Страница 564 од 568 ПрваПрва ... 64464514554562563564565566 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,631 до 5,640 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла M-48 Види одговор
    Ti dosao nakon 100 dana igre da nam kazes koji si nick.
    A jesi jak, gde si bio kad je pucalo.
    Ti i dalje krijes identitet i pricas o snazi

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Noldor Види одговор
    Još uvek nije kraj servera, ali ajde da čestitam pre vremena graditeljima i kompletnoj koaliciji koja je bila s njima.

Nije mi jasno da li bilo ko može da očekuje da dobije server sa jednim napadom na WW

http://travian-reports.net/rs/report...56,136351377f2

Izvinjavam se što je log dat bez defa, ali na pitanje da li može da se dobije log sa defom ostao sam bez odgovora verovatno iz razloga štoje neko verovao da ta informacija može da ode dalje tako da se ovim putem zahvaljujem kolegama iz TNT koalicije na ukazanom poverenju.

Što se tiče napada na WW da su ofovi sa ovcama koji su bespotrebno upotrebljeni udarajući po WW selu išli na druge ciljeve učinak bi definitivno bio mnogo veći.

Vezano za malverzacije na serveru, to je na rsx serveru stara priča, ali mi jedna stvar nije jasna ukoliko neko zna kakav je taj neko s kojim ulazi u koaliciju zašto uopšte i ulazi u tu koaliciju.

PS. Medo moglo je ovo i malo bolje
    Aco jbg ti si igrao za tnt a po meni si mnogo veci igrac od njih ali dobro sta da ti kazem

Подразумевано

Sve čestitke Balansima, zaslužena pobeda, niko nije ni imao šansu da izađe sem njih, samo smo se ložili svi. Takođe pozdrav i Travianu i ovoj igrici, postala je besmislena da sa 300k offa i 20k masina rusim 2 levela WW-a, suludo... Kao sto rekoh u svom potpisu... T3.6 je zakon! Pozdrav svima i puno sreće u sledećim serverima.

Srki, 1389 od prvog RSX-a pa do sada....
    T3.6 rulez

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Cestitam pobednicima rsx servera pre sevega Balansima i timu ko je zidao taj ww TNT kao koaliciji koja je uzela server i prijateljima koju su pomagali.....

Ali cestitam i Knindzinoj ekipi kao i grobaru za mene ste i vi pobednici servera ......

A mi gospodo (msm na ostatak servera ) moramo malo vise da se potrudimo sledeci server kako bi ga uzeli ......

Pozz i svako dobro .......

................. .............
    PENZIJA ....

Блокиран корисник
    Члан од
    03.11.2013
    Одговори
    76

Подразумевано

Drage moje omladinke i dragi moji omladinci, stigosmo do konačnog cilja - osvajanja servera!
    Hteo bi ovom prilikom svima prvo da čestitam na slozi, timskom duhu i istrajnosti jer i pored raznih podmetanja, spletkarenja i omalovažavanja uspeli smo da dođemo do konačnog cilja, a to je TRIJUMF!!
    Velika, zaista velika zahvalnost svim savezima koji se nalaze na profilu zidarskog jer da nije bilo Vas, siguran sam da nebi ni pobedili.
    http://prntscr.com/6fblr9
    Zahvalnost i ljudima koji su imali poverenja u nalog BalanSerosi i nadam se da Vas ni jednim potezom nismo razočarali!
    Pokazali smo svima da ujedinjeni možemo sve i da nam nema ravnih.
    Velika zahvalnost svim deff-erima koji su direktno pomogli ovoj pobedi.
    Pohvale i našim off-erima koji su pravovremeno i blagovremeno uradili akcije na svim delovima mape kako bi mi imali prednost u zidanju.
    Zahvalnost matičnom TNT-PSY savezu što smo pod njihovom zastavom istrčali na teren ovog servera.
    Od ekipe naloga Balanseros koga su činili: mingos, Ceca, coxi i Dušan Šarac imate naklon do zemlje.
    Ovo je velika pobeda svih nas i svi su podneli teret da bi dokazali i pokazali da samo tim koji je dobro organizovan i odlučan – sve može.

Živi i zdravi svi Vi bili, bilo nam je zadovoljstvo i čast igrati sa Vama!!!

Mingos, Ceca, Dušan Šarac i coxi

molim Vas da se zahvalite svim igracima , HVALA jos jednom (bow)

Корисник Аватар корисника Denebclimber
    Члан од
    01.05.2009
    Локација
    Velika Kasarna
    Одговори
    894

Подразумевано

Čestitke svima i od mene.
    Balansima na još jednom izguranom ww, svima igračima koji su na bilo koji način pomogli u tome.
    Čestitke i protivniku na prikazanoj igri i rekordnom deff u ww selu. Vanzemljacima na jakom otporu i složnoj igri, lepo ste se pokazali. Posebna čestitka swatoviima, momci su pokazali šta je prava igra.
    Bio je dobar server i svega je bilo. Svi ste primetili slabe strane ove nove verzije i veliki raskorak između ww offova i ww deff ali šta je tu je.
    Pozdrav svima koji su igrali i nadam se da će biti još ovakvih servera.
    ne smem da stavim potpis skatace me Maka, Shale, i Dacan

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Denebclimber Види одговор
    Čestitke svima i od mene.
    Balansima na još jednom izguranom ww, svima igračima koji su na bilo koji način pomogli u tome.
    Čestitke i protivniku na prikazanoj igri i rekordnom deff u ww selu. Vanzemljacima na jakom otporu i složnoj igri, lepo ste se pokazali. Posebna čestitka swatoviima, momci su pokazali šta je prava igra.
    Bio je dobar server i svega je bilo. Svi ste primetili slabe strane ove nove verzije i veliki raskorak između ww offova i ww deff ali šta je tu je.
    Pozdrav svima koji su igrali i nadam se da će biti još ovakvih servera.
    Maka nemoj da se zavaravas nema to veze sa odnosom deff-a i off-a ... Rusio se ww na 25M deff-a ......

Stvar je samo kad se salje i koliko se salje ....... Cista taktika .... e sad sto se naucilo da off 20k kata rusi 20 nivoa ili nulira ww to nije do odnosa off-a i deff-a neg do kvaliteta servera .....
    PENZIJA ....

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Stvar je samo kad se salje i koliko se salje ....... Cista taktika ...
    (clap)(clap)(clap) !
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Корисник
    Члан од
    13.04.2008
    Одговори
    244

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Maka nemoj da se zavaravas nema to veze sa odnosom deff-a i off-a ... Rusio se ww na 25M deff-a ......

Stvar je samo kad se salje i koliko se salje ....... Cista taktika .... e sad sto se naucilo da off 20k kata rusi 20 nivoa ili nulira ww to nije do odnosa off-a i deff-a neg do kvaliteta servera .....
    http://prntscr.com/6f8i4e
    http://prntscr.com/6f8hsh
    pa ti sruši nešto
    interzepter-rs2
    poseidon rs4
    !!!! rsx teuton
    gorosh rs2

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла popak Види одговор
    Kod nikole nije bilo 30M deff-a , ww traka isto nije pocela sa 30M deff-a u startu ....... Plan nema tu cifru deff-a (nije ovo bas server tog kvaliteta) ........

Ono sto hocu da kazem je da sijes koliko si dugacak (znaci pravis taktiku po onome sto imas od off-a i deff-a ), art izvidjaca ne sluzi samo da vidis sta ti ide na selo ili acc od off-a ......

Vreme je kljucni faktor u ww fazi .......
    PENZIJA ....

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 01:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7