Страница 2 од 113 ПрваПрва 12341252102 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 11 до 20 од 1125

Тема: Zimski rsx

Подразумевано

[3:31:24] serbianhawk: russians are coming on speed serbian server , can i count on you
    [3:31:32] Obama: sure , we will humiliate russian pussies in 20 days
    [3:31:38] Obama: general prepare team for anal party
    [3:31:46] gEnErAlCrAzY : roger that

Samo za ove rusofilske ribice sto zovu i kukaju za pomoc a glume nepobedive , TNT treba da vas je sramota ali ako zatreba dovodim Amere da vam napucaju Putina i ostale !!!

Корисник
    Члан од
    14.12.2010
    Одговори
    264

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла postenjacina Види одговор
    [3:31:24] serbianhawk: russians are coming on speed serbian server , can i count on you
    [3:31:32] Obama: sure , we will humiliate russian pussies in 20 days
    [3:31:38] Obama: general prepare team for anal party
    [3:31:46] gEnErAlCrAzY : roger that

Samo za ove rusofilske ribice sto zovu i kukaju za pomoc a glume nepobedive , TNT treba da vas je sramota ali ako zatreba dovodim Amere da vam napucaju Putina i ostale !!!
    Uff kakav blam, niger dovodi ruse a ne tnt, citaj 2x postove ako ne skontas iz prve
    penzioner koji vas posmatra samo

Подразумевано

*paparazzo*

Zar vodja TNT mora da koristi multi da bi nesto rekao na forumu ...to je blam sine ! Inace imam informacije da molite i Ruse da vam se pridruze na rsx tako da nemoj vise da se " blamirate " .

Корисник Аватар корисника TheCofi618
    Члан од
    16.03.2014
    Локација
    Lazarevac
    Одговори
    108

Подразумевано

Долази и већи део Азије, само да се најави на време
    exrs1-TheCofi618 -(HIMMEL)
    comb-TheCofi618(TTT)
    exRSX-TheCofi618/UnleashTheBeast(LBP-ZooM)
    rsx-TheCofi618(dual acc)-(UNI0N-P)
    RSX - pedro_daniel

rs1 - TheCofi618
    finals.travian.com - ImaNas(TTT)

Корисник
    Члан од
    03.02.2014
    Одговори
    117

Подразумевано

Kakve ste vi paljevine :-D :-D
    nkL - rsx 2015 (TIM) http://travian-reports.net/rs/report/32046b459ec
    evil inc. - rsx 2014/15 (RSX TNT)
    Brain Killer - rsx 2013/14 (TNT TIM)
    RT Team - rsx 2013 (TNT TEQ) http://travian-reports.net/rs/report/275775b5772
    http://prntscr.com/24dxw2

Подразумевано

*paparazzo*

Zar vodja TNT mora da koristi multi da bi nesto rekao na forumu ...to je blam sine ! Inace imam informacije da molite i Ruse da vam se pridruze na rsx tako da nemoj vise da se " blamirate " .
    e multicu, samo multic svuda vidi multice
    kad bi ti samo znao sta pises debelo bi se zamislio dal da se javis bilo gde
    ti si tako pun informacija inace da nikako da mrdnes sa 6tog posta, znamo da ti nije lako
    jos kad bi znao da citas postove pre nego sto repliciras ili lupas pesma bi bila
    i sta kazes imas info da niger dovodi ruse, pa i mi smo citali coveka a ko ti taj vodja tnt
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Подразумевано

*paparazzo*

"posteni"tebe je izgleda TNT propisno izblamirao na nekom od servera pa se I sad trzas u snu

Bracu Ruse,Turke, Amerikance I Eskime necemo da molimo...
    ...oni sami dolaze...
    ... a ti se I dalje cesljaj sjekirom od muke...
    EjlSaro-NWHQ
    Dr.Max-NW-RnR
    Domino-TNT
    Unknown-TNT
    Maratonci-Terrors
    Zanatlije-1389
    http://4travian.org/log/c84a4920e67b...7df180aa1f4ebc

Kad bi neki ljudi skočili, s visine svoga ega, na razinu svoje inteligencije,poginuli bi !

Подразумевано

*Dr.Max/EjlSaro *

Gospodine predsednice moram priznati da su me pokidali na drugim brzim serverima ali na vasu zalost TNT me nije nikad izblamirao jer sam nov na rsx . Ucinicu vam uslugu pa cu se registrovati na zimskom Rsx i ostaviti svoj nick posto mi je sada strogo zabranjeno jer igram kao dual ! Zato bih vas zamolio sledece : Da li bi ste mogli da mi ostavite kordinate tj stranu sveta na kojoj bi se registrovao na zimskom Rsx pa da dodjem da me "posteno" izblamirate , znaci ne treba mi vas nick nego samo strana sveta ...

Vodjo TNT sa velikim nestrpljenjem ocekujem vas odgovor i nemojte slati multije poput cenzure i paparazo da odgovaraju umesto vas . Hvala .

Корисник Аватар корисника Sith
    Члан од
    21.07.2013
    Локација
    Bg
    Одговори
    179

Подразумевано

kad ce da pocne zimski otprilike ?
    hrx-Das Boot, Purple Haze
    rsx-NightmarE, Nightmare
    comx-DB Team, Three Amigos

Penzija

Подразумевано

*Dr.Max/EjlSaro *

Gospodine predsednice moram priznati da su me pokidali na drugim brzim serverima ali na vasu zalost TNT me nije nikad izblamirao jer sam nov na rsx . Ucinicu vam uslugu pa cu se registrovati na zimskom Rsx i ostaviti svoj nick posto mi je sada strogo zabranjeno jer igram kao dual ! Zato bih vas zamolio sledece : Da li bi ste mogli da mi ostavite kordinate tj stranu sveta na kojoj bi se registrovao na zimskom Rsx pa da dodjem da me "posteno" izblamirate , znaci ne treba mi vas nick nego samo strana sveta ...

Vodjo TNT sa velikim nestrpljenjem ocekujem vas odgovor i nemojte slati multije poput cenzure i paparazo da odgovaraju umesto vas . Hvala .
    Dobri nas I Preposteni Ministre,

Za nekog relativno novog na rsx...pokazujes zavidnu kolicinu mrznje I netrepeljivosti prema gore navedenim osobama I savez-ima...tako da cisto sumnjam da je slucajna podudarnost tvoj text I tvoja istorija igranja...ali nije ni vazno...za svakog mi imamo pencilin...pa izvoli I ti ...na ++ I biraj server !

Oces zimski rsx ili comx koji pocinje za 2 dana...na istim smo kotama ali nemoj reci da ti je dual sa rsx zabranio da kazes koji ti je nick na comx, zax, bax, trx itd itd

Paparaco I cenzura ostaju "legitimni multici" dok se ne dokaze suprotno...
    Ti mozes da sumnjas ali sta ti ja mogu kad me Admini sa foruma vole vise nego tebe !
    Последња измена: Dr.Max/EjlSaro, 03.11.2014 у 20:30.
    EjlSaro-NWHQ
    Dr.Max-NW-RnR
    Domino-TNT
    Unknown-TNT
    Maratonci-Terrors
    Zanatlije-1389
    http://4travian.org/log/c84a4920e67b...7df180aa1f4ebc

Kad bi neki ljudi skočili, s visine svoga ega, na razinu svoje inteligencije,poginuli bi !

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •