Страница 19 од 590 ПрваПрва ... 917181920212969119519 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 181 до 190 од 5893

Тема: Стање на rs1 серверу

Подразумевано

Sto se tice naloga erode73, sjecam se da je jos 2009 vodio savez na rs1. Tad sam se prvi put sreo s Travijanom, poceo sam kasno, jer me prijatelj pozvao da odigram do drugog sela, da bi on dobio 20 golda. Bio sam u nekom vingu Erodovog saveza i sjecam se da je nas vodja, neki Ziwkica o Erodu pricao kao o bozanstvu.

Корисник Аватар корисника Victor
    Члан од
    03.05.2008
    Одговори
    398

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Komunist Види одговор
    Zasto je bitno da stavim ime iz igre? Nisam egzibicionista, volim privatnost. Na serveru je dosadno, pa malo caskamo na forumu. Forum valjda za to i sluzi, a ne da nema nijednog posta po mjesec dana.
    Evo recimo, da kazem par rijeci o nalogu Mashinac, te mozda i osobu sa tog naloga potaknem da se pridruzi nasem prijateljskom caskanju.
    Nalog Mashinac je najbrze dosao do drugog sela, pa pretpostavljam da je on dao 40 eura za slem gladijatora.
    Na proslom rs2 je takodje medju prvima osnovao drugo selo, nije cuvao of, nego se stalno kucao. Dobar je igrac, ali pravi losu atmosferu u alijansi. Isto je vodio Legion. Drugara mi je dva puta izbacio iz Bitangi, tako sto je ucjenjivao rukovodstvo Bitangi da ga izbace, jer u suprotnom njegov Legion izlazi iz alijanse. Negdje pred kraj servera je i sam ugasio nalog jer vise nije mogao da izadje na kraj sa svima ili samim sobom.
    Prvi slem je uzeo nalog Hector a posle njega jos 3-4 slema su za slicne pare udomljeni. Verovatno vecina koji sada i uzimaju sela, a imaju ih sve ally. Hectora smo videli kada je uzimao prvi slem, i nabijali smo mu cenu, kad vec placa da placa, mada su posle svi slicno prolazili sa slemom koji su ga pazarili. Tako da pricaj ono zasta si siguran. Drugo deo posta vec vidim da baratas cinjenicama tao da tu nemam sta da ti zamerim. Njihov je problem sto ce odvojiti 40e za to.
    RS1:Nick: Biohazard, Belang, Aruta, Jack Sparrow, Kron Ally:Empire-ONE, DN-MUDA, AID, TW-MUDA, Troupes, BUT No2-SES, SWA, DN BUNT-Troupes
    RS2:Nick: GROM, Zoo-Vrt, Aruta, Ally: MOSSAD, PIGS, Vallhala
    RS3:Nick: Aruta Ally: sex3im, 69-Hijene, SWA
    RS4:Nick:Tag Team

Корисник
    Члан од
    07.10.2014
    Локација
    Zabalj
    Одговори
    15

Подразумевано

Zasto je bitno da stavim ime iz igre? Nisam egzibicionista, volim privatnost. Na serveru je dosadno, pa malo caskamo na forumu. Forum valjda za to i sluzi, a ne da nema nijednog posta po mjesec dana.
    Evo recimo, da kazem par rijeci o nalogu Mashinac, te mozda i osobu sa tog naloga potaknem da se pridruzi nasem prijateljskom caskanju.
    Nalog Mashinac je najbrze dosao do drugog sela, pa pretpostavljam da je on dao 40 eura za slem gladijatora.
    Na proslom rs2 je takodje medju prvima osnovao drugo selo, nije cuvao of, nego se stalno kucao. Dobar je igrac, ali pravi losu atmosferu u alijansi. Isto je vodio Legion. Drugara mi je dva puta izbacio iz Bitangi, tako sto je ucjenjivao rukovodstvo Bitangi da ga izbace, jer u suprotnom njegov Legion izlazi iz alijanse. Negdje pred kraj servera je i sam ugasio nalog jer vise nije mogao da izadje na kraj sa svima ili samim sobom.

vidi, tvoj drugar je 0 od igraca. da se razumemo. izbacio sam ga iz bitangi jer se svadja oko natarskog sela od 200 pop po deseti put. ja sam samo realan i znam matematiku iz osnovne skole za razliku od tebe i tvog drugara i svih koji tako misle. a ugasio sam se jer takvi igraci kao sto si ti i on nisu zasluzili da igram sa njima. vi nemate ni T od timske igre i zato tako i prolazite (cast izuzecima). i sta tebe briga sto sam se ja ugasio ili nisam.dok sam ja bio tamo pirati samo po legionu lupali jer smo im bili trn u oku. cim smo prestali da im budemo pretnja poderali su par igraca iz bitangi i kraj.a sto se tice slema, digao sam cenu na 115k al nisam hteo da ga kupim. kupio sam peti po redu za 48800 srebra i opet prvi napravio selo. jos jedna greska, na rs2 sam prvi napravio selo 36 sati pre ostalih. a znas zasto? zato sto igram sa ljudima, a ne sa uobrazenim igracinama kao sto si ti koji misle da su popili svu pamet sveta. prva 3 cropa na rs2 su bila legionova. moj, siljin i bimmerov. ako vec oces da znas. znaci proveri pre nego pocnes da lupas. jos nesto, na rs1 isto prvi crop i opet zato sto igram sa ljudima a ne sa igracinama. masa od njih su pocetnici al oce da poslusaju i ne prave se pametni. a sto se tice toga da pravim losu atmosferu, pa losa je za tebe jer si uvek poseban. legion je bio najbolji savez na rs2. to zapamti.kad sam se ugasio sam legion je imao milion i 250k deff poena. sve sto se kucalo kucalo se u nas. ja sam sam imao preko 500k napadackih poena. sve napadacke poene sam napravio ja i bimmer do 15 dana posle artova. posle je presao na deff.i vise ih poena smo imali od jednog od saveza iz alijanse pirati koji su imali 10-20igraca vise. tako da ne lupaj gluposti molim te. i potpisi se delijo da vidim ko si na rs1. pa ces opet da se gasis i ti i tvoj drugar. sledeci server igrajte dual pod nickom GENIJALCI.

boze sacuvaj ko sve danas igra travian....
    rs2- Mashinac

01.Drste gace!!!

Корисник
    Члан од
    07.11.2011
    Одговори
    330

Подразумевано

o Erodu pricao kao o bozanstvu.
    Aaaahahahaha usrah see..... jaooo jeb em te zivoteeee....
    Drug Crni
    DonDabon
    Buba Mara
    Spectre

Корисник Аватар корисника unknown archont
    Члан од
    05.05.2011
    Локација
    Beograd
    Одговори
    711

Подразумевано

Zasto je bitno da stavim ime iz igre? Nisam egzibicionista, volim privatnost.
    Ne glumi ludilo molim te. Niko vam nije trazio da otkrijete jbmg i broj racuna u banci vec da se potpisete da znamo sa kim razgovaramo. To je osnovna kultura prvo - a drugo: pravilo svakog foruma na svetu.

Ako vec imas svoj stav o savezima, igri, pojedincima predstavi se kao covek da znamo ciji je to stav. Lako je gloginje tudjim... mlatiti - ako me razumes / a verovatno ne razumes pa onda nije ni vazno!
    Unk - RS1
    Rygel Sixteenth - RS3

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    Ne glumi ludilo molim te. Niko vam nije trazio da otkrijete jbmg i broj racuna u banci vec da se potpisete da znamo sa kim razgovaramo. To je osnovna kultura prvo - a drugo: pravilo svakog foruma na svetu.

Ako vec imas svoj stav o savezima, igri, pojedincima predstavi se kao covek da znamo ciji je to stav. Lako je gloginje tudjim... mlatiti - ako me razumes / a verovatno ne razumes pa onda nije ni vazno!
    Pa potpisan sam: "Komunist". Zar to nije dovoljno? Kakve veze ima to na kom nalogu igram ili na kojima sam igrao? Mozda uopste ne igram. Ne iznosim nikakve stavove, nego caskam, naklapan, spamujem, kako god hoces. Druzimo se... Odrzavamo forum u zivotu.

Корисник
    Члан од
    07.10.2014
    Локација
    Zabalj
    Одговори
    15

Подразумевано

unknown nemoj se opterecivati, dzaba je sa takvim pricati. nekima lakse udje metar u d... nego milimetar u glavu.
    rs2- Mashinac

01.Drste gace!!!

Корисник Аватар корисника Trifke
    Члан од
    07.07.2014
    Одговори
    299

Подразумевано

kad ce taj gold

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла unknown archont Види одговор
    Boze kako vi ljudi gubite vreme i mlatite praznu slamu non-stop. Sve silni stratezi i "vrhunski" igraci a niko ne sme da se potpise na forumu

I smesno vam je sto je Olymp u saradnji sa VOLT savezom. Mozda oni nisu neki savez i mozda ne znaju da igraju, mozda je Erode73 suvise opsiran i elokventniji nego sto bi trebalo ALI SU DALEKO pouzdaniji i odgovorniji od svih vas. Volt je na RS1 vec 6-7 godina, UVEK ispostuju rec, NIKADA ne menjaju strane kada se jednom obavezu i pomazu koliko god da znaju i mogu!

Zato Olymp ima saradnju sa njima. Dosta nam je saveza koji cim zagusti promene stranu ili ljudi koji su "bas kul" da bi vam na kraju zavukli noz u ledja...

Unk
    Samo ti igraj sa voltom, meni jos bolje realno... Al smesno mi jbg... Ko treba da zna na kom sam nalogu zna i to je to...

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Taj erode jos igra spore? kad se sjetim njega i Peruna i 50 Xvolt saveza , a svi zajedno nisu imali offa da pociste ww plan kamoli nesto drugo ...

Сличне теме

1. Стање на rs4 серверу
    By Promax in forum Свет 4
    Одговора: 7
    Последња порука: 15.09.2016, 15:09
  2. Стање на rs4 серверу
    By Ankica in forum Свет 4
    Одговора: 36
    Последња порука: 02.02.2016, 22:03
  3. Стање на rs3 серверу
    By Zoro in forum Свет 3
    Одговора: 57