Страница 541 од 568 ПрваПрва ... 41441491531539540541542543551 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,401 до 5,410 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла byteme Види одговор
    Psy nije u toj prici i ne diraj moje hrvate i slovence drzi se ti tvojih
    Ne diram ih naravno eto upoznao sam cak i dosta iraca SHEEPS-a...ja sad samo pisem realno a ti okreces temu koliko ja znam jeste ako se dobro secam bio je dogovor kako ce svi savezi nositi ime RSX ali pojedini to nisu ispodtovali pa je odma krenulo koskanje...
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Корисник
    Члан од
    29.03.2011
    Локација
    Vranje
    Одговори
    56

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Veseli Batinari Види одговор
    Srbi svaka cast ! Vanzemaljci svaka cast,slovenci svaka cast,hrvati svaka cast,bosanci svaka cast,bio je ovo jedan veoma zanimljiv server,bilo extra kada bi dogovorili da jednom godisnje odemo na server koji ce da se igra na primer u hrvatskoj,pa onda gostovanje bosna,pa onda slovenija,pa opet srbija i tako u krug,bila bi mnogo zanimljivija igra,bas kao sto smo pokazali svi zajedno , podigli smo travian na jedan novi nivo ! Svaka nam cast svima na tome!

Sto se tice Apostola,ja im skidam kapu,i podrzavam njihovu odluku da posalju off na natare umesto na nas,jer nikome nije bilo jasno zasto grobar ima potrebu da zida ww za sebe ako je vec bila koalicija na snazi,ne on uze ww za sebe, napravise se nove koalicije,umesto da smo ostali zajedno rsxtnt i zidali za istu kucu,mi smo se razdvojili,sto ne umanjuje ucinak apostola za vreme saradnje,sto se mene tice oni su pobedili zajedno sa nama i ispali su pravicni u ovoj situaciji,svaka im cast na tome.

A te price sto ti vladtepes potenciras,batali ovde je igra gotova,nemoj da blatis sebe,budi castan bar na kraju i priznaj poraz ko covek.

Terrosi-promasaj veka! Obrukase se i osramotise se...al nixonu je lepo on burgija li burgija,nije uradio nista pregasen srusen na dva ww-a,pucajte ali on i dalje drzi govore ovde i vodi rat na forumu kad vec nije znao tamo gde treba...

Ne znam da li se ovi moji slazu da mu damo (bike) da juriiii malo ?
    Lepo receno nema sta, nije jos kraj ali se lagano nazire pobednik, sad ostaje ono da druga strana ima pravo da se ljuti, da blati po forumu ali ne vidim cemu sve to, ko je koliko znao i umeo igrao je, bitno je da smo se lepo zabavili svi. I na kraju stvarno su najlepse odigrali apostoli i SWAT na ovom serveru, respekt za njih.

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Ok pitam iz prostog razloga jer .... Na poceku nije bilo price da ce da se zida ww na +,+ ili je i bilo ali to nisam uzimao kao ozb. ......

Dolazi vreme uzimanja ww sela ....

Vidim -,+ uzima ww zatim +,- pa +,+ i na kraju -,- (tacnan redosled ne znam a i nije bitno) ......

Kazem ok nije problem u jednoj od soba podrzavam tu ideju ali cisto takticki jer pravilo koliko protivnik ima ww sela toliko treba da ima i druga strana ....

Medjutim .... Taj takticki deo pada u vodu onog momenta kad +,+ rusi ww selo na +,+ na 0 a -,+ rusi +,- .....

I sad sta se desava protivnik salje sav deff na -,- a koalicija +,+ i -,+ razbacuje deff na planove art-e itd ....

E sad umesto da taj ww na +,+ sluzi kao rezervna varijata, a vi da nastavite pritisak na hammers ovde je neko kreno da gleda svoj interes i automatski deli koaliciju (svesno ili ne ne znam ) i ispada sad da ce se oni koji su podrzavali ww na +,+ osecati prodanim i misliti da su izgubili server a to uopste ne bi trebalo da bude tako (ne msm. na vodje nego igrace )....
    Ja ti samo napisah kako je bilo, gde su bile sve vodje rsx-a, a dal su iz TNT nesto sami za sebe dogovarali, to opet njih moras da pitas.
    I necu cestitati pobedu jer su udarili iz saradnje, sve pritom lazuci te kupljen off, te ovo, te ono. Isto tako se i ne ljutim, svakom na obraz njegovo, ali hocu da se znaju neke stvari, a sto nekima smeta istina, e to opet nije moj problem
    Последња измена: VLADTEPES, 08.03.2015 у 18:36.

