Страница 12 од 113 ПрваПрва ... 210111213142262112 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 111 до 120 од 1125

Тема: Zimski rsx

Корисник Аватар корисника n.cor
    Члан од
    08.06.2014
    Одговори
    33

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла E R N E S T Види одговор
    Pocelo je uvlacenje u guzicu nigeru...ko ce skime da se tuca?
    Erneste, čemu ovakve izjave? Izgledaju upravo kao to što pišeš, uvlačenje, samo nekom drugom. Igrat će tko skim bude htio, tebi npr. nitko ne zamjera da dođeš sa hr servera i igraš tu gdje igraš. Al ovakve izjave, ne znam za tvog duala (znat ćeš na kog mislim), al mene osobno vrijeđa kad dolazi od tebe.

Подразумевано

i tako pocinje sve veca aktivnost nigerovih defanzivnih jedinica na forumu, polako i sigurno se probijaju do 10tog posta
    gori more tope se planine a servera jos nema ni u najavi

najsmesniji komentar kako je niger nekog "visestruko isprasio" i kako ga mrze a nikad zaigro ovde nije zato nam je i interesantan njegov trud prvo vantelesni (forumski) pa ce valjda i na mapi pokazati sve to
    ali dobro gospodja/gospodjica n.cor ce nauciti vec o cemu, sta, gde, kako i iscitati malo bolje pisanja
    Последња измена: cenzura, 02.12.2014 у 10:51.
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cenzura Види одговор
    i tako pocinje sve veca aktivnost nigerovih defanzivnih jedinica na forumu, polako i sigurno se probijaju do 10tog posta
    gori more tope se planine a servera jos nema ni u najavi

najsmesniji komentar kako je niger nekog "visestruko isprasio" i kako ga mrze a nikad zaigro ovde nije zato nam je i interesantan njegov trud prvo vantelesni (forumski) pa ce valjda i na mapi pokazati sve to
    ali dobro gospodja/gospodjica n.cor ce nauciti vec o cemu, sta, gde, kako i iscitati malo bolje pisanja
    Devojčice,samo nemoj ti da pišeš o travianu,niti si ikada igrala,niti znaš kako se igra,zato pssst,kada vidimo jedan tvoj log ili barem jedan tvoj nick,onda napiši nešto.....AAA,da,pa ti si multić,ne postojiš,dual na travianu,znači 5u 1,multić na forumu(ponovo 5 u 1)....jednostavno devojčica bez lica,obraza i mozgića......ljubi te tvoj boc,boc.

Корисник
    Члан од
    26.02.2012
    Локација
    Vilnius
    Одговори
    129

Подразумевано

[QUOTE=SHALE;399898]Taman htedoh to da napisem [/QU
    RSX II Amiga COMX T4-I Znas me Znam te
    RSX VI SWU
    RSX VII T4-I SWU 4EVER
    LTX I - Amiga
    LTX II - Amiga
    LTX III - Amiga
    LTX V- Amiga
    A sad malo i mangupiranje RSX Gorska Garda :*

Подразумевано

a onda na teren utrcava lobotomirani komentator trn
    pa da li je to moguce
    naravno nisam se iznenadio kao ni ostali na tribinama
    -------------------------------------------------------------------
    Lobotomija je procedura kojom se pacijentu na krajnje invazivan način uklanja prednji deo mozga, koji je zadužen za ponašanje i koji definiše ličnost kod čoveka. Lobotomija se mnogo češće primenjivala ranije, kada nije bilo trenutno poznatih lekova za duševne bolesti.Lobotomijom su tretirani samo najagresivniji pacijenti, oni koji se ni na koji drugi način nisu mogli kontrolisati.
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola-Terrors Види одговор
    Za tebe izgleda svi ovde nemaju poima,posto se predstavljas kao clan rakia da te pitam nesto ko je opstao na +/- kote mi ili rakia?Savetujes 1389 da trazi saradnju na -/+ na tim kotama nema nikog sem TNT(herba) a sa druge strane da 1389 izadje kako to?
    Pa nisam rekao da svi nemaju pojma nego konkretno terors a pogotovo ti. A ova ti dobra da ste vi opstali kad je rakis igrala na + - vi ste se igrali na kordinatama 400 -398. Ali necemo o vasem znanju svi znaju da nemate pojma. A sto se tice 1389 oni ce uzeti server ako budu pametni i iskoriste Tnt i Terors svadju. Jer nema ko drugi da izadje grobar nema sanse da uzme jak server on samo malecke servere na rsx moze dobiti. A -+ nije herba i tnt jedini dolazi i aker a on je saradjivao sa 1389.

Корисник Аватар корисника n.cor
    Члан од
    08.06.2014
    Одговори
    33

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла n.cor Види одговор
    Lukavo je to na domaćoj strani animirat sve na nacionalnoj osnovi, a izvana sve one koji mrze Nigera .....

najsmesniji komentar kako je niger nekog "visestruko isprasio" i kako ga mrze a nikad zaigro ovde nije
    .................................................. .................................................. ............................................
    toplo preporučam pažljivije čitanje prije komentiranja
    ja nemam problem s čitanjem s razumjevanjem , hvala na brizi

a to što se sad piše po forumu, što je tu loše, pišemo jer nam je dosadno, i jer jedva čekamo da server krene, i naravno da će biti najvažnije ono što bude pokazano na mapi

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла n.cor Види одговор
    Erneste, čemu ovakve izjave? Izgledaju upravo kao to što pišeš, uvlačenje, samo nekom drugom. Igrat će tko skim bude htio, tebi npr. nitko ne zamjera da dođeš sa hr servera i igraš tu gdje igraš. Al ovakve izjave, ne znam za tvog duala (znat ćeš na kog mislim), al mene osobno vrijeđa kad dolazi od tebe.
    Nado nisu to izjave to su potpale, vidis da se pobise (ovdje ko ce skime ja sam za, on je protiv, turci za njih, rusi za nas, kinezi ce biti neutralni, mi smo za nigera oni su za sara, ostavi nick i kordinate itd bla bla...)

Подразумевано

a onda na teren utrcava lobotomirani komentator trn
    pa da li je to moguce
    naravno nisam se iznenadio kao ni ostali na tribinama
    -------------------------------------------------------------------
    Lobotomija je procedura kojom se pacijentu na krajnje invazivan način uklanja prednji deo mozga, koji je zadužen za ponašanje i koji definiše ličnost kod čoveka. Lobotomija se mnogo češće primenjivala ranije, kada nije bilo trenutno poznatih lekova za duševne bolesti.Lobotomijom su tretirani samo najagresivniji pacijenti, oni koji se ni na koji drugi način nisu mogli kontrolisati.
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...ovo je post godine!

rsx 2011 proljece Space Retard (OZ)
    rsx 2014/15 Sanguine Rose (EKV TNT)
    rsx 2015/16 Team WM (WAR MACHINE)

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rakia4eveR Види одговор
    Pa nisam rekao da svi nemaju pojma nego konkretno terors a pogotovo ti. A ova ti dobra da ste vi opstali kad je rakis igrala na + - vi ste se igrali na kordinatama 400 -398. Ali necemo o vasem znanju svi znaju da nemate pojma. A sto se tice 1389 oni ce uzeti server ako budu pametni i iskoriste Tnt i Terors svadju. Jer nema ko drugi da izadje grobar nema sanse da uzme jak server on samo malecke servere na rsx moze dobiti. A -+ nije herba i tnt jedini dolazi i aker a on je saradjivao sa 1389.
    A taman sam mislio da ti deff naloge uznem pod svoje...Nego recimi staje bilo kad je Terrors nakon tih koridinata dosao u centru???Aker je uz Terorrs vec par servera kao i 1389 pa mi nije jasno odakle ti to da nece biti i sad?Nisi vodja 1389 da bi pricao o njima isto tako nisi ni vodja NW ,zato bolje pricaj o sebi i o svojima ako ih uopste imas,a verujem da bi 90% rakijasa kad bi se pojavilo na severu pre stali uz mene iako smo ratovali dosta servera nego uz tebe (mislim na prave igrace rakia aly ne na one koji se samo pojave i stave ime na tudju slavu)...
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •