Страница 11 од 113 ПрваПрва ... 9101112132161111 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 101 до 110 од 1125

Тема: Zimski rsx

Корисник Аватар корисника Zivotni kompleksi
    Члан од
    29.11.2014
    Локација
    Klinika za kompleksase
    Одговори
    236

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mentalist Види одговор
    To su tri saveza.Terrors i Garda slabo izbacuju WW ofove otkako su se stari clanovi penzionisali.Jedino ako ih Nikola nagovori ponovo da igraju.
    Ostaje samo Niger,ispade on jak kao TNT,Union,1389...i ostala druzina sa svih kordinata zajedno.
    Opet si pomjesao nesto.nisu samo aliensi hamers koalicija,tu ima vise saveza.Kao sto ima 18 garda saveza a i 2-3 terorsa.sracunaj ti opet pa dodji napisi post.
    Nema tezeg oboljenja od kompleksa

https://www.youtube.com/watch?v=xr04CgKhYiE

Корисник Аватар корисника SHALE
    Члан од
    13.10.2008
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    485

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TRN Види одговор
    Gde si bre,Ibrov mališa,nema te danima....dobro je da to čuvaš,znači pratiš rad i delo svog idola...samo je problem što ti je Ibro ćaća,inače nisi loš momak,odmah bih te usvojio.....to moj off?Pa ja naučio da igram,e svaka mi čast....

Imam više kata ,nego pešaka,hahaha
    Spominjes nekog ibru, jugo nacionalisto, a igraces kod adema u ally, jesi mu rekao da si nacionalista il krijes to Srbine Veliki sa foruma igrice?
    exex rs2-shale (Ludaci)
    ex rs2-Suicidal (...)
    ba1-vukovi (FF@FF X)
    bax-tigrovi (LUDNICA)
    ex rs4-WTF (HOT 0)
    rs4-virus (Milf-Krem)
    ex rsx-Shamar (DOMINO)
    rsx-Marsh (Domino X)
    rsx-Marshal (TNT x)
    ... ne znam zasto al ne volim da pisem po forumu...

Корисник
    Члан од
    06.01.2012
    Локација
    Svrljig
    Одговори
    581

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rakia4eveR Види одговор
    izgleda da se gace tresu bice guzva opet na 400 400

sto se tice opha on se seca svega samo se ne seca se dal je zavrsio zax

sledeci server ako 1389 bude pametan treba da uzme server i da iskoristi ovu situaciju i da trazi saveznika na - + kordinatama posto ce niger raz*****i ++ a ovi sa + - nemaju pojma , tako sa sweetly ako vodis na sledecem rsxu 1389 trazi saradnju sa nekim savezom na - +. a cujem da dolazi i aker pa isprasi Tnt. bice veselo svakako
    Za tebe izgleda svi ovde nemaju poima,posto se predstavljas kao clan rakia da te pitam nesto ko je opstao na +/- kote mi ili rakia?Savetujes 1389 da trazi saradnju na -/+ na tim kotama nema nikog sem TNT(herba) a sa druge strane da 1389 izadje kako to?
    rs1 nikolaradojkovi (sun-sec),rsx 1-nikolaradojkovi,rsx 2-Nikola-Terrors,rsx 4-Nikola-Terrors,rsx 5-Nikola-Terrors,rsx 7-N.R,rsx 8-Nikola-Terrors,rsx 11-Nikola-Terrors,comix 2014/15 Nikola-Terrors,4GLORY rsx 2015/16

Корисник Аватар корисника flekaaaaA
    Члан од
    06.02.2013
    Локација
    ***** CITY
    Одговори
    268

Подразумевано

Prica se dolaze turci neki na rsx da pokazu i jednoj i drugoj i trecoj strani. Jel zna neko nesto vise o tome ?
    bgd fantom -- rsx
    mali muja -- rsx
    fleka -- rsx
    Cile i Slav -- rsx
    cile -- rsx
    http://prntscr.com/3luvoh

http://prntscr.com/3luvaz

http://travian-reports.net/rs/report/140411da9e1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Milan RT Види одговор
    Izvini, jesi ti vodja ovih svih anonimus naloga sto su tu samo da trolaju i mlate kojekakve nebuloze?
    Vidi javlja se jos jedan prevarant REDTUBE koji je lazno obecao onim nubovima iz Garde da ce rusiti ww od tnt jer mu se ne svidja ponasanje gazde ...
    Izvini ali rece mi dual tvoju proslost pa nisam mogao da precutim , nazolost sapun pere sve ali obraz nikad ne ! I nemoj se vaditi na duala da je lagao umesto tebe , kad si kacio medalje nije ti nista smetao .

