Страница 542 од 568 ПрваПрва ... 42442492532540541542543544552 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,411 до 5,420 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник Аватар корисника Exot1c
    Члан од
    14.08.2010
    Локација
    Wienna
    Одговори
    233

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Veseli Batinari Види одговор
    Srbi svaka cast ! Vanzemaljci svaka cast,slovenci svaka cast,hrvati svaka cast,bosanci svaka cast,bio je ovo jedan veoma zanimljiv server,bilo extra kada bi dogovorili da jednom godisnje odemo na server koji ce da se igra na primer u hrvatskoj,pa onda gostovanje bosna,pa onda slovenija,pa opet srbija i tako u krug,bila bi mnogo zanimljivija igra,bas kao sto smo pokazali svi zajedno , podigli smo travian na jedan novi nivo ! Svaka nam cast svima na tome!
    Opasna ideja , ali da se zaborave te price ovo su rsx igraci ovo su hrx itd nego lepo savezi i svi u isti kos , a vodje saveza se pre servera dogovaraju koji ce se server igrati i milina
    3rsx-8rsxExot1c. 9rsx 4FuN. 10rsx Noob_Team, rsx 2014/2015 Exot1c(dosao da napravim 2 sela)

11 rsx 4FuN

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла byteme Види одговор
    Ajd realno sta ces ti u vodjstvu tnt a ? Hahahah neko ko je postavljao deff svojima iz alijanse prica o casti i obrazu nemas ti obraz ti imas djon ...
    Evo ja ti kazem da lazes za to postavljanje deff-a i ne pokusavaj da skrenes temu. I ko je rekao da sam bio u vodjstvu TNT-a i nedaj boze da ikad budem, mada ko zna, multi skype nalozi umeju svasta da naprave.

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    Vidis Joco, niko da me demantuje, da kazu da lazem.
    Sve su oni dogovorili osim pitanja ww-a, cak su dogovorili da svi budu RSX koalicija i RSX nije Grobarev savez, Grobarev savez je TEAM, e onda je pred pocetak server bilo lupnjave vratima po sobama jer su prskalice resile da idu na druge koordinate i promenile celokupan dogovor, pa onda menjanje imena iz RSX u TNT, pa onda namerno zavlacenje za art za skladista, da bi sve kulminiralo time da salju offove iz saradnje na "svoj" WW. Najludja prica je da ww od Balanserosa je ww svih nas, a Grobarov WW nije njihov ww i onda neke ponude da se druzimo i gomila gluposti. Iskreno receno mogu samo sa ljudima da se druzim, a to je ovaj TNT sa ++.
    E da, cek dok osnivaci TNT-a postave pitanje imena saveza u skladu sa Zakonom o autorskim pravima, bice smeha.
    Cekaj grofe sec .....

Da li ti znas da je pravilo kod TNT-a da se -,+ ne mesa u +,+ i obrnuto ....
    PENZIJA ....

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Cekaj grofe sec .....

Da li ti znas da je pravilo kod TNT-a da se -,+ ne mesa u +,+ i obrnuto ....
    Nisam znao, verovatno je to pravilo na snazi od pre par dana.

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Evo ja ti kazem da lazes za to postavljanje deff-a i ne pokusavaj da skrenes temu. I ko je rekao da sam bio u vodjstvu TNT-a i nedaj boze da ikad budem, mada ko zna, multi skype nalozi umeju svasta da naprave.
    Ko je postavio imposteru deff preproslu zimu na moje izvidjanje na crveni lav nalog ? Ti ili tvoja shauma ?

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла byteme Види одговор
    Ko je postavio imposteru deff preproslu zimu na moje izvidjanje na crveni lav nalog ? Ti ili tvoja shauma ?
    Naravno da sam JA i nije bio samo on nahvatan, bilo je i nekih kontri i farmanja. Samo nisam vam ja postavljao deff, nego Ceca, posto je to bio njen deff nalog(kad su joj poklonjena 3 naloga) koji je bio u Terrorsima kao spijunski nalog.
    Uostalom javi se Ceci da ti objasni sve lepo, mada znas dobro i sam sta je bilo, samo malo izvrces cinjenice.

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Nisam znao, verovatno je to pravilo na snazi od pre par dana.
    Pravilo vazi od ex ziskog rsx-a .....

Ipak na kraju msm da je ovde prica pogresno postavljena od samog strata .... ali ok u redu +,+ je u pitanju tako da ok ......

Kazem ti ja mislio da je si ovo zakuvo (ww i ostalo ) .....
    PENZIJA ....

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Pravilo vazi od ex ziskog rsx-a .....

Ipak na kraju msm da je ovde prica pogresno postavljena od samog strata .... ali ok u redu +,+ je u pitanju tako da ok ......

Kazem ti ja mislio da je si ovo zakuvo (ww i ostalo ) .....
    Da sam mutio ista, veruj mi da bi mnogo drugacije bilo.
    Npr TNT sa ++ bi nestao, tj raspao bi se, kupio bih dva offa iz prskalica kad mi je nudjeno i jos sto sta. I znas da umem dobro da kuvam, samo si zaboravio jedno, saveznicima nikad ne kuvam.

Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Npr TNT sa ++ bi nestao, tj raspao bi se, kupio bih dva offa iz prskalica kad mi je nudjeno i jos sto sta. I znas da umem dobro da kuvam, samo si zaboravio jedno, saveznicima nikad ne kuvam.
    Ja dobijam preko skapa drugi info ....... A znas mene na forumu ne kacim prepiske sa skajpa ..... Ono sto me zanima pitam direktno a s obzirom da si kod mene na skajp blokiran jos od kvalifikacija moram da pitam ovde .....
    PENZIJA ....

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Samo im postavljas deff

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 01:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7