Страница 187 од 568 ПрваПрва ... 87137177185186187188189197237287 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,861 до 1,870 од 5679

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник Аватар корисника Nidza Official
    Члан од
    05.01.2015
    Локација
    BEOGRAD
    Одговори
    42

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zivotni kompleksi Види одговор
    hvala na info
    Nema na cemu,ako se sta promeni a tebi to znaci,obavesticu te ovde.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла vladabgd Види одговор
    I meni,bese vrhunski..... 1 nalog,a sam uzeo obuku i ishranu.... Losa karma Grofe,losa karma.... Budes do 3h na acc,a njemu luda u 3.15 promeni dejstvo i da 2x brzu vojsku
    Ali najjace mi je kada parkiras off u dolinu bez izvidjaca....meni dodje da ga opalim!
    T3.6 rulez

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Nixon ispalio Crnca, hahahaha
    Sad je u saradnji sa Slovencima.

Корисник
    Члан од
    14.12.2010
    Одговори
    264

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла VLADTEPES Види одговор
    I ja sam cuo da im je plakao posle onog katanja i molio slovence za saradnju, sta ces, bitno preziveti
    penzioner koji vas posmatra samo

Корисник Аватар корисника Sith
    Члан од
    21.07.2013
    Локација
    Bg
    Одговори
    179

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла paparazzo Види одговор
    I ja sam cuo da im je plakao posle onog katanja i molio slovence za saradnju, sta ces, bitno preziveti
    ako ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se
    hrx-Das Boot, Purple Haze
    rsx-NightmarE, Nightmare
    comx-DB Team, Three Amigos

Penzija

Подразумевано

Laki, kladim se da ti znas kako ce zavrsiti server...100%, ima te u svim strukturama travianskog drustva!
    T3.6 rulez

Корисник Аватар корисника fawo
    Члан од
    01.07.2014
    Одговори
    81

Подразумевано

Najnovije uputstvo iz Fawine skole, idite u modove za vreme primirja.

http://prntscr.com/5sgaur

https://www.youtube.com/watch?v=j5_uSWh-ubI
    Premotati film na 1.48 i pogledati kako se zove sedmo off selo i uporediti sa selom ovog sto je u modu za vreme primirja. Fawo instruktor daje nove taktike.
    Moja ti je taktika samo jedna i to dobro zapamti : Zakucaj se i rascereci sto vise deffa, jer ja uvjek izvucem ne 2,3,4,5 puta vise,nego toliko da vi nikada niste ni blizu da parirate oko toga. I mudrac posto nisi skontao sta znaci "Sto vise zakucas vise ces i da obnovis = 1. Moji offovi nikada nisu na hranjenju , 2. Ja da cuvam 5-7 offova i da ih ne kucam ko bi hranio u svakom selu po par miliona minusa? 3. Cim hranis tolike minuse to povlaci da vecinu ressa koje opljackas od mungosa kao sto si ti i tebi slicni moras da utrosis u hranjenje tih offova koji came i samo im se cifra povecava sto bi ti mozda iskoristio da ispucas 7 WW offova i izgubis server dok sam ja prijatelju se igrao 90+ dana svaki dan mi bilo zanimljivo i odbijao se ko vaska na zidovima i potamanio 99% igracina , kvazi igracina i buranije raje.

Ja sam bar uradio nesto sto vi necete prebaciti za 5 godina 6milja u napadacima. I osvojio ili pomogao ljudima da osvoje 95% servera gde sam ja igrao.

Toliko ste mi zanimljivi da vas ne smatram ni motivom da klikam server.
    Последња измена: fawo, 15.01.2015 у 01:15.

Корисник
    Члан од
    14.10.2010
    Одговори
    440

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла fawo Види одговор
    Moja ti je taktika samo jedna i to dobro zapamti : Zakucaj se i rascereci sto vise deffa, jer ja uvjek izvucem ne 2,3,4,5 puta vise,nego toliko da vi nikada niste ni blizu da parirate oko toga. I mudrac posto nisi skontao sta znaci "Sto vise zakucas vise ces i da obnovis = 1. Moji offovi nikada nisu na hranjenju , 2. Ja da cuvam 5-7 offova i da ih ne kucam ko bi hranio u svakom selu po par miliona minusa? 3. Cim hranis tolike minuse to povlaci da vecinu ressa koje opljackas od mungosa kao sto si ti i tebi slicni moras da utrosis u hranjenje tih offova koji came i samo im se cifra povecava sto bi ti mozda iskoristio da ispucas 7 WW offova i izgubis server dok sam ja prijatelju se igrao 90+ dana svaki dan mi bilo zanimljivo i odbijao se ko vaska na zidovima i potamanio 99% igracina , kvazi igracina i buranije raje.

Ja sam bar uradio nesto sto vi necete prebaciti za 5 godina 6milja u napadacima. I osvojio ili pomogao ljudima da osvoje 95% servera gde sam ja igrao.

U svakom selu po par miliona minusa, hoce li to objasnjenje biti u nekom sledecem klipu? :O
    dzimi-rakijica 1 rsx
    nikola17isn- tikvice 2 rsx
    milos91- RAKIA R 3 rsx
    nikola17isn- NN 4 rsx
    Dzimi-TNT® 6 rsx
    Dzimi- 1389 7 RSX http://travian-reports.net/rs/report/17241915405
    Dzimi-R http://travian-reports.net/rs/report/230370b5a8c
    Dzimi -exexcomx BALKAN C
    Dzimi,Bambika-comx RAKIA
    Apostol 11- rsx X

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла fawo Види одговор

a znači i ti si se zakucao u maestralnim glavatim akcijama ?

Блокиран корисник
    Члан од
    08.06.2010
    Одговори
    349

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dzimi Види одговор
    U svakom selu po par miliona minusa, hoce li to objasnjenje biti u nekom sledecem klipu? :O
    veći je izgleda lv od nas

Сличне теме

1. Тренутно стање на рс1
    By Rade in forum Свет 1
    Одговора: 1522
    Последња порука: 05.12.2013, 14:49
  2. Тренутно стање на рсx
    By Rade in forum Speed свет
    Одговора: 599
    Последња порука: 10.11.2013, 01:59
  3. Тренутно стање на рс7
    By Rade in forum Свет 7