Приказ резултата 1 до 2 од 2

Тема: Dizanje ressa

Новајлија
    Члан од
    28.11.2012
    Локација
    Thessaloniki
    Одговори
    3

Подразумевано Dizanje ressa

Na obicnom serveru kako je najbolje graditi polja, izgraditi po jedno polje na visok nivo (na primer 5 na pocetku) ili graditi postepeno svako polje, jedno po jedno (onako kako kaze uputstvo) glupo mi da pitam jer bukvalno na svakom serveru koji pocinjem se pitam istu stvar

вреба из потаје Аватар корисника istok
    Члан од
    20.07.2008
    Локација
    tamo, 'vamo
    Одговори
    485

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Kung-Fu Panda Види одговор
    Na obicnom serveru kako je najbolje graditi polja, izgraditi po jedno polje na visok nivo (na primer 5 na pocetku) ili graditi postepeno svako polje, jedno po jedno (onako kako kaze uputstvo) glupo mi da pitam jer bukvalno na svakom serveru koji pocinjem se pitam istu stvar
    Svako ima svoju teoriju, ali u sustini tu zavisi i od jos nekih stvari... Npr. da li si pod napadima, kakav ti je komsiluk, itd, jer ako stalno vreba opasnost, onda ti je u interesu da brže trošiš rese pa je bolje da kad vec imas resa, potrosis na skuplje stvari...
    Ali onda npr ako tako radis, Ostaje ti uvek neke rese, pa onda nista ne mozes da uradis ili moras da trosis zlato za NPC....
    Jer npr za njivu ti treba uvek vise gline nego ostalih sirovina, i ako imas sve ujednaceno, ti stavis njivu i ostanes na 0 gline, ali ti ostane po 2000 drveta i gvozdja... I onda ti to ostaje zarobljeno ili moras NPC...
    A ako dizes ravnomerno u krug, onda se taman poravnja, jer za drvo ti treba najmanje drveta, za glinu najmanje gline, za gvozdje najmanje gvozdja, tako da kad napravis od svakog polja po jedno, preostali resursi ti ostaju ravnomernije, pa mozes da trosis u krug opet ili na druge stvari...
    ja lično tako igram, uglavnom gledam da dizem ravnomerno, i uvek gledam da sa trosenjem uklopim jos nesto, jer i da ti ne treba u tom trenutku, trebace ti kasnije (npr. ako ti ostane resursa, mozes da dignes MO jedan nivo. Tada ti ne treba, ali kasnije ce ti trebati svakako, tako da ne skodi)
    I dok ne dignes sve do lvl 8, onda ides po jedno polje od svakoga na 9 i 10 i dizes pilanu, livnicu, ciglanu, pa tek onda ostala polja na 10, ako ti treba, tj. ako ne trosis na vojsku.
    Toliko od mene (:
    samo opusteno (:

Сличне теме

1. Dizanje resa na lvl20
    By seni89 in forum Стара питања
    Одговора: 6
    Последња порука: 21.07.2010, 16:53
  2. dizanje resusrnih polja
    By Cvrle95 in forum Грешке у игри
    Одговора: 5
    Последња порука: 30.04.2009, 09:57

Правила писања