Страница 5 од 113 ПрваПрва ... 345671555105 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 41 до 50 од 1125

Тема: Zimski rsx

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Znaci ovako. Za sad samo Niger i ja napisali imena naloga na kojima igramo. Nema promjene imena naloga . Ko ima daMu nek napise pre pocetka servera na kom nalogu igra i koje koord. Nemoj posle da mi fata ludilo po forumu kako je neka igracina , a otvorio po 10 naloga i izabrao najbolji.

Igram na Bambam savez RSXTeAm i dolazim na ++. MHovi slobodno nek cesljaju nalog.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор
    Znaci ovako. Za sad samo Niger i ja napisali imena naloga na kojima igramo. Nema promjene imena naloga . Ko ima daMu nek napise pre pocetka servera na kom nalogu igra i koje koord. Nemoj posle da mi fata ludilo po forumu kako je neka igracina , a otvorio po 10 naloga i izabrao najbolji.

Igram na Bambam savez RSXTeAm i dolazim na ++. MHovi slobodno nek cesljaju nalog.
    Bravo keksic za tebe

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ekipa rsx Види одговор
    Bravo keksic za tebe
    Posto si klasican BOT kladim se da ne smes da stavis ovde potpis na forumu koji ces nalog biti na rsx

Подразумевано

Nznm jos znaces kad dodje vreme

Блокиран корисник
    Члан од
    11.02.2012
    Одговори
    1,393

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ekipa rsx Види одговор
    Nznm jos :( znaces kad dodje vreme
    Znaci dao je rec na kom nalogu igra pre pocetka servera . Drzimo ga za rec

Корисник Аватар корисника TheCofi618
    Члан од
    16.03.2014
    Локација
    Lazarevac
    Одговори
    108

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Oph Види одговор

+/+ kote su u pitanju, o nick-u se vodi rasprava i dalje, ali cim se otvori registracija obecavam ti prvi ces saznati
    exrs1-TheCofi618 -(HIMMEL)
    comb-TheCofi618(TTT)
    exRSX-TheCofi618/UnleashTheBeast(LBP-ZooM)
    rsx-TheCofi618(dual acc)-(UNI0N-P)
    RSX - pedro_daniel

rs1 - TheCofi618
    finals.travian.com - ImaNas(TTT)

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла partizanovac Види одговор
    hahahahahahahahahah iz kog si ti sela izvini ne stigo da upitam
    citaj sta pisem il uzmi prevodioca nisam rekao nedam nego nedamo a sto se tice+/+ pitacemo se naravno nije ni poceo server gde ce gazde da vas smeste prvo to

a za veci imas u mom potpisu ciji je najveci svakako ako imas veci ti se potpisi hahahahaha
    Selo Beograd, Opstina Palilula. Prevodilac mi ne treba nemoj da se sekiras a vi gazde mozete da budete samo mentalno poremecenim ljudima izgleda jel da je neko iole normalan otisao bi davno. Eto odgovorio sam ti iz kog sam sela,a sto se tice cuvenog +/+ ako je kao na comx ne daj vam boze pakujte se i bezite odatle veruj mi A sa kakvim se znanjem ide u kafanu nemoj da se brines nego se ti lepo meni javi jednom da te Bojan izvede da vidis sa kakvim se alkoholicarima ide u kafanu.

Блокиран корисник
    Члан од
    04.12.2009
    Одговори
    426

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла RAZOR_xD Види одговор
    Selo Beograd, Opstina Palilula. Prevodilac mi ne treba nemoj da se sekiras a vi gazde mozete da budete samo mentalno poremecenim ljudima izgleda jel da je neko iole normalan otisao bi davno. Eto odgovorio sam ti iz kog sam sela,a sto se tice cuvenog +/+ ako je kao na comx ne daj vam boze pakujte se i bezite odatle veruj mi A sa kakvim se znanjem ide u kafanu nemoj da se brines nego se ti lepo meni javi jednom da te Bojan izvede da vidis sa kakvim se alkoholicarima ide u kafanu.
    hehe dogovoreno zmaju

Блокиран корисник
    Члан од
    16.09.2014
    Локација
    Srbija
    Одговори
    1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TheCofi618 Види одговор
    +/+ kote su u pitanju, o nick-u se vodi rasprava i dalje, ali cim se otvori registracija obecavam ti prvi ces saznati
    A ti si sad pa kao neki bitan!!??
    Nema nam crnca na forumu, da se mozda nije predomislio pa presao na bax!!!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cunga lunga Види одговор
    A ti si sad pa kao neki bitan!!??
    Nema nam crnca na forumu, da se mozda nije predomislio pa presao na bax!!!
    Pa on je vas igra sa vama

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •