Страница 52 од 568 ПрваПрва ... 242505152535462102152552 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 511 до 520 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tul3 Види одговор
    178 korisnika na mrezi, pa ovo kao nekada u najboljim danima ...jos kada bi igrala bila takva ...Previse spama ovde, daj malo vise korisnih informacija o serveru, a manje bezveznih i retardiranih prozivki.
    Nema sta da se vidi korisno zastita 6 dana to nema ni na sporom,onda praznici pa pocinje vatromet.
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Корисник Аватар корисника Sith
    Члан од
    21.07.2013
    Локација
    Bg
    Одговори
    179

Подразумевано

vracajte server !!!
    hrx-Das Boot, Purple Haze
    rsx-NightmarE, Nightmare
    comx-DB Team, Three Amigos

Penzija

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Sith Види одговор
    vracajte server !!!
    Vratice ga izgleda al 48h unazad pa juri cropove opet

http://forum.travian.rs/showthread.p...l=1#post402696

http://status.travian.com/
    Последња измена: Nikola-Terrors, 28.12.2014 у 00:37.
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Подразумевано

Драги играчи,

Као што многи од Вас знају неки Travian сервери широм света тренутно имају проблема са приступом.
    Тренутни статус можете видети и овде: http://status.travian.com/

Техничка подршка и програмери из Немачке раде на том проблему већ сатима и надамо се да ће га ускоро решити.

Такође, на свим серверима који имају овај проблем војска не умире од глади. На неким серверима су успели да паузирају игру, док на неким нажалост нису.

Извињавамо се на насталој непријатности.

Ваш Travian тим
    T3.6 rulez

Корисник Аватар корисника Skora
    Члан од
    16.11.2013
    Одговори
    20

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola-Terrors Види одговор
    Nema sta da se vidi korisno zastita 6 dana to nema ni na sporom,onda praznici pa pocinje vatromet.
    Da inace si za ovih 6. dana ekspodirao na mapi hahaha

Корисник
    Члан од
    05.06.2013
    Одговори
    200

Подразумевано

NIKOLA RACUNDZIJA
    kaze neko ko je upucen u tvrdnje.
    kakve veze ima nick sa stvarima koje sam ti rekao,decko ti fejkas sa 1 jedinicom,otkud ti samo pomisao da to nekome moze biti fake,okacio si svoj blam samo da bi povezao sa kruznom kao da je zbog toga otisao def da bi stvorio lazan privid. kao sto si govorio kako su ti naseljenici ljubili tudja sela da bi prikrio koliko si tanak kao igrac a samo pokazao koliko si tanak kao lik i onu staru izreku da pas koji laje ne ujeda,igracino na forumu.
    elem,necu da se upustam dublje u temu,ja od tebe nisam cuo nijedan argument,kazu kad se covek vadi svaki izgovor je dobar ali ajde da prihvatim tvoju igru,ja sam onaj koji je tvom drugu nigeru oteo off selo i poorao njive u gg na tekucem rs3,znaci tebe bih tek omlatio sa mnogo manje truda ali na tvoju srecu pucam samo na visoko pa neces imati razloga za brigu
    ako sam ja mish ti si zdenka sira,toliko o kompetentnosti i misevima iz mog ugla gledano a sad tebe da cujem ko je mangup na comu i ovo sa fejkom osim ako sad ne nameravas na neki drugi nacin da izbegnes reply
    Последња измена: amo, 28.12.2014 у 00:52.

Подразумевано

Koliko vidim neće se server vratiti uskoro..
    Here since 2008

Корисник
    Члан од
    07.07.2011
    Одговори
    105

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла amo Види одговор
    kakve veze ima nick sa stvarima koje sam ti rekao,decko ti fejkas sa 1 jedinicom,otkud ti samo pomisao da to nekome moze biti fake,okacio si svoj blam samo da bi povezao sa kruznom kao da je zbog toga otisao def da bi stvorio lazan privid. kao sto si govorio kako su ti naseljenici ljubili tudja sela da bi prikrio koliko si tanak kao igrac a samo pokazao koliko si tanak kao lik i onu staru izreku da pas koji laje ne ujeda,igracino na forumu.
    elem,necu da se upustam dublje u temu,ja od tebe nisam cuo nijedan argument,kazu kad se covek vadi svaki izgovor je dobar ali ajde da prihvatim tvoju igru,ja sam onaj koji je tvom drugu nigeru oteo off selo i poorao njive u gg na tekucem rs3,znaci tebe bih tek omlatio sa mnogo manje truda ali na tvoju srecu pucam samo na visoko pa neces imati razloga za brigu
    ako sam ja mish ti si zdenka sira,toliko o kompetentnosti i misevima iz mog ugla gledano a sad tebe da cujem ko je mangup na comu i ovo sa fejkom osim ako sad ne nameravas na neki drugi nacin da izbegnes reply
    Kako spominjes rs3 neko bi mislio da ste i napravili neku stetu tamo,da sam na tvom mjestu taj server bi sto prije zaboravio
    rs3-Django (2011)
    -Rocco (2012)
    -Tortuga (2013)
    -Enjoy (2014)
    -r3hab (2015)

rs1-San Sei (2014)
    -Enjoy (2015) + (2016)

rsx-SWAmp (2015)

Подразумевано

NIKOLA RACUNDZIJA
    http://prntscr.com/5lnjn3
    http://prntscr.com/5lnjtd
    http://prntscr.com/5lnk6x
    http://prntscr.com/5lnl00

Oteli off selo u zamenu za svojih 11offova pola od tih offova jacih nego taj sto ste oteli
    Prebiste nas preoraste sve redom sve se vidi xaxaxa

Budi pozdravljen

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

NIKOLA RACUNDZIJA
    Evo reply zasto je poslata 1 jedinica u napadu zasto bih trosio 3-5-10 ili 20 jedinica kada sam imao sliku poruke za deff neci koji igra na tom acc-u
    http://prntscr.com/5lnlq9
    http://prntscr.com/5lnpqd
    A ti kad si toliko jak kako kazes zasto nesmes da stavis nick?da te nije strah od nigera da ti mozda ne vrati ili???svakom se moze desiti da mu ode i off selo i GG nebudi toliko siguran u sebe igracino i od jaceg ima jaci uvek...Misicu
    I da naravno znam da deff nije slat zbog mene jer ja kad mije bugz poslao sliku MM poruke onda sam poslao napad i doso na forum da palim vatru a sto ste se pojedinci upalili niko vam nije kriv
    Последња измена: Nikola-Terrors, 28.12.2014 у 01:10. Разлог: zboravih

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 01:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7
    Одговора: 78