Страница 96 од 111 ПрваПрва ... 46869495969798106 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 951 до 960 од 1110

Тема: Тренутно стање на rsx

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

vPonovo sanjas nesto,pominjes multice,a da pritom ne znas ni ke je ovde,niti znas da nabrojis te naloge,ovde se jasno vidi,a ti si i sam priznao da ti imas te multice,mada ti ni to nije pomoglo.Guru jeste imao ww off,,ali mu je petra pobila sto u njegovim suportima,sto na njenim zidovima i to opet na njenim suportima,jer si ti delio tako glupe vsavete da se nuliraju suporti,umesto da ste joj porusili gg,sada guru nema ni off,porusena su mu sva sela,a petra ima jos neki offic,citav gg i citava 3 sela....pogledaj samo gg od gurua,to je groblje,e sada sto ti kukas. da nema deffa u gg,to je tvoj problem,pa zat prijateljstvo sa pola mape,jos na tvojim kotama,nijeoglo makar da se iskoristi da se navuce deff?Ajde daj logove,da se ljudi uvere,sve sto je guru uradio je nuliranje nekoliko suporta,a pritom je off izgubio na istim tim suportima,sto je bruka,jer svako zna da sje suporte skoro pa nemoguce braniti kada ide ww off.U ovom slucaju si samo ispao los savetnik i odveo su nalog guru u propas,kao sto si lose cuvao svoj nalog pa ti je off prepolovljen.Sve u svemu,nalog petra je obelezio ovaj server uz pomoc prijatelja koji su prepoznali da tu moze dosta da se uradi i uradilo se tako sto je nekoliko potencijalnih ww offova zalepljeno na tim zidovima,sto od zooma,sto od ostalih.Nalog je bio sam protiv svih kada je zbog arta izbacen iz zoomai pokazao je kako jedan,ali ponavljam jedan nalog moze bitno da poremeti desavanja na serveru,jer je pitanje kskvu bi stetu naneli offovi od zooma koji su ostali zalepljeni na petrinim zidovima.Pogledaj off i deff poene i sve ce ti biti jasno....ww petra.Ja joj cestitam,jer vas je naucila kako se igra travian i svaka cast momcima koji su joj pomogli sa deffom,iako ih je sada prvi put upoznala,ja sam jedan od njih,kao i ekipa sa par naloga DLZ,uostalom sve pisr na profilu.Jos da ti kazem,nisam dual na tom nalogu,samo sam deff slao,a ti ne izbegavaj,nego daj logove,znam da te je sramota,ali pobedi taj ponos u sebi,nekada nije ni toliko ponizenje kada te devojka pobedi na tvom terenu,iako tek uci da igra.
    Последња измена: TRN, 02.07.2014 у 09:12.

Корисник Аватар корисника SHALE
    Члан од
    12.10.2008
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    485

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла TRN Види одговор
    vPonovo sanjas nesto,pominjes multice,a da pritom ne znas ni ke je ovde,niti znas da nabrojis te naloge,ovde se jasno vidi,a ti si i sam priznao da ti imas te multice,mada ti ni to nije pomoglo.Guru jeste imao ww off,,ali mu je petra pobila sto u njegovim suportima,sto na njenim zidovima i to opet na njenim suportima,jer si ti delio tako glupe vsavete da se nuliraju suporti,umesto da ste joj porusili gg,sada guru nema ni off,porusena su mu sva sela,a petra ima jos neki offic,citav gg i citava 3 sela....pogledaj samo gg od gurua,to je groblje,e sada sto ti kukas. da nema deffa u gg,to je tvoj problem,pa zat prijateljstvo sa pola mape,jos na tvojim kotama,nijeoglo makar da se iskoristi da se navuce deff?Ajde daj logove,da se ljudi uvere,sve sto je guru uradio je nuliranje nekoliko suporta,a pritom je off izgubio na istim tim suportima,sto je bruka,jer svako zna da sje suporte skoro pa nemoguce braniti kada ide ww off.U ovom slucaju si samo ispao los savetnik i odveo su nalog guru u propas,kao sto si lose cuvao s
    Pa pisali su na forumu da ti banovani multici u tvom odvojenom savezu kad si izasao iz zoom... no nebitno to, vidi ovo, od jutros

http://prntscr.com/3yl2cb

Jel moguce da vas Guru toliko doveo do ocaja da ste molili za pomoc da im skatate mesto okupljanja da ne moze da vas kata
    exex rs2-shale (Ludaci)
    ex rs2-Suicidal (...)
    ba1-vukovi (FF@FF X)
    bax-tigrovi (LUDNICA)
    ex rs4-WTF (HOT 0)
    rs4-virus (Milf-Krem)
    ex rsx-Shamar (DOMINO)
    rsx-Marsh (Domino X)
    rsx-Marshal (TNT x)
    ... ne znam zasto al ne volim da pisem po forumu...

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ekipa Види одговор
    http://travian-reports.net/rs/report/302973c75fb Ja lepo pricam Amiru da smiri dozivljaj a on nece da slusa
    ijaoooooo log dlz alijanse
    pa vi ste poslali 10 sati pred kraj servera napad na nekog i uzeli art
    e neka ste posto su svi zuti uveliko sad udarajte i igrajte malo
    kakvi blamovi
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Корисник Аватар корисника flekaaaaA
    Члан од
    06.02.2013
    Локација
    ***** CITY
    Одговори
    268

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cenzura Види одговор
    ijaoooooo log dlz alijanse
    pa vi ste poslali 10 sati pred kraj servera napad na nekog i uzeli art
    e neka ste posto su svi zuti uveliko sad udarajte i igrajte malo
    kakvi blamovi
    Mozda idu logikom bolje ikad nego nikad pali su par lvl-a jos kad bi neko hteo logove da okaci pa da i mi obicni smrtnici vidimo ko je tukao
    bgd fantom -- rsx
    mali muja -- rsx
    fleka -- rsx
    Cile i Slav -- rsx
    cile -- rsx
    http://prntscr.com/3luvoh

http://prntscr.com/3luvaz

http://travian-reports.net/rs/report/140411da9e1

Корисник
    Члан од
    14.06.2013
    Одговори
    358

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ekipa Види одговор

Bravo Marko,tako se pokazuje umisljenim igracima da tiha voda breg. roni i poruka za kafanu i ostale birtie da se utakmica igra dok sudija ne svira kraj.Ovim su pokali da znaju da igraju,ali ti si im pokazao da si izmislio travian za njih.Nisu znali da iskoriste na pravi nacin artove,lepili se gde nisu smeli,evo sada si i veliki vodja Saro nesto zaneo....ma smeh,sada ce da se vade da nisu igrali ozbiljno,a igraju....pa to znaci da su izgubili utakmicu...eliminacija,a koga je briga sto oni nisu dobro odradili kondicione pripreme.....Ti si ih razvalio na svim poljima,ubedljivo ih odrao i to na njihovom terenu....ma smesni su i drago mi je sto su ovako razbijeni.

Dominantni Team

Корисник Аватар корисника Lignja od papira
    Члан од
    15.03.2009
    Локација
    RL!!!
    Одговори
    622

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла NightShadow Види одговор
    Genijalci na djelu
    Umni rad je fizički neizdrživ.