Страница 3 од 9 ПрваПрва 12345 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 89

Тема: Стање на rs19 серверу

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Vec ste krenuli ovde da spamate bez mene pa ne moze to tako.MaaR-S malo se igrali ja i moj pazarac a ove saradnje one su bile dogovorene pre nego sto se doslo na server samo ste malo pozurili pa vam sad nije dobro.

Lp Ferid

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ferid11 Види одговор
    Vec ste krenuli ovde da spamate bez mene pa ne moze to tako.MaaR-S malo se igrali ja i moj pazarac a ove saradnje one su bile dogovorene pre nego sto se doslo na server samo ste malo pozurili pa vam sad nije dobro.

Lp Ferid
    E druze nije bas sve tako kao sto je u igri bilo,ne bih da kacim prepisku sa skype da mracim forum al ipak ovi sto nisu vredni pomena su igrali sa vama i prosli server oba saveza.a i na skype je receno da su protivnici.Bili su tu radi fore isto kao sto smo mogli vama da pustimo PON,tako su i oni bili sa nama u PONu.Iskreno mislim da i sami znate kakvi su igraci u tim savezima i kakvo je tamo realno stanje,nema potrebe da objasnjavam ono sto se vec vidi.Ako neko ne veruje neka lepo pogleda oba saveza i sve je tu jasno.Vama MaaR-S cestitam opet na organizaciji,vidi se da je krenuto max od samog pocetka.O ovim ostalima iako se bude potenciralo necu reci vise ni rec,ima i tamo dobrih igraca mada veoma mali broj.Da odgovorim ovde i Team Extreme sto se tice Zevs-a,on ne igra niti ce igrati ovo...previse je ovde muljanja za normalnu glavu i previse spletki i pritiska,a sve zarad ove igre koja je po meni davno izgubila smisao.Po meni Zevs je ispao ovde i najpametniji jer ce i ovaj server na rs domenu po svoj prilici biti tragikomedija.Sve u svemu....The show must go one....
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Team Extreme
    Члан од
    30.08.2012
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    178

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла OverLordrs Види одговор
    E druze nije bas sve tako kao sto je u igri bilo,ne bih da kacim prepisku sa skype da mracim forum al ipak ovi sto nisu vredni pomena su igrali sa vama i prosli server oba saveza.a i na skype je receno da su protivnici.Bili su tu radi fore isto kao sto smo mogli vama da pustimo PON,tako su i oni bili sa nama u PONu.Iskreno mislim da i sami znate kakvi su igraci u tim savezima i kakvo je tamo realno stanje,nema potrebe da objasnjavam ono sto se vec vidi.Ako neko ne veruje neka lepo pogleda oba saveza i sve je tu jasno.Vama MaaR-S cestitam opet na organizaciji,vidi se da je krenuto max od samog pocetka.O ovim ostalima iako se bude potenciralo necu reci vise ni rec,ima i tamo dobrih igraca mada veoma mali broj.Da odgovorim ovde i Team Extreme sto se tice Zevs-a,on ne igra niti ce igrati ovo...previse je ovde muljanja za normalnu glavu i previse spletki i pritiska,a sve zarad ove igre koja je po meni davno izgubila smisao.Po meni Zevs je ispao ovde i najpametniji jer ce i ovaj server na rs domenu po svoj prilici biti tragikomedija.Sve u svemu....The show must go one....
    Hvala,dug je server..Al to po skype sobama,nije istina sto se pise.Mi cemo dokazati da se postenom igrom moze pobediti.

Подразумевано

досадило му да муља изгледа

Корисник Аватар корисника Relakss
    Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

SVERC ,droga,kriminal = DUNSTICI

Pa jel vam cela uprava ovakva

http://prntscr.com/8s6qyo

http://prntscr.com/8pwsgt

Invisible

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Relakss Види одговор
    SVERC ,droga,kriminal = DUNSTICI

Pa jel vam cela uprava ovakva

http://prntscr.com/8s6qyo

http://prntscr.com/8pwsgt

Mislim da to nema veze sa spijuniranjem jer moguce da su korisnici istog provajdera. VIP recimo daje isti IP.
    Meni se sad desilo na rsx kad sam naapdao jednog lika

http://prntscr.com/8s6sf2

Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Mislim da to nema veze sa spijuniranjem jer moguce da su korisnici istog provajdera. VIP recimo daje isti IP.
    Meni se sad desilo na rsx kad sam naapdao jednog lika

http://prntscr.com/8s6sf2
    Poz druze.ovo nazalost ima,tako su uzeli prosli server pa pokusavaju opet.

Karleusa je carica ---KRIMI RAD---
    Invisible

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Relakss Види одговор
    Poz druze.ovo nazalost ima,tako su uzeli prosli server pa pokusavaju opet.

Karleusa je carica ---KRIMI RAD---

Adekvatan odgovor na tvoje dosadasnje postove bi bio....Tresla se gora rodio se mis.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

Adekvatan odgovor na tvoje dosadasnje postove bi bio....Tresla se gora rodio se mis.
    I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju.

KRIMI RAD..............
    Последња измена: Relakss, 18.10.2015 у 19:11.
    Invisible

Члан од
    29.02.2012
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    134

Подразумевано

http://prntscr.com/8so8y9

KRIMI RAD>>>>>
    Invisible