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    Ja ti samo napisah kako je bilo, gde su bile sve vodje rsx-a, a dal su iz TNT nesto sami za sebe dogovarali, to opet njih moras da pitas.
    Znaci u samom startu je bilo pogresno postavljeno .....

Mislio sad da ce biti kopiran sistem sa ex zimskog rsx-a ( jedan acc zida jedno ili vise ww sela za istu ally) i bio bi mir .......
    Последња измена: sljera, 08.03.2015 у 18:39.
    PENZIJA ....

Корисник Аватар корисника Vuk
    Члан од
    30.03.2014
    Одговори
    12

Подразумевано

Pa S.W.A.T. je uvek beton na svim serverima ...i ovaj su isprasili posteno...svaka im cast..

Подразумевано

Ne pisem nikada na forumu, ali red bi bio da ti odgovorim.
    Dal si ti sitao njih ili oni tebe nije ni bitno, izgubio si of selo, oni su skatani. Tacka.
    Poenta je da 99 posto ljudi koji su ovde klikali def ili of nije rec njima reklo, vec im je pomagalo, slalo def i push i ostalo, te s toga nisu zasluzili da idu na njihov ww. Da im obraz nije djon ne bi zajedno sa tim istim nigerom koga ne mogu da vide ocima surovali. Toliko o djonu.
    Ja mozda nisam informisan kako ti rece, al pricam ono sto znam, ko, sta, gde i kako smo im pomagali.
    Kazes da momci nijednom nisu pomagali nigeru i tukli po saveznicima... Osim sto su prodali artove, poubijali of i skatali nas ww. Stvarno nista... Sta bi bilo da su mu pomagali....
    Ja sam ih pitao u sobi zasto su to uradili, niko od njih nije znalo da mi odgovori, tako da se bolje ti informisi..
    Mi igramo vec serverima zajedno, tako da ako neko napusti PSY, taj vise i ne igra travian, bar tako do sada bilo. Jednostavno taj koji ih je doveo nije im objasnio kako stvari stoje ovde kod nas i to je njihov problem. A i tvoj verovatno...

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Dobro grofe ako je tako .....ja sam mislio da je ovo sve tvoje maslo ..... ....
    PENZIJA ....

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    Reci da sam slagao nesto? Uostalom trazi od gore prozvanih da ti daju prepis, mene mrzi da trazim. Nisam znao da je iznosenje istine blacenje? To neki novi momenti?
    Ajd realno sta ces ti u vodjstvu tnt a ? Hahahah neko ko je postavljao deff svojima iz alijanse prica o casti i obrazu nemas ti obraz ti imas djon ...

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Znaci u samom startu je bilo pogresno postavljeno .....

Mislio sad da ce biti kopiran sistem sa ex zimskog rsx-a ( jedan acc zida jedno ili vise ww sela za istu ally) i bio bi mir .......
    Vidis Joco, niko da me demantuje, da kazu da lazem.
    Sve su oni dogovorili osim pitanja ww-a, cak su dogovorili da svi budu RSX koalicija i RSX nije Grobarev savez, Grobarev savez je TEAM, e onda je pred pocetak server bilo lupnjave vratima po sobama jer su prskalice resile da idu na druge koordinate i promenile celokupan dogovor, pa onda menjanje imena iz RSX u TNT, pa onda namerno zavlacenje za art za skladista, da bi sve kulminiralo time da salju offove iz saradnje na "svoj" WW. Najludja prica je da ww od Balanserosa je ww svih nas, a Grobarov WW nije njihov ww i onda neke ponude da se druzimo i gomila gluposti. Iskreno receno mogu samo sa ljudima da se druzim, a to je ovaj TNT sa ++.
    E da, cek dok osnivaci TNT-a postave pitanje imena saveza u skladu sa Zakonom o autorskim pravima, bice smeha.

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola-Terrors Види одговор
    Ne diram ih naravno eto upoznao sam cak i dosta iraca SHEEPS-a...ja sad samo pisem realno a ti okreces temu koliko ja znam jeste ako se dobro secam bio je dogovor kako ce svi savezi nositi ime RSX ali pojedini to nisu ispodtovali pa je odma krenulo koskanje...
    A i ti se pravis pametan kao da si bio u tim sobama ja naprimer kao jedan od vodja psy a niti sam pravio dogovore niti bilo kome sta obecao pre pocetka servera zato tisina nixone idi popravljaj digitron

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 00:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78