Страница 3 од 102 ПрваПрва 123451353 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 1017

Тема: Стање на rs3 серверу - Древна Европа

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Meni je najzalije sto otjerase swa u sumu, mada vole oni otici tamo i ne prinudjeni
    Regalo se par igraca i ti odmah mislis cela SWA dosla

Vdm potenciras i ex sto nas nije bilo u centru,pa ocigledno nisi bio upoznat sa koo ww sela

Znas Kojo ww oferi od SWA su ex radili ww of u sumi,izasli su iz sela sa njim,za razliku od vas koji legnete da spavate sa of selom,ofom u dolini, a ustanete bez istog
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Подразумевано

Оно јест да нас има пар, али и то утерује страх у кости појединима.
    Изногуд SWA

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Heheheheh, samo sto ja ne igram
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла horabin Види одговор
    Heheheheh, samo sto ja ne igram
    Па кад смо те одучили од игре, кад научиш доћи ћеш поново. А и лепо је што си се препознао, да други не размишљају о коме се ради.
    Изногуд SWA

Корисник Аватар корисника TheCofi618
    Члан од
    16.03.2014
    Локација
    Lazarevac
    Одговори
    108

Подразумевано

Поздрав за све од савеза Гарда КО, срећно! Сврха је да се мало зезамо и докажемо какви смо играчи без голда, наравно трошиће се али не у толикој мери.

Што се тиче СВА савеза, једино никад нисам са вама имао никакве окршаје нити било шта слично, а тек сам почео активно да играм и циљ ми је зезање и само игра, штета што нисте дошли у пуном саставу :Д
    exrs1-TheCofi618 -(HIMMEL)
    comb-TheCofi618(TTT)
    exRSX-TheCofi618/UnleashTheBeast(LBP-ZooM)
    rsx-TheCofi618(dual acc)-(UNI0N-P)
    RSX - pedro_daniel

rs1 - TheCofi618
    finals.travian.com - ImaNas(TTT)

Корисник Аватар корисника Xxx1
    Члан од
    16.02.2014
    Локација
    Kragujevac
    Одговори
    14

Подразумевано

Igra kao igra i stil mi se ne svidja nista nisu promenili osim srozali na dole jos vise ovu igricu vidim da se na ovom serveru nije vise od 1000 igraca registrovalo tako da sve u svemu igraci odlaze sve u vecim kolicinima... :(

Подразумевано

ja i dalje nista ne razumem.....

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zbunjenaa Види одговор
    ja i dalje nista ne razumem.....
    Ако си почетник обрати се хорабину, он држи курс за почетнике. Ни он не разуме ништа али то надокнађује трудом.
    Изногуд SWA

Подразумевано

E momci, kako ce se rjesavati dnevni zadatak opljackajte/napadnite natarsko selo?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла istok Види одговор
    Da, ali isto tako kao sto efekat artefakta nema neku tezinu za WW (jer ne postoji naravno), svaki artefakt koji posedujete donosi pobednicke poene. I sada, iako kameni nema taj efekat, isto kao i sposobni, itd., Ako tvoja alijansa drzi 10 arta, od svake vrste po neki, ti guraš pobednicke poene, a onda kad krene napad, ti tada aktiviras kameni ili spijunski ili kad krene JCP se aktivira sposobni... A onda opet, kad ti ne treba, cepaš pobednicke poene. I onda protivnicka alijansa nece imati izbora nego da pokusa da ti uzme neki artefakt, da bi ti umanjio napredovanje, i pogurao svoje. Takoreci ti je svaki artefakt WW, jer na kraju, jedan vise manje moze da presudi. Poenta igre je da se aktiviraju svi igraci, a ne vas 5 koji guraju WW off, i imate jos 5 deffera i mnogo vas briga i onda poslednjih 100 dana servera je sim city.
    Ovde ti je u interesu da imas aktivne manje igrace, jer i oni mogu koristiti efekte artefakta, sto uvek otvara mogucnost da neko udari iz senke. I posto osvajanje sela sa artefaktima je krucijalno za pobedu, tebi svaki igrac koji ima vojske moze da presudi, ubacivanjem deffa da ti spreci osvajanje ili jednim poglavicom da pomogne kad zaškripi.
    Ukratko, skinut je akcenat sa sim city-ja, i okrenuto je ratovanju medjusobno. Dinamicnija igra, jer moras da pratis koji su artefakti aktivni, a koji nose pobednicke poene, jer to moze napraviti razliku izmedju rusenja i čitanja protivnika. Svakako drugaciji koncept i kao i svaka takva situacija treba vremena za navikavanje, i ima svoje prednosti i mane.
    Meni lično se svidja koncept, malo da promeni dinamiku, jer do sada je sve kolotečina, ako se ljudi postave kako treba, trebalo bi da bude zanimljivo (:
    Pod uslovom da zazivi ovo,to jeste da se igracima svidi ovo.Ja sam tradicionalista,volim da je cilj igre gradnja cuda,ali svejedno sam se registrovao i igram,iz radoznalosti
    Mislim da je ovakav tip igre dobar za brzi server,jer bi ovde trebala vojska brzo da se trosi i pravi.
    Zao mi je sto ima ovako malo igraca,i to je koliko vidim dosta ljudi doslo sa brzog servera,plasim se kada to sve ode da nas nece ni 500 ostati za mesec dana.

Сличне теме

1. Стање на rsx серверу
    By Ankica in forum Speed свет
    Одговора: 2030
    Последња порука: 25.02.2016, 15:31
  2. Стање на rsx серверу
    By looney in forum Speed свет
    Одговора: 1050
    Последња порука: 14.11.2015, 22:20
  3. Одговора: 342
    Последња порука: 15.04.2015, 19:58
  4. [rs19] Древна Европа 2.0!