao odu radosti vodji i osnovacu OSA saveza za koji si ti javno rekla da ne bi volela nikad vise da igras sa njima na istoj strani.
    Prema tome oppmeni momke da budu malo ozbiljniji jer sve sto rade kako ti kazes objektivno slabi alijansu koja se bori protiv Heavena.
    odgovorio ti Pavke...??? jel da?
    rs1 pavke1912
    rs1 PavkE-MachinE

LA II H1N1

Kako se organizovao DEFF:

http://travian-reports.net/rs/report...54,74097a11c4c

Корисник Аватар корисника LejlaS
    Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dodji tati Види одговор
    Ljepo je vidjeti da ste se opet napokon raspisali, jer vec smo se bili prepali da server umire.

Roke Koke, i meni su na proslom rs2 isto radili sa aukcijama, i slazemse da nema logike, ali nije prvi put da se desava, tako da znas.

H, nemojte pokusavati jeftinim trikovima da hakujete nas nalog.

penzija, ili igraj ili ostani u penziji, jer pravo na odgovore imaju samo ljudi koji igraju ovdje.

Leki, pusa :*
    Svaki ti post ima smisla al zavrsne rijeci su uvijek najbolje
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Ex Rs1 Znaci LejlaS...L&M (LA)
    Ex Ex Rs1 Marko & Lejla (Joker)
    Dabic VIP

Корисник Аватар корисника Pavke1912
    Члан од
    05.04.2015
    Локација
    Vršac
    Одговори
    31

Подразумевано

Javio sam se Pavketu sa konketnom prituzbom na ponasanje Aleksandra Kinga koji ne znam verovatno ohrabren tvojim nastupom na forumu salje kao napad na mene. Pavke je procitao moju poruku ali nije odgovorio na nju verovatno mu nije bitno ali je zato ovde u isto vreme pevao odu radosti vodji i osnovacu OSA saveza za koji si ti javno rekla da ne bi volela nikad vise da igras sa njima na istoj strani.
    Prema tome oppmeni momke da budu malo ozbiljniji jer sve sto rade kako ti kazes objektivno slabi alijansu koja se bori protiv Heavena.
    Drugo... Pavke je čovek i igrač... Pitaj bilo koga.... a zašto pokušavaš da mi digneš pritisak???
    rs1 pavke1912
    rs1 PavkE-MachinE

LA II H1N1

Kako se organizovao DEFF:

http://travian-reports.net/rs/report...54,74097a11c4c

Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Odgovorio ti je Imali smo neke razgovore pa je relativno bio zauzet Aco ne prati forum Virusi imaju pravo imat misljenje o nekom s kim su prije igrali pozitivno, zasto ne
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Dabic VIP

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла LejlaS Види одговор
    Odgovorio ti je Imali smo neke razgovore pa je relativno bio zauzet Aco ne prati forum Virusi imaju pravo imat misljenje o nekom s kim su prije igrali pozitivno, zasto ne
    Sta Acika prati ili ne nije mi mnogo vazno Odgovor je stvarno stigao i sve je ok Sto se tice tvoje poslednje recenice kao da slusam Aleks ili mog cenjenog drugara Medoja Ali ti ipak nisi ni jedno ni drugo pa ti necu odgovoriti a njima bih.

Корисник
    Члан од
    08.12.2009
    Одговори
    1,929

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Pavke1912 Види одговор
    Drugo... Pavke je čovek i igrač... Pitaj bilo koga.... a zašto pokušavaš da mi digneš pritisak???
    Sve je ok druze.

Члан од
    19.07.2015
    Одговори
    758

Подразумевано

Sta Acika prati ili ne nije mi mnogo vazno Odgovor je stvarno stigao i sve je ok Sto se tice tvoje poslednje recenice kao da slusam Aleks ili mog cenjenog drugara Medoja Ali ti ipak nisi ni jedno ni drugo pa ti necu odgovoriti a njima bih.
    Tvoj stav je bio da se zbog foruma ohrabrio zbog toga i moja konstatacija da ne prati isti Tamo ti je dostavljeno sve kako i zasto se AK naljutio da se ne ponavljam ovde nadjite neko rjesenje da svima bude dobro Medo_ja postujem pa mi nije uvreda da zvucim kao on a sto se tice Alex davno bilo zaboravila sam kako pise
    Rs1 Znaci LejlaS(LA)
    Dabic VIP

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57