Страница 39 од 106 ПрваПрва ... 2937383940414989 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 381 до 390 од 1051

Тема: Стање на rsx серверу

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Igra Grujo i Miro a ne grobar , a i da igra kod nas ne smeta meni nit ce smetati.
    Ruzic ne igra sa mnom na nalogu. Fala mu sto je pomagao prethodnih nekoliko dana , jer i pored pomaganja kako je obecao vise je bio na Bambam nalogu od duala koje sam vodio na profilu. Hvala i Niggeru i Mariji sto su pomoagali prvih dana. Zao mi je sto ne razgovaraju sa nama vise. Da me pitate sta je razlog glupo je pricati o tome. Ni Nigger vise ne igra za vasu informaciju jer ste i njega ovako navodili u vasim spin pricama.
    Sve u svemu savez Ludara igra u skladu sa imenom i ne sluzimo se prljavstinama po forumima. Poz i svako dobro
    Usput, divim se tvojoj sposobnosti da oprostis ljudima to je za svaku pohvalu.
    Ali nije za pohvalu to sto prebrzo zaboravljas neke stvari. Na primer mene si napadao prljavstinama bas ovde na forumu a sada pricas kako se ne sluzis time i kako si ti cist i posten...
    Zasto ste se raspali na dva dela, jesam i za to ja kriv ili neces ni to da iznosis?

Bas mi zao sto ne pricas sa njima al pomiricete se ne brini. Nismo mi nista navodili ne bavimo se vama jos uvek i vasom koalicijom, naprotiv, bas bi voleo da bude sto veca i da dodjete u sto vecem broju da zaigramo malo pravu igru, pa makar dosli zajedno i sa nigerom i grobarom i ostalim drustvom dobrih momaka koje ne zelim da pominjem, nemam nista protiv samo nek vas bude sto vise, meni bolje.

Aj ziv bio i nemoj se nerviras ovo je ipak samo igra koja sluzi za druzenje i razonodu.
    Последња измена: looney, 22.09.2015 у 09:01.
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Корисник Аватар корисника loca
    Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Igra Grujo i Miro a ne grobar , a i da igra kod nas ne smeta meni nit ce smetati.
    Ruzic ne igra sa mnom na nalogu. Fala mu sto je pomagao prethodnih nekoliko dana , jer i pored pomaganja kako je obecao vise je bio na Bambam nalogu od duala koje sam vodio na profilu. Hvala i Niggeru i Mariji sto su pomoagali prvih dana. Zao mi je sto ne razgovaraju sa nama vise. Da me pitate sta je razlog glupo je pricati o tome. Ni Nigger vise ne igra za vasu informaciju jer ste i njega ovako navodili u vasim spin pricama.
    Sve u svemu savez Ludara igra u skladu sa imenom i ne sluzimo se prljavstinama po forumima. Poz i svako dobro
    Replika kolega, Crni ne igra aktivno, ali je i dalje tu povremeno. Razlog tome sigurno nisu neke price po forumu, ne sirite dezinformacije. Crnog mozete uvek naci na baxu..Poz

Подразумевано

Samo da pozdravim najveceg kralja medju jednakima Bugza bambam, Sara, moje saigrace i sve dobre a ne prozvane ljude (evo pivo u vasu cast) pa se igramo (uvjek kao saveznici) prvi sledeci ozbiljan server gdje god da bio. Svako dobro!
    dok holiday, Team WM, WM

Корисник
    Члан од
    26.02.2009
    Локација
    Gde zivim?
    Одговори
    154

Подразумевано

Који савези владају на Травиану?
    Јел има иког са првих рсх сервера?
    ex-RSX: Supertrump
    ex-rsx : masha
    ex-Rsx : Elud - Dušan
    ex-Rsx : Milan.r , оbservers , Zbogom pameti - Милан
    ex-Comx : Krk u bulju - Милан
    ex-Rs2 : Duh sa sekirom

Корисник
    Члан од
    26.02.2012
    Локација
    Vilnius
    Одговори
    129

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Elud Види одговор
    Који савези владају на Травиану?
    Јел има иког са првих рсх сервера?
    ooo desi ti ko vladad to se ne zna ma ima nadje se po ko noldor nikita waka ja ima nas tu jos neki bi rekli ko kineza
    RSX II Amiga COMX T4-I Znas me Znam te
    RSX VI SWU
    RSX VII T4-I SWU 4EVER
    LTX I - Amiga
    LTX II - Amiga
    LTX III - Amiga
    LTX V- Amiga
    A sad malo i mangupiranje RSX Gorska Garda :*

Корисник
    Члан од
    05.09.2014
    Одговори
    83

Подразумевано

Lazne glasine kruze po serveru
    Tox&Ccc,nekad i sad

Блокиран корисник
    Члан од
    03.10.2013
    Одговори
    20

Подразумевано

sta je braco zamro forum otkad mene nema, jel treba da se vratim na server da dajem casove

Sale

Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Jedno pitanje samo ako nije problem... Da li je ovo tvoj mega giga offer koji je dosadjivao da mi uzme oazu i pretio katanjem? Mogu ti reci uplasila sam se tad, a evo vala i sad kada sam videla ovo... Tuga, cemer i jad...
    http://prntscr.com/8lyp0h
    http://travian-reports.net/rs/report...f3,2994378640f

P.S. Covek je jednostavno pro, objasnio je kako se klika rimski off...

Блокиран корисник
    Члан од
    03.10.2013
    Одговори
    20

Подразумевано

au brate rakac, vazda cifru izbacis da nas pobacas
    Последња измена: looney, 01.10.2015 у 13:18.

Члан од
    04.02.2013
    Локација
    Sabac
    Одговори
    110

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла prolaznik Види одговор
    au brate rakac, vazda cifru izbacis da nas pobacas
    Ma Sale, covek je jednostavno pro, ako me kontas Do kraja servera izbacuje ww off 50k impera i 10k cezarove 1k ovnova i 2k kata, rusi cudo sa 99 na 0 lvl pro
    Последња измена: looney, 01.10.2015 у 13:19.

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 14:09
  2. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57
    Последња порука: 23.01.2016, 17:00
  3. Стање на rs2 серверу
    By Promax in forum Свет 2
    Одговора: 120