Страница 2 од 102 ПрваПрва 12341252 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 11 до 20 од 1017

Тема: Стање на rs3 серверу - Древна Европа

Корисник
    Члан од
    03.06.2013
    Одговори
    33

Подразумевано

Ima li neko pametan da objasni svrhu ovog servera, i koja je draz ovog novog sistema igre ( osim da se horabin ponovo porazi) ?
    SWA Winners 2011\2012\2013
    Ivica R
    D3x
    Swedjan
    Cavi
    2014 me nema

Подразумевано

Svrha je jednostavna... Vise nece biti price koliko je ko ubio deff-a a koliko natara, sad ce te se vise medjusobno napadati i necete imati potrebe da napadate natare da bi bili sto bolji napadaci i o tome posle pisali i smarali ljude po forumu, cast izuzecima... I umalo da zaboravim, ovo ce sigurno biti dosadan server onim igracima koji su do sad klikali ceo server za jedan napad na ww.... A sto se cilja tice, cilj je da se sto vise otme sela sa artifaktima jer ce vam oni doneti pobedu....

Корисник Аватар корисника Nikola95
    Члан од
    28.01.2014
    Локација
    Banja Koviljaca
    Одговори
    560

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikola58 Види одговор
    Svrha je jednostavna... Vise nece biti price koliko je ko ubio deff-a a koliko natara, sad ce te se vise medjusobno napadati i necete imati potrebe da napadate natare da bi bili sto bolji napadaci i o tome posle pisali i smarali ljude po forumu, cast izuzecima... I umalo da zaboravim, ovo ce sigurno biti dosadan server onim igracima koji su do sad klikali ceo server za jedan napad na ww.... A sto se cilja tice, cilj je da se sto vise otme sela sa artifaktima jer ce vam oni doneti pobedu....
    Pazi sad ovo...na 10 naloga rokas batine u 10 sela,sa 11 naloga ih sve bijes eto poena,par takvih igraca(Asusa) i posle se hvalis uzetim serverom...a o deljenju arta sa neogranien brojem igraca u svz,necu ni da pricam ssb !!!
    rs1 2013 - Prcun
    rs3 2013/2014 - LoL,San Lorenzo ( SWA No2) http://prntscr.com/3q4gra , http://prntscr.com/3sojot
    rs3 2014 - BeZ PanikE
    rs4 2014 - Zele zeka http://prntscr.com/7wddfa
    rs3 2015/2016 - The Wall
    rs1 2015/2016 Mala sirena

Подразумевано

Mislim da je travian tim sam sebi iskupao rupu sa ovim promenama.Na zlato su trosili pare ljudi koji su igrali za svetsko cudo.Pravljenje ww offa,pravljenje ww defa,samo zidanje cuda...bas me zanima ko ce sada da trosi pare za ovaj tip igre.
    Ovo je sistem napravi 10-20k offa i zakucaj ga negde.Pod uslovom ako iko i bude pravio deff na ovom serveru.
    I arti su mi nepotrebni ako nema gradnje cuda.Uzmimo npr. art sposobnih,sta ce nekome na ovom serveru 200k offa.Kameni isto vise nema svrhu,jedino brza vojska....mada svi ce praviti off u gg i staviti izmicanje.
    Voleo bi da gresim,ali...

Новајлија
    Члан од
    10.07.2014
    Одговори
    3

Подразумевано

A koja je svrha ove sahare dole,el vama jsno na pitate za to ??

вреба из потаје Аватар корисника istok
    Члан од
    20.07.2008
    Локација
    tamo, 'vamo
    Одговори
    485

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mentalist Види одговор
    Mislim da je travian tim sam sebi iskupao rupu sa ovim promenama.Na zlato su trosili pare ljudi koji su igrali za svetsko cudo.Pravljenje ww offa,pravljenje ww defa,samo zidanje cuda...bas me zanima ko ce sada da trosi pare za ovaj tip igre.
    Ovo je sistem napravi 10-20k offa i zakucaj ga negde.Pod uslovom ako iko i bude pravio deff na ovom serveru.
    I arti su mi nepotrebni ako nema gradnje cuda.Uzmimo npr. art sposobnih,sta ce nekome na ovom serveru 200k offa.Kameni isto vise nema svrhu,jedino brza vojska....mada svi ce praviti off u gg i staviti izmicanje.
    Da, ali isto tako kao sto efekat artefakta nema neku tezinu za WW (jer ne postoji naravno), svaki artefakt koji posedujete donosi pobednicke poene. I sada, iako kameni nema taj efekat, isto kao i sposobni, itd., Ako tvoja alijansa drzi 10 arta, od svake vrste po neki, ti guraš pobednicke poene, a onda kad krene napad, ti tada aktiviras kameni ili spijunski ili kad krene JCP se aktivira sposobni... A onda opet, kad ti ne treba, cepaš pobednicke poene. I onda protivnicka alijansa nece imati izbora nego da pokusa da ti uzme neki artefakt, da bi ti umanjio napredovanje, i pogurao svoje. Takoreci ti je svaki artefakt WW, jer na kraju, jedan vise manje moze da presudi. Poenta igre je da se aktiviraju svi igraci, a ne vas 5 koji guraju WW off, i imate jos 5 deffera i mnogo vas briga i onda poslednjih 100 dana servera je sim city.
    Ovde ti je u interesu da imas aktivne manje igrace, jer i oni mogu koristiti efekte artefakta, sto uvek otvara mogucnost da neko udari iz senke. I posto osvajanje sela sa artefaktima je krucijalno za pobedu, tebi svaki igrac koji ima vojske moze da presudi, ubacivanjem deffa da ti spreci osvajanje ili jednim poglavicom da pomogne kad zaškripi.
    Ukratko, skinut je akcenat sa sim city-ja, i okrenuto je ratovanju medjusobno. Dinamicnija igra, jer moras da pratis koji su artefakti aktivni, a koji nose pobednicke poene, jer to moze napraviti razliku izmedju rusenja i čitanja protivnika. Svakako drugaciji koncept i kao i svaka takva situacija treba vremena za navikavanje, i ima svoje prednosti i mane.
    Meni lično se svidja koncept, malo da promeni dinamiku, jer do sada je sve kolotečina, ako se ljudi postave kako treba, trebalo bi da bude zanimljivo (:
    samo opusteno (:

Корисник Аватар корисника MAJK
    Члан од
    29.11.2013
    Локација
    Lestane
    Одговори
    47

Подразумевано

Hoce li neko samnom da se naseljavamo kod asteriksa i obeliksa...
    Zapetljano otpetljan...
    VALJDA...

rsx-majkoni
    rs5-majkoni
    rs3-majkoni
    rs1-majkoni

Neka crknu dušmani!

Корисник
    Члан од
    07.07.2011
    Одговори
    105

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mentalist Види одговор
    Sve mi se vise cini da nam je bas nesto ovako trebalo,koliko vidim nece bas previse bit stekanja

Корисник
    Члан од
    21.04.2011
    Локација
    Sha te gabri
    Одговори
    431

Подразумевано

Meni je najzalije sto otjerase swa u sumu, mada vole oni otici tamo i ne prinudjeni
    horrabin - rs3, ba4, rs1

Arthas, Zagondzije - rs4

2 batine - rs1, rs3

Conficker, Magneto - ba4

Justin Case - rs1

Подразумевано

Ти имаш ноћне море због SWA, ево ти прилике да играш сервер без SWA и победиш, иако сам мишљења да ти не можеш да победиш ни сам са натарима да играш.
    Изногуд SWA

Сличне теме

1. Стање на rsx серверу
    By Ankica in forum Speed свет
    Одговора: 2030
    Последња порука: 25.02.2016, 15:31
  2. Стање на rsx серверу
    By looney in forum Speed свет
    Одговора: 1050
    Последња порука: 14.11.2015, 22:20
  3. Одговора: 342
    Последња порука: 15.04.2015, 19:58