Страница 35 од 35 ПрваПрва ... 25333435
Приказ резултата 341 до 343 од 343

Тема: Стање на rs19 серверу - Древна Европа 2.0

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла REALNOSTANJE Види одговор
    E sad jos nesto posto je server gotov (prakticno ima jos vremena da se napravi neki lepsi log i to je to ) hteo bih da cestitam svima onima koji su odigrali ovaj server i ostali ljudi do kraja
    DUNSTERI su server dobili boljom organizacijom .. diplomatija prelasci ubedjivanja itd su deo igre .. a svakako su imali najjace deffere
    sto se tice EKIPE moj POTPUNI RESPECT imaju igraci RUMENKO(s razlogom pre svih), KRISTALNA , LEDENO , ZARE , DANE1 , DEFODARA (sigurno ih ima jos ali ovu su bili primeceni ) - Ljudi su odigrali SERVER BEZ PLJUVACINE DRUGIH samo pokazujuci svoje znanje.. na strani na kojoj su bili borili su se lavovski .. takve ljude samo pozeleti imati u savezu! -jos jednom RESPECT

a ovi ostali koji su zeleli sebe da podignu spustajuci i pljujuci po drugima , koji su vise vremena proveli ratujuci po forumu nego po igri .. koji svoje neuspehe pravdaju "dosli smo da se zezamo" itd itd .. svi oni ce se prepoznati .. VAMA OSTAJE NOVI SERVER DA KUKATE PLACETE PROKLINJETE PRETITE itd.. jer vi nikad necete nauciti zbog cega se igra travian i kako se igra isti ..

jos jednom SVE NAJBOLJE!

U potpunosti se slazem sa ovim postom,jos bih samo dodao da potpuno razumem protivnicku stranu u neispucavanju ofova na Zevsa na kraju,isto bih i ja tako odradio,jednostavno stara skola,dobra skola.
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19

Корисник Аватар корисника Team Extreme
    Члан од
    30.08.2012
    Локација
    Novi Pazar
    Одговори
    178

Подразумевано

Cestike Dunsterima na pobedi.Jesam malo pretarao sa provokacijama na forumu,al to je deo pshickog rata..Ako se protivnik primi.Ko me zna znaju kakav sam covek.Pozdrav za Ekipu drago mi je bilo igrati sa njima i idrzati do kraja.Naucili smo veliku lekciju ma ovom serveru.Sve najbolje u travijanskom svetu.Poz za sve igrace sa rs19.

Elvi-Team Extreme

Корисник
    Члан од
    24.09.2012
    Локација
    KRUSEVAC
    Одговори
    24

Подразумевано

Dragi moji, cestitam vam na pobedi! Izuzetno mi je bilo drago igrati u ovakvom timu. Od prvog dana, od kad smo resili da se zovemo dunsteri, znao sam da ce to biti prava druzina i da cemo se dobro igrati. Nisam mogao ni da sanjam da cemo biti bas ovoliko dobri. Nadmasili smo sva ocekivanja, krsili smo i lomili sve od reda, krsili njihove ofove na nasa sela, slozno skupljali milione deffa i slozno lomili i rusili neprijateljska sela nasim ofovima. Pozdravljam vas sve i zelim vam sve najbolje u zivotu! Takodje, pozdravljam i igrace iz ekipe, kao sto rece neko gore, da ga sad ne citiram, bilo je i ovakvih i onakvih, ali respekt prvenstveno za one koje je on pobrojao. Sada ide lepo vreme, pa se necemo baviti travijanom, ali ako Bog da okupljamo se ponovo na nekom serveru jesenas, da krsimo i lomimo! Do tada vas pozdravljam. LP DARKOS...pobednici.png

Сличне теме

1. Стање на rs1 серверу
    By Promax in forum Свет 1
    Одговора: 5423
    Последња порука: 11.07.2016, 10:37
  2. Стање на rs19 серверу
    By Zoro in forum Свет 19
    Одговора: 88
    Последња порука: 14.04.2016, 18:07
  3. Одговора: 1016
    Последња порука: 29.01.2015, 19:26
  4. [rs19] Древна Европа 2.0!