Страница 540 од 568 ПрваПрва ... 40440490530538539540541542550 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 5,391 до 5,400 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла spanija Види одговор
    ti mozes samo da tvrdis uprazno,rado bi ti pucao da imas cime.tako da ti sad ostaje samo da mlatis o nekim "ofovima".ustvari mozda i imate OFCINE od 70-80 k s zanemarljivim brojem masina,a njih bolje da posaljete na natare,da se ne sramotite

tukli bi vi da imate cime,i tebi treba crtati.sto se brukate bezveze tu pricom o nekim "magicnim ofovima"
    Hvala sto si mi opisao sekundarce, sad svi znaju koliko ima u 01 Palamar

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Radjevac Види одговор
    Tebi to mozda smesno ali se mi drzimo dogovora da ih tuci necemo
    Ali kakav je to dogovor ako jedna strana ispali drugu...

Mislim da je forumas Spanija upravu.Da imate offove koji bi mogli da sruse Balanserose poslali bi,ovako kao jurite principe...

Pogotovo sto treba imati offove sa minimum 18-19k kata ako hoce nesto da se uradi.

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Ti rece grofe da si ti vodio RSX-TE@M .....
    Mene zanima ako nije tajna naravno ..... Odakle uopste ideja da se zida ww na +,+ ?
    PENZIJA ....

Корисник Аватар корисника spanija
    Члан од
    30.01.2015
    Локација
    Cadiz
    Одговори
    87

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    Hvala sto si mi opisao sekundarce, sad svi znaju koliko ima u 01 Palamar

mozes u tom palamaru da imas i 250-70 ali nemas masina,tako da ti ostaje slikanje kako god

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла sljera Види одговор
    Ti rece grofe da si ti vodio RSX-TE@M .....
    Mene zanima ako nije tajna naravno ..... Odakle uopste ideja da se zida ww na +,+ ?
    To lepo da pitas: Grobara, Knindzu, Sara, Shaleta, Blopera, pa neko ti neko da prepisku iz sobe koja izgleda manje vise ovako: Svi u glas: " Dolaze izbeglice sa Sirijusa" oce da nas rasture i to dolaze na ++, moramo da branimo server.
    Svi u glas: "Branimo server svi zajedno ko braca".
    Grobar: ja cu da zidam ww
    Dramska pauza
    Mingos: E ja cu da zidam ww
    Dramska pauza
    Saro: dobro zidajte

Ko ne veruje neka trazi print screen iz te sobe posto je to jedino merodavno, ona Knindzina prica da su mesec dana pre pocetka servera Saro i ekipa obecali Grobaru da zida ww nije merodavna, jer nema pisanih tragova, razgovarali su na mic.

Подразумевано

Srbi svaka cast ! Vanzemaljci svaka cast,slovenci svaka cast,hrvati svaka cast,bosanci svaka cast,bio je ovo jedan veoma zanimljiv server,bilo extra kada bi dogovorili da jednom godisnje odemo na server koji ce da se igra na primer u hrvatskoj,pa onda gostovanje bosna,pa onda slovenija,pa opet srbija i tako u krug,bila bi mnogo zanimljivija igra,bas kao sto smo pokazali svi zajedno , podigli smo travian na jedan novi nivo ! Svaka nam cast svima na tome!

Sto se tice Apostola,ja im skidam kapu,i podrzavam njihovu odluku da posalju off na natare umesto na nas,jer nikome nije bilo jasno zasto grobar ima potrebu da zida ww za sebe ako je vec bila koalicija na snazi,ne on uze ww za sebe, napravise se nove koalicije,umesto da smo ostali zajedno rsxtnt i zidali za istu kucu,mi smo se razdvojili,sto ne umanjuje ucinak apostola za vreme saradnje,sto se mene tice oni su pobedili zajedno sa nama i ispali su pravicni u ovoj situaciji,svaka im cast na tome.

A te price sto ti vladtepes potenciras,batali ovde je igra gotova,nemoj da blatis sebe,budi castan bar na kraju i priznaj poraz ko covek.

Terrosi-promasaj veka! Obrukase se i osramotise se...al nixonu je lepo on burgija li burgija,nije uradio nista pregasen srusen na dva ww-a,pucajte ali on i dalje drzi govore ovde i vodi rat na forumu kad vec nije znao tamo gde treba...

