Приказ резултата 1 до 3 од 3

Тема: Vicevi i dozivljaji

Корисник
    Члан од
    07.10.2014
    Локација
    Zabalj
    Одговори
    15

Палац горе Vicevi i dozivljaji

Evo, za pocetak ja cu da ispricam jedan dogadjaj koji se desio u Bosni jos za vreme ex YU.

Gradili ljudi prugu.nesto slicno kao pruga beograd bar. i sve je bilo dobro dok nisu dosli do jedne planine.problem je bio sto kad dodju do planine pruga mora da skrene pod ostrim uglom,prakticno da se vrati u suprotnom pravcu (skoro).i sad to je tim inzenjera koji radi na projektu. imaju ljudi rok i sad su vec na knap sa vremenom pa pocinju da se nerviraju.A u blizini ima livada gde je jedna baba cuvala ovce.vidi sad zena da se ni nesto muce i pridje tom glavnom inzenjeru.kaze:

-Jeli djete, ja vidim da vi imate neki problem,i nisam ja nesto skolovana ili pametna al ajd ako oces kazi mi sta vas muci. mozda mogu da pomognem?

inzenjer rece: ajde baba ne davi, sta ti da pomognes. idi tamo cuvaj ovce i nemoj da smetas.

tek ce baba: dobro dete,kako oces....

Posle 7 dana inzenjeri i dalje neznaju sta bi i baba opet pridje i isto pitanje postavi,a naravno dobije isti odgovor jos grubljim tonom.

2 nedelje kasnije inzenjeri u problemu velikom jer je rok za zavrsetak vec blizu a oni nisu ni poceli da grade. jednostavno blokirali. nemaju vise ideja.

Dodje baba ponovo i pita:

dobro dete, ajde kazi mi vec jednom u cemu je stvar. ionako nista ne radis, pa sta ti fali bar da mi kazes sta je problem.

rece inzenjer: jao baba sto si dosadna.ajde dobro recicu ti. vidis baba ovu prugu?
    Vidim - rece baba
    a jel vidis ovu planinu -rece inzenjer
    vidim sine-rece baba
    e pa ta planina nam smeta i sad moramo da vratimo prugu pod ostrim uglom nazad za neko rastojanje a na tako ostroj krivini sile na tockovima su prevelike voz iskace iz sina jer tangencijalna sila..... -rece inzenjer,a baba ga prekide u pola reci i rece:

PA TO TI JE VRLO JEDNOSTAVNO SINE MOJ
    tek ce inzenjer na to: ma kako jednostavno?
    PA SAMO SE VRATIS NAZAD!!!!!!!!!!!!!! ( ako neko ne shvata poentu,po pruzi ide voz a on moze ici i napred i nazad. znaci na kraju pruge postavis skretnicu i samo promenis pravac kretanja)

Корисник
    Члан од
    04.11.2014
    Одговори
    6

Подразумевано

Tok spanske serije u 500 epizoda. xD ! U pocetku Gabrijela zivi u stali, nema jednu nogu, gluva je, slepa, nepismena i siromasna. Nema za hranu pa mora da jede sljunak. – Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i cuje. …- U 120-toj epizodi izraste joj noga. – U 150-toj epizodi postaje direktor banke. – U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muskarci u seriji placu. – U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, ocuha, jetrvu i svekrvu, i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi muskarci u seriji placu. – U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je majka umrla cim se rodila. Svi placu. – Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona place, svi u seriji placu. Place i reziser i scenarista i koscenarista. – Ta epopeja traje 20 epizoda. – U 340 epizodi vraca se do stale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaze da ce imati srece u zivotu. Place Gabrijela, place gatara, placu svi muskarci u seriji, place moja baba koja prati tu seriju, placem i ja jer je Gabrijeli konacno krenulo. – Na kraju, posle 500 epizoda prorocanstvo se ispuni, moja baba pocinje da prati drugu spansku seriju u kojoj, na pocetku, Lusinda zivi u stali, nema jednu nogu, gluva je i slepa…

Подразумевано

dobra foram umor sam od smeha

Сличне теме

1. Vicevi
    By koja94 in forum Одаје веселих мудраца
    Одговора: 570
    Последња порука: 18.09.2012, 12:44

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре