Страница 69 од 87 ПрваПрва ... 1959676869707179 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 681 до 690 од 870

Тема: Stanje na rs4 serveru

Подразумевано

Ne znam koliko je vama interesantno, ali ja sam se u poslednjoj akciji na NW savez oduševio jednom činjenicom.
    Kod igrača Ganikus, sačekano je 271075k off-a, što ga je naravno, postavilo na mesto broj 1 po def poenima na serveru do sada. Ono što me je oduševilo, jeste činjenica da toliko off-a nije sačekao nijedan savez tokom celog servera.
    2.Empire 254992
    3.C4-H™ 236412
    4.MOC_DT 232479
    5.C4-SA-V™ 210579

Budući da je defano više sela tokom ove akcije, zaista moram, ovako zvanično, da uputim čestitke organizatorima def akcije.
    Bravo momci i devojke!!!
    Banana - RS2 2009/10 T3.6
    Pigs.EQ (EKIPA)
    Banana Broz - RS2 2010/11 T3.6
    WU.BROZ
    Mad Max (Dual) - RS5 2011/12 T3.6
    WU
    Banana - RS4 2014/15 T4.4
    NW

Подразумевано

Uhhh Banano, koga si ti nasao da hvalis Kad vidim ko vodi taj savez, odmah pocnem da se smejem...Kolko sam upucen kod Ganikusa je samo nekoliko likova poslalo deff, ostali su slali ljubimcima uprave, koji nisu znali da izvale dal je pravi napad ili ne...Toliko o tom savezu Oticice oni na dobos uskoro
    I tako to sve...

Корисник Аватар корисника GoR GaR
    Члан од
    01.12.2011
    Локација
    Apatin
    Одговори
    53

Подразумевано

došlo je do zasićenja igre,puno pozdrava i neka mudriji pobedi.

Корисник Аватар корисника milepsr
    Члан од
    28.06.2009
    Локација
    Palau
    Одговори
    677

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла GoR GaR Види одговор
    došlo je do zasićenja igre,puno pozdrava i neka mudriji pobedi.
    Rece lik koji je sam bez dogovora sa savezom, od svih mogucih slobodnih artefakata, poslao off na malu skrivalicu...
    rs4 - Gavrilo Princip

Jedna briljantna ideja: Da se licencira Ultimate Survival Serbia> Stranci bi imali zadatak da prezive u Srbiji sa minimalcem od 21.160 RSD mesecno... Sponzor Narodna banka... Hit u najavi...

Корисник
    Члан од
    16.10.2013
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла *CIPIRIPI* Види одговор
    Uhhh Banano, koga si ti nasao da hvalis Kad vidim ko vodi taj savez, odmah pocnem da se smejem...Kolko sam upucen kod Ganikusa je samo nekoliko likova poslalo deff, ostali su slali ljubimcima uprave, koji nisu znali da izvale dal je pravi napad ili ne...Toliko o tom savezu Oticice oni na dobos uskoro
    A ko su ljubimci uprave? Daj prosvetli nas....I stavi nik iz igre, da vidim da li igras ili samo pametujes sa strane...

Ako je tu puklo 3-4 offa, valjda znas da to mora da brani 10-ak deffera a koliko znam islo se na 5 meta....izracunaj koliko moze da bude deffera u savezu, pa mi kazi kako je to podeljeno....posto sve znas.
    Последња измена: Pikan, 12.01.2015 у 13:06.
    exrs3 Bitange...
    rs3 Gudramara...

rs4 Zele zeka...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Pikan Види одговор
    A ko su ljubimci uprave? Daj prosvetli nas....I stavi nik iz igre, da vidim da li igras ili samo pametujes sa strane...

Ako je tu puklo 3-4 offa, valjda znas da to mora da brani 10-ak deffera a koliko znam islo se na 5 meta....izracunaj koliko moze da bude deffera u savezu, pa mi kazi kako je to podeljeno....posto sve znas.
    Sam si se javio, nemoj da places slucajno ako se deff sa naloga Don Dabon prebaci kod nekog drugog a ne kod tebe.Toliko od mene, i izbacite spijune iz saveza
    I tako to sve...

Корисник
    Члан од
    16.10.2013
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла *CIPIRIPI* Види одговор
    Sam si se javio, nemoj da places slucajno ako se deff sa naloga Don Dabon prebaci kod nekog drugog a ne kod tebe.Toliko od mene, i izbacite spijune iz saveza
    Nisi se predstavio....sa ljudima koji nemaju obraza da se predstave ne razgovaram.....kad se budes predstavio gde igras i sta, onda ces dobiti mozda i odgovor....do tad komuniciraj sa spijunima...
    exrs3 Bitange...
    rs3 Gudramara...

rs4 Zele zeka...

Корисник Аватар корисника Blaza Zeleznica
    Члан од
    29.12.2014
    Локација
    Lajkovac
    Одговори
    32

Подразумевано

Cipiripi je u pravu za deff kod Ganikusa.. Da su bili pretori koji su otisli kod ostalih ne bi nijedan off prosao. Ocigledno je bilo da napadi idu na Ganikusa jer su poslali na mali SiS koji nemaju nijedan ... a i vremena su bila pribliznija nego kod ostalih. Ali samo nekolicina ljudi u nasem savezu ucestvuje u smisljanju deff akcija(2 il 3 ) naloga i svega i kada neko nesto predlozi ili kaze oni ga iskuliraju,,

NW DO POBEDE!
    Biroba ex RS4
    Biroba rsx

Корисник
    Члан од
    16.10.2013
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Blaza Zeleznica Види одговор
    Cipiripi je u pravu za deff kod Ganikusa.. Da su bili pretori koji su otisli kod ostalih ne bi nijedan off prosao. Ocigledno je bilo da napadi idu na Ganikusa jer su poslali na mali SiS koji nemaju nijedan ... a i vremena su bila pribliznija nego kod ostalih. Ali samo nekolicina ljudi u nasem savezu ucestvuje u smisljanju deff akcija(2 il 3 ) naloga i svega i kada neko nesto predlozi ili kaze oni ga iskuliraju,,

NW DO POBEDE!
    I kod tebe nema nika iz igre....i ti neki filozof?
    exrs3 Bitange...
    rs3 Gudramara...

rs4 Zele zeka...

Корисник
    Члан од
    16.10.2013
    Одговори
    32

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Blaza Zeleznica Види одговор

NW DO POBEDE!
    Tek sad vidim....Otisli na mali sis sa 5 offova i 28 vezanih.......A taj sis bio na 5 polja od Parisa i mi ga uzeli od natara posle 3 dana.....AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA

Ipak si ti pobednik za danas!
    exrs3 Bitange...
    rs3 Gudramara...

rs4 Zele zeka...

Сличне теме

1. Trenutno stanje na serveru [rs2]
    By Panta in forum Свет 2
    Одговора: 2920
    Последња порука: 02.04.2011, 21:38
  2. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576