Ne znam da li se ovi moji slazu da mu damo (bike) da juriiii malo ?
    Veseli Batinari-ba1-Raska T1 ba2-Omoljica T1 ba-JA-Jahaci Apokalipse T2 comx T2 rsx-Rakija T2 rs1-TNG-D.O.O T3
    Team Relax -rs4-Farmus-WW-lvl100! T4
    Anonimusi- -rs3
    Biggie Smalls -rsx-TNT-TIM
    Off M4st3R -rsx-TNT-PSY -rsx-WFH-NW
    Imigranti -rsx-WFH
    http://travian-reports.net/rs/report/241953a1e16
    http://travian-reports.net/rs/report...dd,417151e2d6f
    http://travian-reports.net/rs/report...39,69762dd5d67

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    To lepo da pitas: Grobara, Knindzu, Sara, Shaleta, Blopera, pa neko ti neko da prepisku iz sobe koja izgleda manje vise ovako: Svi u glas: " Dolaze izbeglice sa Sirijusa" oce da nas rasture i to dolaze na ++, moramo da branimo server.
    Svi u glas: "Branimo server svi zajedno ko braca".
    Grobar: ja cu da zidam ww
    Dramska pauza
    Mingos: E ja cu da zidam ww
    Dramska pauza
    Saro: dobro zidajte

Ko ne veruje neka trazi print screen iz te sobe posto je to jedino merodavno, ona Knindzina prica da su mesec dana pre pocetka servera Saro i ekipa obecali Grobaru da zida ww nije merodavna, jer nema pisanih tragova, razgovarali su na mic.
    BALANSEROSI do pobede !!!

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Veseli Batinari Види одговор
    Srbi svaka cast ! Vanzemaljci svaka cast,slovenci svaka cast,hrvati svaka cast,bosanci svaka cast,bio je ovo jedan veoma zanimljiv server,bilo extra kada bi dogovorili da jednom godisnje odemo na server koji ce da se igra na primer u hrvatskoj,pa onda gostovanje bosna,pa onda slovenija,pa opet srbija i tako u krug,bila bi mnogo zanimljivija igra,bas kao sto smo pokazali svi zajedno , podigli smo travian na jedan novi nivo ! Svaka nam cast svima na tome!

Sto se tice Apostola,ja im skidam kapu,i podrzavam njihovu odluku da posalju off na natare umesto na nas,jer nikome nije bilo jasno zasto grobar ima potrebu da zida ww za sebe ako je vec bila koalicija na snazi,ne on uze ww za sebe, napravise se nove koalicije,umesto da smo ostali zajedno rsxtnt i zidali za istu kucu,mi smo se razdvojili,sto ne umanjuje ucinak apostola za vreme saradnje,sto se mene tice oni su pobedili zajedno sa nama i ispali su pravicni u ovoj situaciji,svaka im cast na tome.

A te price sto ti vladtepes potenciras,batali ovde je igra gotova,nemoj da blatis sebe,budi castan bar na kraju i priznaj poraz ko covek.

Terrosi-promasaj veka! Obrukase se i osramotise se...al nixonu je lepo on burgija li burgija,nije uradio nista pregasen srusen na dva ww-a,pucajte ali on i dalje drzi govore ovde i vodi rat na forumu kad vec nije znao tamo gde treba...

Ne znam da li se ovi moji slazu da mu damo (bike) da juriiii malo ?
    Realno swat i apostoli dominirali i odvalili ++ svaka im cast to su lepe ekipe

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Veseli Batinari Види одговор

Reci da sam slagao nesto? Uostalom trazi od gore prozvanih da ti daju prepis, mene mrzi da trazim. Nisam znao da je iznosenje istine blacenje? To neki novi momenti?

Корисник Аватар корисника sljera
    Члан од
    09.09.2010
    Одговори
    934

Подразумевано

Ok pitam iz prostog razloga jer .... Na poceku nije bilo price da ce da se zida ww na +,+ ili je i bilo ali to nisam uzimao kao ozb. ......

Dolazi vreme uzimanja ww sela ....

Vidim -,+ uzima ww zatim +,- pa +,+ i na kraju -,- (tacnan redosled ne znam a i nije bitno) ......

Kazem ok nije problem u jednoj od soba podrzavam tu ideju ali cisto takticki jer pravilo koliko protivnik ima ww sela toliko treba da ima i druga strana ....

Medjutim .... Taj takticki deo pada u vodu onog momenta kad +,+ rusi ww selo na +,+ na 0 a -,+ rusi +,- .....

I sad sta se desava protivnik salje sav deff na -,- a koalicija +,+ i -,+ razbacuje deff na planove art-e itd ....

E sad umesto da taj ww na +,+ sluzi kao rezervna varijata, a vi da nastavite pritisak na hammers ovde je neko kreno da gleda svoj interes i automatski deli koaliciju (svesno ili ne ne znam ) i ispada sad da ce se oni koji su podrzavali ww na +,+ osecati prodanim i misliti da su izgubili server a to uopste ne bi trebalo da bude tako (ne msm. na vodje nego igrace )....
    PENZIJA ....

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 13:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 00:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7