Dzaba svi sanjate gazda Knindza i sokolovi uzimaju ovaj server !

Корисник
    Члан од
    03.02.2014
    Одговори
    117

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла postenjacina Види одговор
    Vidi javlja se jos jedan prevarant REDTUBE koji je lazno obecao onim nubovima iz Garde da ce rusiti ww od tnt jer mu se ne svidja ponasanje gazde ...
    Izvini ali rece mi dual tvoju proslost pa nisam mogao da precutim , nazolost sapun pere sve ali obraz nikad ne ! I nemoj se vaditi na duala da je lagao umesto tebe , kad si kacio medalje nije ti nista smetao .

Dzaba svi sanjate gazda Knindza i sokolovi uzimaju ovaj server !
    A vi kako te?
    Vi takođe neki anonimus?
    Koji dual, kakve medalje, ko, sta?
    nkL - rsx 2015 (TIM) http://travian-reports.net/rs/report/32046b459ec
    evil inc. - rsx 2014/15 (RSX TNT)
    Brain Killer - rsx 2013/14 (TNT TIM)
    RT Team - rsx 2013 (TNT TEQ) http://travian-reports.net/rs/report/275775b5772
    http://prntscr.com/24dxw2

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла SHALE Види одговор
    Spominjes nekog ibru, jugo nacionalisto, a igraces kod adema u ally, jesi mu rekao da si nacionalista il krijes to Srbine Veliki sa foruma igrice?
    Ajd prosvetli me mališa.Ko je taj Adem ?
    Stvarno lupetaš,kao po običaju,od prevelikog straha,ili od čega?

I o kakvom nacionalizmu pišeš,pa sam si napisao da sam Juga,a ako sam Juga,onda ti sama reč sve govori.U Jugi nikada nije bilo nacionalizma.Tito,partija,omladina,akcija...

Ako se neko zove Ibro,zar treba da se stidi svog imena ? Po tvom razmišljanju bi trebalo.Mislim da si ti taj nacionalista i koliko vidim ,samo tebi smeta to ime.
    Ako grešim,napiši šta ti smeta u imenu Ibro,ili pak šta ti ne smeta,ne razumem tvoju mržnju prema tom imenu ?
    Последња измена: TRN, 02.12.2014 у 07:25.

Новајлија
    Члан од
    20.05.2013
    Локација
    Beograd
    Одговори
    2

Подразумевано

Uzavrela atmosfera pred novi zimski....to je samo razlog vise da se regamo... Jedva cekam...

Корисник Аватар корисника n.cor
    Члан од
    08.06.2014
    Одговори
    33

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola-Terrors Види одговор
    I da kad vec pisete o nigeru da pojasnim malo i to...
    Ajmo ovako koliko niger ima igraca iz srbije koji igraju za alians???Zasto su oni stranci?
    Koliko TNT ima igraca iz bosne u svojim redovima???Zasto oni nisu stranci???
    Znateli koliko igraca dolaze sa bax-a i hrx-a koji ce igrati protiv aliansa u sklopu tnt-a i drugih?

Odlična pitanja, i mene zanima to!!

Lukavo je to na domaćoj strani animirat sve na nacionalnoj osnovi, a izvana sve one koji mrze Nigera jer ih je višekratno isprašio (a takvih je puno) .
    Jedino što tu postoji velika opasnost da bude kukavičjih jaja

Корисник Аватар корисника n.cor
    Члан од
    08.06.2014
    Одговори
    33

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла flekaaaaA Види одговор
    Prica se dolaze turci neki na rsx da pokazu i jednoj i drugoj i trecoj strani. Jel zna neko nesto vise o tome ?
    ma priča se i Klingonci i Vulkanci spremaju invaziju

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате
  • Не можете да остављате прилоге
  • Не можете да уредите сопствене одговоре
  •