Страница 568 од 568 ПрваПрва ... 68468518558566567568
Приказ резултата 5,671 до 5,679 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vladabgd Види одговор
    Izvini PROFI igracu,mozes ti da se pravis pametan do prekosutra ali selo oteo nisi,prica zavrsena! Uostalom sa 200 ovaca se ne 0 selo,ostao bi zid svakako Vise srece drugi put,ali svaka cast na pokusaju.
    jesi ti ovaj sto te shale uslikao da kupujes naloge po tnt?

pa sto to, jel nemas svoj nalog, ne umes da napravis/sacuvas off, ili o cemu se radi, ne razumem?
    Последња измена: Denebclimber, 11.03.2015 у 20:23.
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Корисник
    Члан од
    27.06.2009
    Одговори
    885

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Denebclimber Види одговор
    jesi ti ovaj sto te shale uslikao da kupujes naloge po tnt?

pa sto to, jel nemas svoj nalog, ne umes da napravis/sacuvas off, ili o cemu se radi, ne razumem?
    http://travian-reports.net/rs/report/1480009df02

http://travian-reports.net/rs/report/14801cc10be

Ja sam ovaj.... A morao sam da mu odgovorim zato sto se pravi pametan,da je prosao,bilo bi znanje,ovako kad je da ne kazem sta,to je sreca. A sto se toga sto je Shale kopirao,vec je odgovoreno,samo cu reci: Ima se,moze se.

Подразумевано

Cestitam osvajacima na Pirovoj pobjedi!
    Ovaj server je razjasnio mnoge dileme i potpuno razoblicio karakter domacina.
    Sad slavite a sledeci rsx koji se i ako se bude organizovao od svih ovih mnogoljudnih saveza i igraca koji su dosli da vas pomognu 95% njih ce igrati protiv vas branilaca sa -/+ i iz Psy sa jos nekolicinom pristaša iz drugih ally. Vi ste ovaj server uradili jednu nevjerovatnu stvar, pljunuli ste u dlan ljudima koji su dosli da vam daju podrsku. Pa se cesto pitam, pored ona nasa dva, kako se jos 4-5 offova nije zakucalo u vas. A malo je hvalilo da se i to desi!!! Nijanse su odlucivale. Ovaj put vam je proslo i nikad vise.
    A svim dobrim ljudima pozdrav pa do nekog sledeceg servera. Sretno!
    dok holiday, Team WM, WM

Корисник Аватар корисника Sneaky
    Члан од
    17.11.2012
    Локација
    Beograd
    Одговори
    109

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Holiday Види одговор
    Cestitam osvajacima na Pirovoj pobjedi!
    Ovaj server je razjasnio mnoge dileme i potpuno razoblicio karakter domacina.
    Sad slavite a sledeci rsx koji se i ako se bude organizovao od svih ovih mnogoljudnih saveza i igraca koji su dosli da vas pomognu 95% njih ce igrati protiv vas branilaca sa -/+ i iz Psy sa jos nekolicinom pristaša iz drugih ally. Vi ste ovaj server uradili jednu nevjerovatnu stvar, pljunuli ste u dlan ljudima koji su dosli da vam daju podrsku. Pa se cesto pitam, pored ona nasa dva, kako se jos 4-5 offova nije zakucalo u vas. A malo je hvalilo da se i to desi!!! Nijanse su odlucivale. Ovaj put vam je proslo i nikad vise.
    A svim dobrim ljudima pozdrav pa do nekog sledeceg servera. Sretno!
    Mislim da gresis jer partizanovcu i knindzi je bilo bitnije da ne izadju slovenci ujedinjeni na minus kotama nego sto su ih ovi prodali tj prekrsili saradnju , uostalom vreme ce pokazati da sam u pravu i da ce oni izdaju brzo zaboraviti . Svakako nasa postena alijansa koja ne krsi dogovore i saradnje raste i nadam se da ce uskoro titula opet biti kuci .

Cestitke balanserosima i TNT na pobedi bile ste bolji i ovaj put !
    Cestitke i nama i nasim saveznicima na pruzenom otporu .
    Sneaky
    Porok

Od onih koji bi Srbe na vrbe , opasniji su oni koji bi Srbe na Srbe !

Новајлија
    Члан од
    09.03.2015
    Одговори
    1

Подразумевано

Bio je ovo kratak, ali naporan server. Moj prvi u savezu TNT-PSY.

Želim da se zahvalim svim igračima i vođstvu saveza na lepom prijemu. Verujem da se mnogima dizala kosa na glavi od mojih komentara, momci nisu navikli na ženske igrače u savezu. Nas nekoliko novih u savezu smo ih zbunjivale, ljutile, nervirale ...
    Nadam se da su se privikli

Šta reći o velikoj pobedi? Rezultat je ogromnog truda, klikanja do prekosutra, odlične organizacije, sjajnog posla naših divnih zidara na čelu sa ekipom naloga BalanSeros. Taktika našeg straixa nam je dala prednost u pravom momentu. Tri dana pre dolaska planova pobeda je bila na vidiku. Posle napada pobedničke alijanse na ww Diliosa bilo je sve jasno.
    Izostali su oni famozni krugovi rušenja. Mnogo toga se promenilo u odnosu na ranije servere, mnogo toga se mora menjati u načinu igre na sledećim.

Na kraju, želim da se zahvalim igračima svih saveza koji su doprineli ovoj velikoj pobedi. Samo zajedno smo mogli stići do nje.

Našim protivnicima čestitke na dobroj igri, a nekima od njih preporuka i molba. Da se uzdrže od ružnih poteza koje smo imali priliku da vidimo, da dopuste da se travian igra kao igra koja treba da zabavi. Neka pobedi onaj ko bolje igra.

Подразумевано

Dominiraj!!!!

Подразумевано

Jednostavno nije postojala bolja ekipa od TNT PSY i TNT TIM,jedina zamerka je sto su cesto koristili prekomernu upotrebu sile
    Rsx KISS !iOopsi! Nightmare Nightmare Nightmare

http://prntscr.com/9x71x0

Корисник
    Члан од
    16.03.2009
    Локација
    Makedonija
    Одговори
    276

Подразумевано

Cestitke pobednicima Balan seros na rsx server i saveznicima,posto znam kako se to radi i koliko je tesko da se izgura WW narocito na speed server mogu samo da im kazem da cisto zasluzeno su pobedili i svaka cast..

wonderboy (SWA ) pozdrav iz Makedonije

Цитат Поруку оставио/ла Sale !iOopsi! Види одговор

Sve u svemu lepo je sto su dosli i braca Slovenci , Hrvati , Bosanci , Makedonci , Crnogorci sto bi se reklo "samo jasi svi smo nasi" ...laku noc !

Laku noc[/QUOTE]

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vladabgd Види одговор
    http://travian-reports.net/rs/report/1480009df02

http://travian-reports.net/rs/report/14801cc10be

Ja sam ovaj.... A morao sam da mu odgovorim zato sto se pravi pametan,da je prosao,bilo bi znanje,ovako kad je da ne kazem sta,to je sreca. A sto se toga sto je Shale kopirao,vec je odgovoreno,samo cu reci: Ima se,moze se.
    Moram replicirati na ovaj post. Momak naletio si gdje ne treba, nije samo kod vas ima se može se i kod na se i ima i moze. Nije materijalno najbitnije na svijetu, mnogo je bitnije moralno - kod nas u principu vrijedi ona naša narodna - ne dam nama nek ide glava. To bi ti mogao i Niger potvrditi a vezano je za neke prethodne servere, on nas malo bolje zna. Samo što on nije nudio lovu on je trazio Na nalogu su bili Dominantni team, Marko i moja malenkost a mislim da smo barem što se muljanja tiče vrlo karakterni svetroje
    Последња измена: Andromeda, 12.03.2015 у 05:33. Разлог: ahhh ta gramatika :D
    Andromeda! bax, hrx
    Nibiru rsx

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 00:59
  3. Тренутно стање на рс7