Види резултате анкете: Која позадина вам се највише допада?

Гласачи
275. Не можете да гласате на овој анкети
  • 1

62 22.55%
  • 2

0 0%
  • 3

41 14.91%
  • 4

16 5.82%
  • 5

6 2.18%
  • 6

60 21.82%
  • 7

49 17.82%
  • 8

41 14.91%
Страница 2 од 2 ПрваПрва 12
Приказ резултата 11 до 19 од 19

Тема: Гласање за најбољу ускршњу Travian позадину!

Корисник
    Члан од
    24.09.2012
    Локација
    KRUSEVAC
    Одговори
    24

Подразумевано

EVO MOJIM GLASOM BROJ 8 PRELAZI U VODSTVO

Новајлија
    Члан од
    07.04.2015
    Одговори
    1

Подразумевано

evo i mog malog glasa za br 8
    mislim da se ipak neko potrudio da uradi sam bez preslikavanja

Корисник
    Члан од
    24.09.2012
    Локација
    KRUSEVAC
    Одговори
    24

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Kvazar Види одговор
    Ovo sve otvoreni novi profili da bi se glasalo za osmicu Nije problem nek pobjedi bilo koja slika ,koliko je koju bilo tesko napraviti ne znam ,ne razumijem se u tu oblast ,ali br. 8 mi se od svih slika najmanje svidja .
    Ma ti verovatno igras u suprotnom taboru prijatelju pa ti zato nije pravo, a inace i broj 2. je takodje Gardina slika ali nema glasova pa sta da radimo

Подразумевано

Nema tu nikakve veze da li je nešto lepo ili nije, najviše glasova će dobiti onaj koji se najbolje organizovao. Zapravo, ko ima najviše ljudi da dođu da glasaju za njega.

Корисник
    Члан од
    23.09.2014
    Одговори
    5

Подразумевано

Iskreno nije mi jasna paranoja koja te spopala ? Iznio sam svoje misljenje kada sam video da se organizovalo takmicenje za najbolju pozadinu ,nisam znao ni ko je radio te slike. Izneo sam svoje misljenje o poazdinima i zapazanje o novim profilima koji su otvarani.
    Al eto sad si samo potvrdio na koji nacin ce se izabrati "najbolja" pozadina.

Корисник
    Члан од
    09.06.2011
    Локација
    Pancevo
    Одговори
    30

Подразумевано

Evo i ja da kazem moje misljenje prvo da kazem da sam ja osvajao prvo mesto na 80% takmicenja uvek sam imao najbolje banere sada sam imao svega 15 minuta da napravim sliku moj rad je broj 5 i realno ne zasluzuje prva tri mesta . Iskreno sto se tice truda i najlepseg banera to je baner broj 7 , baner broj 8 jako los ali eto nek bude i prvi ne bitno veoma je los . A sto se tice ljudi koji glasaju da hocu mogao bi da budem prvi jel znam previse ljudi sa traviana ali kad nesto ne zasluzuje pobedu necu da radim to.
    Последња измена: Nikola96, 07.04.2015 у 21:39.

Корисник Аватар корисника Ferid11
    Члан од
    07.02.2015
    Локација
    N.P
    Одговори
    841

Подразумевано

Ako ne pobedi 8 ovo je namesteno takmicenje.

Новајлија
    Члан од
    05.04.2015
    Одговори
    1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Equinox Види одговор
    Nema tu nikakve veze da li je nešto lepo ili nije, najviše glasova će dobiti onaj koji se najbolje organizovao. Zapravo, ko ima najviše ljudi da dođu da glasaju za njega.
    Tacno tako, Nije mi jasno zasto se uopste pokrecu ova glupa glasanja, posto je ovde jedino bitno demokratski kupiti glasove.
    Najbolji rad je broj 4(svaka cast na ideji) iako su mi trazili da glasam za jedan drugi rad, na druga 2 mesta bih stavio radove 1 i 7.
    Video sam komentare kako je broj 8 radjen rucno i slicne gluposti, a takodje znam da je jedini razlog zbog kog rad koji je realno najlosije uradjen ima najvise glasova taj, sto je samo dobro isporopagiran na drustvenim mrezama. Ovde je koliko sam ja razumeo bitno napraviti najlepsu i najkreativniju forografiju.

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано

Честитамо свим учесницима! Прва три рада са највише гласова ће добити ваучер за злато на е-мејл адресу са које су нам послали рад.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Сличне теме

1. Одговора: 3
    Последња порука: 02.01.2016, 11:15
  2. Одговора: 6
    Последња порука: 30.12.2014, 12:26
  3. Одговора: 4
    Последња порука: 26.10.2014, 21:35
  4. Гласање за најбољи Travian рад!
    By Nikola in forum Такмичења
    Одговора: 0
    Последња порука: 01.10.2012, 21:55
  5. Гласање за најбољу Travian позадину!