Приказ резултата 1 до 1 од 1

Тема: Travian V постаје Travian Kingdoms

Менаџер заједнице Аватар корисника Nikola
    Члан од
    17.09.2007
    Одговори
    1,285

Подразумевано Travian V постаје Travian Kingdoms

Драги Travian играчи,

У индустрији игрица постоје компаније са слоганом "од играча за играче". Овде у Travian Games немамо такав слоган јер се ова идеја већ налази у нашој ДНК. Ми развијамо наше игре за вас. Ми играмо наше игре са вама.

Travian играчи показују да су изузетни на много начина. Не само да проводе сате играјући Travian, већ у исто време играју толико посвећено да нас изнова задиве сваки пут. Ми у нашој канцеларији у Минхену често кажемо: "Наши играчи су оно најбоље што имамо".

Детаљно развијате ваше стратегије, сарађујете са члановима савеза, често настављате да се дружите годинама и стварате права пријатељства. Ми се осећамо невероватно почаствовани кад год чујемо такве приче.

Ми схватамо ваше поруке на форуму, блогу и разговоре са вама веома озбиљно.

Посебно желимо да се захвалимо на подршци и посвећености играчима на Alpha и затвореном Beta тест серверу.

Због ваших повратних информација смо одлучили да не објављујемо нови Travian као Travian V.

Ви сте нам веома јасно ставили до знања да је нова верзија игре Travian сјајана нова игра у Travian породици, али да га не видите као наследника Travian 4.4 верзије. За вас је ова игра нешто скроз другачије. Ми смо били тако близу игре да то нисмо одмах приметили. Али сте ви у праву!

Због тога ће бивша Travian V верзија постати самостална верзија игре која ће се од сада звати Travian: Kingdoms.

Ово наравно значи да ће Travian: Kingdoms радити уз Travian 4.4 верзију. Развој Travian 4.4 и нових опција ће се наставити. Развојни тимови и Gerhard Mќller, творац игре Travian, ће наставити да раде на Travian: Kingdoms и развоју нових верзија које су везане за подизање стратешког играчког искуства у Travian породици на још виши ниво.

Желимо да се захвалимо свим играчима који су нам помогли писајући сугестије и коментаре - због вас ће Travian Kingdoms и T4.4 живети као браћа. Обе верзије игре ће бити важне и подједнако посебне.

Срдачан поздрав,

Ваш Travian тим
    Последња измена: Nikola, 01.03.2015 у 12:14.
    Имате питање? Потрaжите одговор овде: T3 Одговори / T4 Одговори

Модераторски посао је волонтерски и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Сличне теме

1. Одговора: 0
    Последња порука: 03.06.2015, 22:42
  2. Travian x10
    By ass in forum Стара питања
    Одговора: 5
    Последња порука: 26.04.2010, 15:19
  3. Novi Travian - New Travian
    By salex in forum Генерално
    Одговора: 46
    Последња порука: 25.02.2010, 20:45
  4. Travian plus