Страница 56 од 72 ПрваПрва ... 646545556575866 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 551 до 560 од 718

Тема: Тренутно стање на рcx

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Knindza Види одговор
    nasa stvar dje cemo mi tuci ako sam rekao necemo ww neg sad sto je bio jedan napad od stefanixa to je to zavrsavajte ali nemojte i vi da lazete to odbija igrace pa tako grbic sinoc pise svojim igracima da ima 10 milki defa a maloprije imao neku pljacku i ono 5 milki nista nego duplo manje brate niko te ne napada zavrsavaj idemo zimski svako u svom maticnom savezu ebo ove transakcije servera od 200 igraca

ps.da ne bilo da lazem

poruka grbicaПослато:
    јуче 21:38
    Пријави као нежељену
    - написао чувар grbicbl -
    Prijatelji, uspjeli smo da napravimo situaciju u kojoj sa pravom moemo oekivati pobjedu u ovoj partiji RSX-a. Trenutno imamo oko 10 miliona deff-a i ekamo da nas napadne konkurentska grupacija. Zbog toga, molio bih vas da u ovim danima kao i do sada redovno aljete rese i ito u sela WW *(*-*5|*-*11) i № 01 *(**33|*-*6) to ee to bolje.

Ako uspijemo izai na 100 lvl nemojte ii sa naloga, praviemo spot i o tome e ii obavijest na koju e-mail adresu trebate poslati svoju sliku i naziv naloga, da napravimo lijepu uspomenu na ove dane .

Oni koji imaju off vojske neka se jave igrau Ekipa.

Do pobjede,

pljacka maloprije http://i.imgur.com/mVkKZ98.png zbog ove lazi sad sam ti povukao 200 k defa
    Mozda ima 10m, al u zitu
    Idemo zajedno, ruke gooooree https://www.youtube.com/watch?v=d_58tNvwpYg
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi
    Powered by JA Version 7.9.8; Copyright ©2010, Lignja od papira

Блокиран корисник
    Члан од
    03.11.2013
    Одговори
    76

Подразумевано

nasa stvar dje cemo mi tuci ako sam rekao necemo ww neg sad sto je bio jedan napad od stefanixa to je to zavrsavajte ali nemojte i vi da lazete to odbija igrace pa tako grbic sinoc pise svojim igracima da ima 10 milki defa a maloprije imao neku pljacku i ono 5 milki nista nego duplo manje brate niko te ne napada zavrsavaj idemo zimski svako u svom maticnom savezu ebo ove transakcije servera od 200 igraca

ps.da ne bilo da lazem

poruka grbicaПослато:
    Пријави као нежељену
    Prijatelji, uspjeli smo da napravimo situaciju u kojoj sa pravom možemo očekivati pobjedu u ovoj partiji RSX-a. Trenutno imamo oko 10 miliona deff-a i čekamo da nas napadne konkurentska grupacija. Zbog toga, molio bih vas da u ovim danima kao i do sada redovno šaljete rese i žito u sela WW ‎*(*-*5‬‬|*-*11‬‬)‬‎ i № 01 ‎*(**33‬‬|*-*6‬‬)‬‎ što češće to bolje.

Ako uspijemo izaći na 100 lvl nemojte ići sa naloga, pravićemo spot i o tome će ići obavijest na koju e-mail adresu trebate poslati svoju sliku i naziv naloga, da napravimo lijepu uspomenu na ove dane .

Oni koji imaju off vojske neka se jave igraču Ekipa.

Do pobjede,

pljacka maloprije http://i.imgur.com/mVkKZ98.png zbog ove lazi sad sam ti povukao 200 k defa
    brate niko te ne napada zavrsavaj idemo zimski svako u svom maticnom savezu ebo ove transakcije servera od 200 igraca

Lako to reci a sta cemo sa ofovima TNT mora da dize jos najmanje 4x od nule...

TNT do pobede

Подразумевано

i ja 150K, pa nek laze ponovo
    rs4 - Zlatan Kurjak, molodec
    rs5 - Bo.G.
    rs19 bum
    rsx - namazan, дежа ви, mare, jub-jub, Dr. Hibbert
    http://travian-reports.net/rs/report...eb,47973251b02

Корисник
    Члан од
    06.10.2009
    Одговори
    149
    Bashtovan1 - rsx
    ScreamerS - rsx
    Blind Assassin - rsx
    FIJUUU - Comf
    Smrde - rsx
    Mainz_srb - Comf
    BoogeyMan - rsx http://prntscr.com/6fbncn
    Z.L.O.

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Одговори
    593

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MOSAD Види одговор
    brate niko te ne napada zavrsavaj idemo zimski svako u svom maticnom savezu ebo ove transakcije servera od 200 igraca

Lako to reci a sta cemo sa ofovima TNT mora da dize jos najmanje 4x od nule...

TNT do pobede
    koji sad tnt ja koliko sam vidio dinamitasi ne igraju igra par igraca po drugim savezima kao i nas nekoliko razbacanih eto ti servera kad mi ubijamo sami svoje ofove na kraju da bi se zavrsilo sto prije

Блокиран корисник
    Члан од
    03.11.2013
    Одговори
    76

Подразумевано

koji sad tnt ja koliko sam vidio dinamitasi ne igraju igra par igraca po drugim savezima kao i nas nekoliko razbacanih eto ti servera kad mi ubijamo sami svoje ofove na kraju da bi se zavrsilo sto prije
    Ima ima dinamita sve po saradnjama od 1389 sakriveno da se kuca po njima a ima i defa skoro 5 milki van ww sela
    gde sad to ubaciti pitanje je kad se 1389 nulira

Одговор

Цитат Поруку оставио/ла john kramer Види одговор
    i ja 150K, pa nek laze ponovo
    Nema 10 miliona ali ima 8 ukupno sa planom i kamenim mozda malo vise samo vi udrite ima jos mobilnog deff koliko oceste i ovih 5 miliona je dovoljno za vas.

Подразумевано

ps.da ne bilo da lazem

poruka grbicaПослато:
    Пријави као нежељену
    Prijatelji, uspjeli smo da napravimo situaciju u kojoj sa pravom možemo očekivati pobjedu u ovoj partiji RSX-a. Trenutno imamo oko 10 miliona deff-a i čekamo da nas napadne konkurentska grupacija. Zbog toga, molio bih vas da u ovim danima kao i do sada redovno šaljete rese i žito u sela WW ‎*(*-*5‬‬|*-*11‬‬)‬‎ i № 01 ‎*(**33‬‬|*-*6‬‬)‬‎ što češće to bolje.

Ako uspijemo izaći na 100 lvl nemojte ići sa naloga, pravićemo spot i o tome će ići obavijest na koju e-mail adresu trebate poslati svoju sliku i naziv naloga, da napravimo lijepu uspomenu na ove dane .

Oni koji imaju off vojske neka se jave igraču Ekipa.

Do pobjede,

Ma sad mozete povlaciti sta hocete ...Nikolica je najvise pomogao sa defom

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Ao nemojte te price vise molim vas... aman ljudi...
    Umni rad je fizički neizdrživ.

ex rsx: DragonForce [DLZ]
    aktuelni rsx: Shinigami [Šou Počinje U Ponoć]
    comx2 2012: FuriousAngel [AoD]

Čega se pametan stidi,time se b-dala ponosi