Страница 82 од 113 ПрваПрва ... 3272808182838492 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 811 до 820 од 1125

Тема: Zimski rsx

Корисник Аватар корисника Tequila
    Члан од
    03.08.2013
    Локација
    Vojvodina/Srem
    Одговори
    19

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла HERBA Види одговор
    Bas si ambiciozan , ako osvojis rsx , onda ces biti pravi i moje cestitke a do tada , samo si forumas i nista vise . Bas me zanima kako ti kolega sad cita i misli se ko li ce pre do 100 ja ili on
    herbina rec svetinja,sta kaze to se i uradi xD tj desi
    Mile Kitic
    Drama Queen
    Opasan Momak
    Boki 13

Корисник
    Члан од
    04.06.2014
    Одговори
    345

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла HERBA Види одговор
    Bas si ambiciozan , ako osvojis rsx , onda ces biti pravi i moje cestitke a do tada , samo si forumas i nista vise . Bas me zanima kako ti kolega sad cita i misli se ko li ce pre do 100 ja ili on
    cujes drug nesta ovaj post cu uzeti kao dokaz

a sto se tice sto pokusavas mene i mog druga rastaviti reci cu ti jedno
    mi ww necemo zidati jer cemo imati precih stvari
    a ww ce da zida Nikola i od nas ce da dobije podrsku

ps:cuo sam da ti nezidas ww ?
    nije valjda pedala odradila svoje ?

ps1:da ti ponovim jednu recenu
    druze samo JAVNO reci da si NAJACI i da si saru nazvao misom i dolazim na tvoje kordinate

Члан од
    03.08.2013
    Локација
    Vojvodina/Srem
    Одговори
    19

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ALIENS TM Види одговор
    jest care inace je sve tako kako kazes i budi ubjedzen da je tako
    Члан од
    04.06.2014

? : D
    Mile Kitic
    Drama Queen
    Opasan Momak
    Boki 13

Корисник
    Члан од
    04.06.2014
    Одговори
    345

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Tequila Види одговор
    Члан од
    04.06.2014

? : D
    da inace nisam igrao nikada rsx do sada
    i nisam imao potrebe ni da se registrujem na forumu

Члан од
    03.08.2013
    Локација
    Vojvodina/Srem
    Одговори
    19

Подразумевано

da inace nisam igrao nikada rsx do sada
    i nisam imao potrebe ni da se registrujem na forumu
    O izvinjavam se nigercino upravu si , nesto mi se prispavalo pa sam pobrkao forume AHAH
    Mile Kitic
    Drama Queen
    Opasan Momak
    Boki 13

Корисник
    Члан од
    03.07.2014
    Одговори
    133

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Nakon godinu dana pauze sa traviana i speeda i nakon 2 godine neigranja na teutu otvorio sam nalog da vidim start , jel se sta promenilo i 15 sati sam bio prvi napadac i farmer servera, kao sto rekoh tada sa 10% snage . Nemoj samo ti da brines zasto ne igram od juce lepoto moja. To je bio samo lagani trening kako krenuti server bez duala i sitera .
    Cekaj moze objasnjenje sad te nista ne razumijem... Jucer si napisao da vas igra 4 na tom nalogu, sada tvrdis da igras sam, to jeste bez duala i sittera... Sljedeci put duboko udahni, sjedi, smiri se malo pa dodjes i napises post, ipak si ti Original Player Hater Jbg ajde sto lazes mene, to me bas i ne pogadja, ali sto lazes sebe e to je vec nesto drugo

I ti rece da vas ima 9 u savezu samo:

Skraćenica RSX TE@M
    Ime rsx
    Rang: 7
    Poeni: 3663
    Članovi: 29

I ovo smo uspjeli da shvatimo kako si dosao do toga... 9 pises 2 pamtis, jesam li upravu?

Moj nalog je Bambam i zamisli igrat cu rimljanina na ++ . Ako do nedelje Knindza ne bude odbanovan na forumu imas veliku priliku da uzmes server , jer vidim po sobama velika komesanja zbog toga. Ne bi me cudilo da ste kupili admina , jer kako kaze tvoj Omar da sve ima cjenu .
    Knindza je banovan sa razlogom, jer ako nekoga moze da vrijedja nick Niiger, koji nema nikakvo znacenje, zasto onda dopustiti nick Knindza ili pak Vlad Tepes Drugo bi bilo da je kod doticnog nick Nigger, e onda bi ban donekle i mogao da prodje, cak i da nick stoji Niger, opet nema razloga za ban, jer ja kako sam ucio u skoli, Niger je drzava u Africi

Normalno da sve ima svoju cijenu, imas je i ti, samo je jos utvrdili nismo

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

druze samo JAVNO reci da si NAJACI i da si saru nazvao misom i dolazim na tvoje kordinate
    Zar Nikola nije rekao da ide na ++ sa tobom. na kojim koordinatama ce da gradi ww pobogu

Prijateljski savjet da ti dam jer ipak si moj sarajlija. Po tvojim Postovima se vidi da se ti i Nikola ,jabuka moja, odlicno sporazumjevate. To "nezidas" ne znam sta je , a Herba jeste "Naj(j)aci", posle Mede naravno

Корисник
    Члан од
    04.06.2014
    Одговори
    345

Подразумевано

Zar Nikola nije rekao da ide na ++ sa tobom. na kojim koordinatama ce da gradi ww pobogu

Prijateljski savjet da ti dam jer ipak si moj sarajlija. Po tvojim Postovima se vidi da se ti i Nikola ,jabuka moja, odlicno sporazumjevate. To "nezidas" ne znam sta je , a Herba jeste "Naj(j)aci", posle Mede naravno
    ocigledno ti imas mnogih problema ali dobro da ti ponovim
    sve je tako kako kazes i budi ubjedzen da je tako

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Delegati Види одговор
    Cekaj moze objasnjenje sad te nista ne razumijem... Jucer si napisao da vas igra 4 na tom nalogu, sada tvrdis da igras sam, to jeste bez duala i sittera... Sljedeci put duboko udahni, sjedi, smiri se malo pa dodjes i napises post, ipak si ti Original Player Hater Jbg ajde sto lazes mene, to me bas i ne pogadja, ali sto lazes sebe e to je vec nesto drugo
    Bacam pred svinje bisere (nadam se da me zbog ovog nece banovati Nikola jer to su novozavjetne reci, pa ce morati i vjere da se odrekne ). Pomjesao si babe i zabe, tj Mixovao si frogs i grendmothers , u tvom slucaju. Kada sam spominjao 4 igraca na nalogu pisao sam za rsx, a bax sam skroz slucajno krenuo sam samcat, jer su javili da otvorimo naloge i da se sprdamo. Tih 15 sati sto sam bio prvi farmer servera mi je bio samo lagan trening pred rsx i igrao sam dok mi nije dosadilo i otisao da cugam u grad sa ekipom

Корисник Аватар корисника HERBA
    Члан од
    01.03.2012
    Локација
    BEOGRAD
    Одговори
    350

Подразумевано

Meni ti nisi jasan , kako to dolazis da osvojis server preko necije grbace , lepo sam ti napisao ozidaj ww na 100 i bices postovan ovako si forumas i toliko o tome necu da ti ponavljam pismen si . Saro nije mis , ako imas nesto reci njemu nisam mu ja advokat a dal sam najjaci pa eto reko ti Gordon , posle Mede sam izgleda ja videcemo .

p.s za kraj ne pravi se blesav , skupi jaja pa kod mene na -+ nisam najjaci ali mi najtvrdji

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •